کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال سعید د | دیوار
S3 : 00:43:39 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
به خاطر میارم آخرین باری که یه صفحه اینترنتی رو این همه رفرش کردم زمان ثبت نام آزمون آیلتس بود و اونم کمتر از یه دقیقه پر می شد :)
جالب بود...
منم باکلی کلنجار!!! بالاخره موفق شدم بخرم
۰۸ آبان ۱۳۹۳
خیلی عالی :) امیدوارم از دیدنش لذت ببریم
۰۸ آبان ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
دوستان ، موسیقی انتهای نمایش (Don't worry be happy) اگر اشتباه نکنم توی لینک زیر است :

http://www.4shared.com/mp3/GC_SRjgz/bobby_mcferrin_-_dont_worry_be.html

چرا میگم اشتباه نکنم ، چون به نظرم ریتمش یه ذره از این چیزی که من گذاشتم تند تر بود :)

اینم لینک متنش :

songmeanings.com/songs/view/40853/


سیامک قلی زاده، شاهین نصیری و Marillion این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
اگر قرار باشد صنعتی به حیات خودش ادامه بدهد باید سود آور باشد.اگر قرار باشد که صنعتی رونق داشته باشد باید سودش قابل توجه باشد تا بتواند منابع مطلوبتر و با کیفیت تری را بکار گیرد و تئاتر از این مقوله مستثنی نیست،منتهی چون کالایی فرهنگی است گویا از سودآور بودن حرف زدن تابوست.این تابو بودن سودآوری در صنعت ایران بی پیشینه نیست و یکی از دلایل رشد نیافتگی صنعتی ایران می تواند این پارادایم ذهنی باشد.این پارادایم ذهنی و این مسئله که اگر صنعتی نتواند متکی بر منابع دریافتی به حیات خودش ادامه بدهد پس نیازمند کمک از منابع بیرونی است،می تواند به توسعه نیافتگی و عدم بلوغ منجر گردد.

یکی از مهم ترین مواردی که برای سودآوری باید مدنظر قرار گیرد قیمت گذاری محصول نهایی است.برای قیمت گذاری بلیت تئاتر نیز روشهای مختلفی مبتنی بر مولفه های قیمت تمام شده می تواند مورد استفاده قرار گیرد که هر چند این مولفه ها برای همه تئاترها یکسان است لزوما ارزش آنها برای هر تئاتری یکسان نیست.یکی از روشهای قیمت گذاری،استحصال سود از قیمت تمام شده کالاست.از سوی دیگر می توان مبتنی بر ارزش انتظاری مخاطبان قیمت گذاری کرد.باید در قیمت گذاری نیم نگاهی نیز به کالاهای جایگزین و قیمت گذاری آنها داشت.برای تعیین کالاهای جایگزین نیازمند شناسایی مخاطبین و سلیقه آنهاست که طبیعتا باید در این مرحله بازار هدف را برای نمایش خاص مدنظر قرارداد.در نتیجه قیمت گذاری مقوله ای تخصصی است که لزوما نمی توان با پایین بودن و یا بالا بودن بلیت یک تئاتر به مدح و یا مذمت آن پرداخت.بسا نمایشهایی با بلیت ارزان که نیمی از سالن در هر اجرا خالی می ماند و یا نمایشی که با مولفه هایی که برشمردیم به بلیتی گران ختم می شود که با شناسایی صحیح مخاطبان هدف اجرایی بسیار موفق را تجربه می نماید.
پس از قیمت گذاری کالا باید توسعه فروش صورت پذیرد و آنچه امروزه بیش از هر زمان دیگری خودنمایی می کند استفاده از روشهای بازاریابی و فروش در این صنعت است که ... دیدن ادامه ›› نمایانگر فصلی جدید از توسعه در این هنر بی بدیل است.هر صندلی خالی در هر اجرا فروش ازدست رفته ای است که باید با طرح های تخفیف و پیش فروش ها آنها را پوشش داد.استفاده از ابزارهای نوین اطلاعاتی و ارتباطی مانند سایتهای فروش بلیت و در رویکرد نوین تر،توسعه شبکه های اجتماعی برای توسعه شبکه ای اطلاعاتی از افراد آگاه جهت ترویج فروش نیز از جمله ابزارهای نوین است.
در انتها نیم نگاهی به نمایشهای ماه های اخیر که با پیروی از دو اصل یاد شده فوق یعنی ارزش گذاری صحیح و توسعه فروش به جذب حداکثری مخاطبان دست یافته اند،نوید بخش روزهای پر رونقی برای این صنعت است.اگر این روند ادامه داشته باشد،یعنی قیمت گذاری هوشمندانه و استقبال مخاطبین و ارزش گذاری صحیح بر دست رنج خیل عظیم هنرمندانی که عاشقانه فعالیت می نمایند،می توان به شکوفایی تئاتر دلخوش کرد و صرفا عشق نباشد که بازیگر و کارگردان را دلخوش به اجرا می نماید و تنها حرفه ای گری باشد که نه تنها هنر می آفریند که سودآور نیز هست.
" نیم نگاهی به قیمت گذاری های اخیر برای برخی از نمایشها ، نوید بخش روزهای پر رونقی برای این صنعت است ."
امیدوارم منظورتان قیمتهای زیاد ِ بعضی از تئاترهای اخیر نباشد ...:)
متن قابلی بود...درود
۰۵ اسفند ۱۳۹۲
اقای سعید گرامی سپاس از شما اماشما درمورد قیمت گذاری ابراز خشنودی کرده بودید ... که درحال حاضر درمورد بعضی از تئاترها این شیوه به درستی صورت نمیگیرد و اتفاقا این موج جدیدی ست که پیش تر انتظارش میرفت وقتی چندتن از کارگردانان مطرح پیش گام بودند ... درکنار تمام احترام به هنر و بحث اقتصادی ان معتقدم گاهی بیش از قیمت نوع جهت دادن ان صنعت در فرهنگ و تثبیت نقش ان در جامعه اهمیت دارد ... وقتی بدین سو حرکت شکل گرفت میتوان به مرحله ای رسید که قیمت گذاری مناسبتری برای این صنعت قائل شد ...
۰۶ اسفند ۱۳۹۲
جناب ابرشیر عزیز جلسات متعددی را بخاطر می آورم که زمانی که جمع در برابر این پرسش که چرا فعالیت صنعتی صورت می گیرد قرار می گیرد ، پاسخهای متفاوتی را ارائه می کردند بگونه ای که گویا از سود آوری شرمشان می آید . وقتی مصاحبه مدیران عامل خارجی را می خوانیم می بینیم که به صراحت به این موضوع اشاره می کنند ولی شما مصاحبه برخی از کارآفرینان و مدیران صنایع ایران را بخوانید مثلا اشاره می شود به عشق به کشور ، کارآفرینی ، ارائه محصولات با کیفیت و ... برای همین گفتم تابوی سود آوری در صنعت و شرم از پول .درست است که محصول با کیفیت تولید می کنیم ولی هدف غایی سودآوری است درست است که کارآفرینی می کنیم ولی این نباید به زیان ختم شود و تعدیل نیرو نباید مذموم باشد . بنده هم اشاره کردم یکی از دلایل ، بله دلایل بیشماری وجود دارد . بنده هم با شما موافقم که سینمای خاص داریم که روشهای خودش را برای کسب سود دنبال می کند ( مثلا جایزه از جشنواره خارجی ) . با حمایت دولتی موافق نیستم که می دانیم در ایران چه چیزی از آب در می آید اگر در کشور دیگری بودیم مطمئنا به شیوه دیگری می شد بحث کرد . به نظر من وقتی بحث قیمت گذاری پیش می آید لاجرم باید با نگاه صنعتی به آن نگریست و از سازوکار قیمت گذاری تبعیت کرد ، این نظر من ... دیدن ادامه ›› است :)

سرکار خانم ثانی "وقتی بدین سو حرکت شکل گرفت میتوان به مرحله ای رسید که قیمت گذاری مناسبتری برای این صنعت قائل شد ... " کاملا با شما موافقم .
۰۷ اسفند ۱۳۹۲
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید