آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال reza heidari | دیوار
S3 : 16:53:11 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
عرض سلام
بدلیل مشکل کاری نمیتونم اجرای چهارشنبه 20آذرو ببینم اگه کسی تمایل داره یه دونه بلیط ولپن موجود است .در صورت تمایل با این شماره 09126184301 تماس بگیرید.
حسین رحمانی این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بازی روثبارت بسیار عالی بود لذت بردم
فرناز نوروزی این را خواند
مسعود حکم آبادی، میشا آشتیانی و پوریا صادقی این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
منزل خانم روثبارت..
مسعود حکم آبادی و پوریا صادقی این را خواندند
فرزاد جعفریان این را دوست دارد
بفرمایین...
۱۶ آذر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بسیار بسیار ....
لذت بخش بود یک پکیج بی نظیر از دکور، بازی ، موسیقی، متن و کارگردانی بود. مدتا بود کاری ندیده بودم که اینقدر تاثیر گذار باشه چقدر عالی بود.واقعا خسته نباشی به تمامیه عوامل امیدوترم وقت بشه یبار دیگه اینکار رو ببینم .چقدر آقای شومون بازیه خوبی داشت واقعا لذت بردم و تبریک به آقای افشاریان بابت این کار زیبا و آرزوی موفقیت روزافزون.
یک چند نکته هم بعنوان پیشنهاد میگم من کارو چهارشنبه دیدم اگه گریم صورت هیولا بازم ترسناک بود بهتر بود که تو عکس بروشور بخیه رو صورتش بودو میشود گریم صورتش ترسناکتر بشه و همچنین موقع دار زدن کابل از پشت طناب خیلی معلوم بود .
دمتون گرم که حالمو خوب کردید.
کاری بسیار متفاوت و همراه با ایده های فراوان
همراه با بازی خوب بازیگران
بسیار لذت بردم
خسته نباشی به تمامیه عوامل
سپاس
لیلا مظاهری و شاهین این را خواندند
جعفر میراحمدی، mohammad ali keshvad و امیر حیدری این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
میخوام پوک عمیق بهت بزنم .....
اولش نمایش گرگ ها برام جالب نبود بعدش که ریتم نمایش به جلو رفت شیفته این نمایش شدم .دکور جالب نمایش جلوهای که استفاده شد و بازی بازیگران بسیار خوب بود واقعا یه نمایش متفاوت با موضوع متفاوت دیدم به تمام عواملین و مخصوصاً کارگردان آقای خجسته خسته نباشید میگم واقعا لذت بروم و حتی ترغیب شدم این نمایش را به زبان انگلیسی هم ببینم ....
این نمایش میزانسن های متفاوتی میدیدی اون صحنه ای که کاپیتان در حال طناب زدن بود و دیالوکهای بین بچه های تیم رد وبدل می شود عالی بود بسیار تاثیر انگیز بود.دمتون گرم.....
بعضی وقتها عاشق کسی میشی که اون ازت تنفر داره و هیچ علاقه ای بهت نداره .ماهیت عشق و عاشقی معقوله دوطرفه است که به نظرم به شیوه مطلوبی نشان داده شده بود.
انرژی بازیگران عالی بود و بسیار لذت بردم.آقایان دل افکار و عطائی که بی نظیر هستند و من کار بد از این دو بزرگوار ندیدم.خسته نباشی به تمامیه عوامل نمایش مخصوصاً جناب کوشکی...
محسن جوانی، صدف اسمعیل پور و NetHunter این را خواندند
sirena این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
به کییوپیت قسم..،،،
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بسیار کار خوب با متن و داستان هیجان انگیزی بود ایده اتوبوس هم خیلی جالب بود .نقطه عطف نمایش بازی خوب بازیگران بود که بسیار بازی آقای قربانی را دوست داشتم .
از آنجاکه آقای برفی نژاد خواستند که نظر مخاطبان را جویا باشند خواستم که نظرم را بیان کنم .من چون کار از آقای کوشکی زیاد دیدم خیلی این کار شبیه کارهای آقای کوشکی بود انگار کارگردان ایشون بودند .خون که در کارهای ایشان همیشه رکن اصلی می باشد در اینکار بود، زیر کردن حیوان که باز منو یاد کار شیطونی انداخت و فضای شلوغ و کتک کاری که باز منو یاد تاتر بد، سیزده و ...
بحر حال ضمن خسته نباشی به تمام عوامل وحشی امیدوارم که آقای برفی نژاد در کارهای بعدی شون موفق باشند.
انرژی آقای خطیبی واقعا تحسین برانگیزه واقعا در ایفای نقششون سنگ تمام میذاره و در این نمایش و موسیو ابراهیم به عین شاهدش بودم .
بازی بازیگران در نمایش خوب بود و ریتم نمایش عاشقانه بود ولی یهو نمایش از اون فضا خارج شود وبا ریتم تند به فضای دیگری رفت و پایان نمایش .که حتی پایان نمایشم واسه گنگ بود.
خسته نباشی به تمامیه عوامل و موفقیت در کارهای پیش رو...
واقعاً فیلم جذاب و متفاوتی بود کاملاً میتونه میخکوبت کنه لذت بردم از دیدن فیلم.و چقدر خوبه آقای نوید محمد زاده با نقش متفاوت و بازی درخشان .تبریک به این فیلم که حقش تو جشنواره جایزه های زیادی بود.
چقدر این کار خوبه هر چقدر بگم کم گفتم
این کارو من پارسال دیدم چقدر لذت بردم و واقعا کاری تاثیر گذار بود.کارگردانی خوب و بازی عالی بازیگران واقعا این کارو پیشنهاد میکنم .
بعد از پایان نمایش حاله عجیبی داشتم نمیشه توصیف کرد باید این نمایشو دید و تجربه کرد.
کلن علاقه خاص به آقای کوشکی و کاراشون دارم علیرغم اینکه با خشونت زیاد مخالف نیستم ولی اکلیل کار خوبی بود.
هرچند نمیدونم چه رابطه ای بین کارهای آقای کوشکی هست، هدیده جشن سالگرد و اکلیل که از یک جنس بود که رابطه و مشکلات زن و شوهر بود و همچنین حال و هوای شیطونی ، تاتر بدوکارهای بعدی که فضای کار یه جورای شبیه بودن . فضای کارای که انجام میدن با کارهای بعدی به نظر من یه ارتباطی داره و یا شایدم تصادفی ....
بعضی آدمها واسه یه چیزای ساخته شدند که آقای کوشکی مخصوص تاتره و دوست دارم کار دیگرشون که وقتی کبوترها ناپدید شدند رو ببینم به هر حال خسته نباشی به تمامیه عوامل اکلیل .
درود بر شما مخاطب عزیز
ممنون از وقت و نظرتون
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
درودبرشما
سپاس
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
ماشالله به کوشکی.....
کار پشت سره هم ...
وقتی آقای دل افکارو دیدیم ناخودآگاه دلم تنگ شود واسه شیطونی و تاتر بد چقدر لذت بردم از این دوکار و همیشه تو خاطرم هم است.و بازی خوب دل افکار...

ولی حالا اومدم اولین کارگردانیشو بیبینم .ضمن خسته نباشی به تمامیه عوامل و خسته نباشی به گروه بازیگران که خیلی خوب بود من با توجه به کارای از از اقای دل افکار دیدم از نظرمتن نمایش زیاد قوی نبود شاید من نباید مقایسه کنم ولی هرکاری میکنم باز نمی توان از ذهنم اون کارو پاک کنم .شاید بینده بیاد بخنده و در همون لحظه لذتم ببره ولی اونجوری که میخکوب بشه و محو کار بشه نبود.شاید توقع من بالاست ولی با توجه به قابلیتهای بالای آقای دل افکار من منتظرکارهای بهتری ازشون ببینم و امیدوارم این اتفاق هرچه زودتر محقق شود.
باز مثل همیشه غافلگیر شدن توسط کوشکی
فضای که در بیشتر کارهایش است که بازیگران قبل از تماشاچی حاضر هستند و دکور ساده و پرمعنی، کار بدون وقفه پیش میرود درابتدای کار طنز وجود دارد و در ادامه خشونت و خون از لزوم کارهای کوشکی است در بیشترین از کارهای کوشکی .چیزی که برای جای سئوال است که اینقدر خشونت چرا؟ و آیا لازم است ؟ من هیچ شکی ندارم که کوشکی یکی از بهترین کارگردانهای تاتر است ولی اینقدر خشونت در بعضی کارها باعث دلزدگی بینده نمی شود؟
پدر سگچقدر جذاب شدی .......
امیر مسعود، علی ژیان و بهناز این را خواندند
فرزاد جعفریان و امیر حیدری این را دوست دارند
عالی بود یعنی با اون صدای خوب اقای کوشکی و اکت هایی که درگیرت می کنند
۲۹ فروردین ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
چقدر عکس تاتر شبیه کار شیطونی است ماشین قرمز و آدمهای داخل آن......
شیرین پناهی و امیر حیدری این را خواندند
زهره مقدم این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
کار خوبی بود
لذت بردم از بازی خانم جدی
زهره مقدم و امیر حیدری این را خواندند
امیر مسعود این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید