آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال رضا قاسم پور | دیوار
S3 : 15:01:34 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
به نظرم بر خلاف اکثر دوستان که گفتند کار خیلی شوخی جنسی داشت اصلا اینطور نبود من نمایش هایی خیلی خیلی بدتر از این رو رفتم که پر از شوخی جنسی بود.سوسن پر ور -خداحفظش کنه- بازیش عالی بود.شوخی هاشم اتفاقا به جا و به موقع و عالی بود.متن نمایشنامه متوسط بود و بیشتر بازیگر محور بود.در هر صورت به همه دوستان خدا قوت میگم و براشون برای کارهای بعدی آرزوی موفقیت میکنم.
بعضی‌ها هنوز در حال‌و‌هوای دبستان موندن و با اون استاندارد قضاوت میکنن
۲۰ شهریور ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
اول اینکه این کار بی شک ضعیف ترین کار امیر علی نبویان بعد از کارهای قوی اش مثل ناگهان پیت حلبی و ریش فیدل غبغب مرکل بود... این رووو در نظر داشته باشید فعلا تا بریم سر اصل موضوع.بازی همسر گرامشون هم که چنگی به دل نمی زد و با تمام تلاشی که در بازی هومن حاجی عبدالهی عزیز دیدم ایشون رو هم در حد این نقش ندیدم بگذریم که واقعا تلاش خودشوو کرده بود اما ای کاش _نظر کاملا شخصیه_هدایت هاشمی جای ایشون این نقش رو بازی می کردند.تعداد نریشن های نمایش خیلی زیاد بود به نظرم باید جای نریشن ها خود بازیگرها رو می اوردند، اگه خود بازیگرا مثل هدایت هاشمی(با لهجه شیرین مشهدی) ،رویا میرعلمی ، بهارکاتوزی،کمند امیرسلیمانی و بهاره رهنما یا حتی بازیگرای آماتور به کار اضافه میشدند کار بهتری از آب در میومد.پرده آخر یا همون اپیزود آخر کاملا ول بودوو خلاصه شده بود در چند تا نریشن که اصلا کیفیت صداشون خوب نبود و واضح نبود دارند در مورد چی حرف میزنند دقیقا.اما همچنان با یه متن قوی و جون داری با تم قجری روبروی هستیم که از مزیت های کار آقای نبویانِ.براش آرزو موفقیت می کنم. به گروه هم خسته نباشید می گم.

در آخر یه نقد اساسی دارم به سالن پالیز که بخدا جای نفس کشیدن در سالن نبود ... دوستان، سالن نمایش خیلی گرم بود تهویه مناسب نداشت و کم کم داشتیم می پختیم... لطفا برای خنک کردن و مناسب کردن تهویه سالن اقدامی بفرمایید که حداقل تماشاگران بعدی اذیت نشوند و با فراغ بال و آسودگی خاطر به دیدن این نمایش بنشینند.
نمایش ناگهان پیت حلبی نوشته امیر علی نبویان هست. کارگردانی کوروش سلیمانی هست که از یک متن متوسط کار قابل قبول و موفقی ارائه میده. جناب نبویان نویسنده خوبی هستند ولی در نمایشنامه نویسی تازه کارند و کارگردانی و بازی هم که... (چیزی نمی گویم)
۲۹ تیر ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دیدن این نمایش شدیدا پیشنهاد میشود....
دوستان، باید از چنین نمایش هایی حمایت کرد.
من اینکاروو دیدم و تمام 2ساعت ازش لذت بردم بخصوص موسیقی فاخری که نیمی از این نمایش رو شامل میشد.موسیقی کار فوق العاده بود.من فکر نمی کردم اینقدر خوب و هماهنگ باشه با اکت ها و بازی بازیگرها .ولی ای کاش بروشور نمایش رو بهمون میدادند.چون سه شنبه که ما رفته بودیم بروشوری به ما ندادند.بازی شهرام قائدی عزیز داریوش موفق عزیز ، بازی سرکار خانم ملیحه بقائی در نقش جگرگوش.شادی شعبانی نکو در نقش مرزنجوش،سحر تاران در نقش گلنوش و در آخر بازی روزبه اختری در نقش زنگالو فوق العاده بود .دست مریزاد.باریک اله و خدا قوت انشااله با قدرت تا آخرین روز نمایش روی صحنه بدرخشید.
فقط دوستانی که هنوز این کار رو تماشا نکردن.دیدن این نمایش شدیدا تاکید میشه.
چه خوب که دوباره اجرا میره من سری قبل نتوستم برم ببینم.
الهه الف و سین.شین این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
کار اصلا کمدی نبود کمدی گروتسک هم نبود.
نمیدونم چرا بعضی از دوستان اومدن نظر گذاشتند و گفتند کار کمدی.بله لحظاتی کمدی بود اما کلیت کار کمدی نبود.
دیگه این آخراش یاد فیلم های ژانر وحشت افتادم.خون و خونریزی و سلاخی کردن و...
این نمایشنامه پتانسیل فیلم شدن داشت به نظرم تو قالب تئاتر درنیومده بود.
فضای سالنم کوچیک بود بازیگرا قدرت مانور نداشتند
تو بازی ها بازی تینو صالحی و سالار کریم خانی عالی بود.
بازی شیدا خلیق خیلی آزار دهنده بود ایشون از بازیگرای مورد علاقه من هستند اما تو این کار از بازی شون خوشم نیومد.
راستی صدای مهدی زندیه خیلی شبیه شماعی زاده بود خیلی خوب خوند.لذت بردیم.
شکیبا و یاسمن پورمهران این را خواندند
ماهرو رستمی و شیرین این را دوست دارند
برچسب خطر لو رفتن داستان رو بزنید لطفا...از امکانات تیوال بهره ببرید
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
این خیلی بد هست که نمیشه قبل از دیدن کار از فضا و ژانرش مطمئن بود اگر گروههای تاتری از فرصت بینظیری که شبکه های اجتماعی دراختیارشون قرار داده درست استفاده میکردند و تیزرهایی میساختن که مث تیزرهای سینمایی قطعه هایی از نمایش یا تمرینش بود همه مشکلات حل میشد اما در عوض تبدیل به فرصتی شده برای نشون دادن میزان خفن ودن و باحال بودن اعضای گروه و یا غنای هنری تیزرساز!
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمیشه فقط برای 1هفته تمدید بشه
مریم رودبارانی و مارینا این را دوست دارند
سلام .
با احترام خدمت شما تماشاگر عزیز
به اطلاعتون میرسونم شما میتوانید یا تخفیف وفاداری که به این نمایش (مافیا) مربوط شده است از نمایش "صبحانه در غروب کاری از گلچهر دامغانی دیدن فرمایید . با تشکر

لینک خرید : https://goo.gl/HPggUg
۰۹ تیر ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
این نمایش دیگه تمدید نمیشه؟!!!!
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
آهنگی که تو این نمایش پخش شد آهنگ فرانسوی به اسم Je Veux کاری از گروه zaz بود نه؟!!!
درست میگم یهوو یادم اومد
خیلی قشنگ بود
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دوستانی که دیدید چرا مطلبی در رابطه با این نمایش نمی نویسید
نقدی ...تعریف و تمجیدی...
آرش فصیح این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
عجیب منتظر دیدن این نمایش ام
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
چقدر نظر منفی!!!!
دوست داشتم ، عالی بود
این برادران هاشمی فوق العاده بودند بخصوص علی آقا عامل هاشمی عزیز
تیکه های طنز سیاسی اش عالی بود و تا حالا اینقدر کمدی سیاسی یه جا ندیده بودم.
حساب پرداخت نمیشه ما دیگه پول نمیدیم....
عالی بود به دوستان پیشنهاد میکنم برید ببینید...
عذر می خوام که اینوو میگم اما لطفا این تخفیف گروهی رو بردارید خیلی مسخره است 7تا بلیت باید بخریم تا بهمون تخفیف بدید
خب بگید نمیدیم دیگه تا یه هفته پیش 15%_20%تخفیف داشت این نمایش!!!!
افتضاح ترین نمایشی که تا حالا تو عمرم دیده بودم. به اصرار دوستم نبود، نمی موندم تا آخر نمایش بلند می شدم میرفتم.فقط و فقط به اصرار دوستم نشستم تو سرمای -1،-2 درجه .آخه کدوم احمقی تو سرما اونم تو زمین تنیس روباز ،اونم تو کاخ سعداباد اونم 7 بهمن ماه نمایش میبره رو صحنه
صحنه چه عرض کنم ... پتو بهمون میدادند گرم نمیشدیم... وای خدای من
به نظرم حمید پورآذری یه بیمار روانیه و امیدی هم بهش نیست
تعجب میکنم دیوانه در جواب سوال خانم مهشاد مخبری که برای دیدن این نمایش اومده بودند و ازشون پرسید اون آب چی بود میرختید رو سر بازیگرا گفت به خاطر کانسپتشه!!!!!
حالموو بهم میزنند این شبه روشن فکر هایی که تو سرمای -1،-2درجه زمستون با این کار می خوان بگن ما روشن فکریم و با بقیه فرق داریم.تهوه آوره
به نظرم بازیگرا هم صد درصد گل زده بودند ... مطمئنم که مواد مخدر مصرف کرده بودند وگرنه آدم نرمال توو زمستان اونم آب نمیریزه رو سرش اونم چند بار.... واقعا برای این گروه نمایشی و خودم که این کارووو دیدم متاسفم.
محمد شمالی و الهه الف این را خواندند
مگه الان اجرا داره این نمایش؟ ظاهرا مهر ماه تمام شده
۳۰ آبان ۱۳۹۵
دیدن اسم حمید پورآذری به عنوان نویسنده یکی از نمایش ها دردمووو تازه کرد وگرنه یادم رفته بود که نظرمو بنویسم برای اینکار.
اونقدر سخیف بود که هنوز که بهش فکر میکنم حالم بد میشه.
میدونم نظر من دیده نمیشه برای پاسخ به گروه همیاری عزیز اینوو نوشتم همینووو بس
۰۲ آذر ۱۳۹۵
از شما هم عاجزانه درخواست دارم که دیگه چنین نمایش های سخیفی رو نزارید تو تیوال
۰۲ آذر ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
به تک تک اعضای گروه نمایش 12 سلام و خسته نباشید میگم همین اول بگم که لذت برم از کارتون، انشااله که بتونید در ادامه و در اجرا های بعدی هم موفق ظاهر بشید.
اما نقد بنده به کار،به بازیگراست از وحید آقاپور عزیز شروع میکنم من شخصا علاقه ی خاصی به بازی ایشون دارم اما متاسفانه ایشون تو نقش امیر کبیر "ناگهان پیت حلبی" گیر کرده در حالی که این نقش قرار نیست بقیه رو نصحیت کنه یا از بالا بهشون نگاه کنه فقط داره به 11 نفر دیگه هیات ژوری میگه در تصمیم شون تجدید نظر کنند، همین. و تفاوتی در بازی ایشون تو این کار و سریال "چک برگشتی" و "ناگهان پیت حلبی" ندیدم بخصوص که یه جاهایی بی جهت دست شون رو بالا می اوردن...موعظه می کرد یاده یه روحانی بالای ممبر می افتادم... ما با یه آدم عادی سروکار داریم نه یه قهرمان فرضی این آدم هم من می تونم باشم هم شما.پس نیازی به قهرمان سازی نیست حتی حرف زدن ایشون هم منوو یاده امیر کبیر می انداخت.
بگذریم که بازی ایشون تو نمایش های"خرمگس"،"ناگهان پیت حلبی" و سزیال"چک برگشتی" همگی بجا و درست بود
خب بگذریم نفر بعد که بازیش نقطه عطف این نمایش بود محمد رضا مالکی عزیز بود که ماروو یاد ماهی و گربه شهرام مکری می انداخت.ای کاش نما آخر برمی گشت و رو به تماشاگرا می گفت که این بچه ها همشون میرند ماروو تنها میزارند و کلمه"بی گناه" رو می گفت.
بازی عباس شجاع عزیز هم که بازی هاش تو کارهای سیروس مقدم رو یادم میاد بسیار دلنشین ... دیدن ادامه ›› و بجا بود
بازی شماره 7 همونی که فکر میکنم همش داشت تو جریان نمایش نمک میرختم خوب بود. همون که لباسش خیلی رسمی نبودوو می خواست بره بازی فوتبال رو ببینه.
با عرض معذرت بقیه دوستان به نظر بنده آماتور بودند و میبایست بیشتر تمرین کنند و این قضیه به کار لطمه زده بود.چون متن نمایش نامه بسیار قوی و ساده و روان بود کمی ریتم کند داشت.اما بسیار انسانی و روانشناسانه به این موضوع پرداخته بود که زود در مورد بقیه قضاوت نکنیم.
اما از اونجایی که من خودمم جوونم اعتقاد دارم باید به جووونا میدون داد.پس دوستان من در گروه نمایشی 12از حرف من ناراحت نشید و سعی تون رو بیشتر کنید
از تجربه دوستان پیشکسوت استفاده کنید ، من یقین دارم که در اجراهای بعدی بهتر و بهتر خواهید شد.
دیدن این نمایش رو به همه دوستان تیوالی پیشنهاد میکنم.
باسپاس فراوان
الهه الف این را خواند
sahar amini این را دوست دارد
در رابطه با جناب آقاپور کاملاً باهاتون موافقم حین اجرا من همش احساس می کردم که یه جا این بازی دیدم ولی یادم نمی یومد تا اینکه شما اشاره کردید، بله بازی ایشون بسیار به نقش امیرکبیر نزدیک بود البته من بازی و تن صدای ایشون خیلی دوست دارم در نمایش روزهای بی باران از این نقش فاصله گرفتن ولی در این نمایش بسیار نزدیک اجرا کردن!
ممنون از اشاراتتون :)
۲۳ آبان ۱۳۹۵
درسته نازنین جان من برای اولین بار بازی ایشون در نمایش مهمانی به مناسبت ورود اشکان دیدم که فوق العاده بود :)
۲۴ آبان ۱۳۹۵
کاملا درست میفرمایید آقای قاسم‌پور. همه چیز به زمان نیاز داره.
سحر جان ممنونم که خواندی:)
۲۵ آبان ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
موضوعش چیه؟
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
لطفا یکی از دوستان مختصری از خود نمایش بگید
از حال و هوای نمایش بیشتر بگید لطفا...
وحید حبیبیان این را دوست دارد
سلام
نمایش دوازده یه درام اجتماعی اقتباس شده از فیلم ۱۲ مرد خشمگین سیدنی لومت هشت که جز 10 فیلم برتر تاریخ سینماست
ما شاهد گپ و گفت هییت منصفه ای در قرنطینه هستیم که قراره راجع به یک پرونده قتل تصمیم بگیرند
خوشحال میشیم به دیدن نمایش ما بیاید و نظرتون رو تو تیوال بنویسید
۲۴ آبان ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بی صبرانه منتظرم دیدن بازی هم کلاس دوران دانشگام عطا عمرانی هستم.
موفق باشی رفیق
البته ایشون دفعه دومه با خانم خاطره حاتمی همبازی میشه قبلا یه تله فیلم به اسم "دوماجرا و یه ازدواج "رو با هم کار کردند.پارتنر های خوبی اند برای هم.
دوستان از کجا بلیتشوو بخریم؟؟
ایران کنسرت، ولی من هم برای هفته آینده سه شنبه یک بلیط اضافه دارم اگر خواستید خبر بدین
۰۷ تیر ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
چرا نمایش ها اینقدر گرون شده این نمایش با این قیمت بعید میدونم کسی بره
بهتره یه تغییری در قیمت این نمایش داده بشه
رومینا خلج هدایتی و محمد شفائی این را خواندند
زهره طالبی و مریم رودبارانی این را دوست دارند
ارزونم بشه نرید :)
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵
خانم من دیدم این نمایش رو،خیلی عالی بود انصافاً،خیلی لذت بردم.شما هم به حرف دوستاتون توجه نکنید،تشریف ببرید ببینید،خودتون قضاوت کنید.
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵
نمایش رو دیشب دیدم انصافا خیلی لذت بردم بازی روان بازیگرا دیالوگ های به یاد ماندنی همه عالی بود و علی الخصوص که موضوع جالبی داشت کما اینکه همه ی ما ادما این روزا درگیر همین موضوعات هستیم و چقدر خوب که در عمارت مسعودیه برگزار شد
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید