تیوال Niloufar | دیوار
S3 : 15:47:54
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
با سلام، امشب بعد از حدود یکسال به تماشای این تاتر رفتم. خیلی خوب بود و بسیار لذت بردم، بازی عزیزان بسیار خوب و مجذوب کننده بود. چیزی که منو به تماشای این نمایش جلب کرد اول نام جناب کوشکی برای کارگردانی نمایشی از ویلیام شکسپیر و بعد هم آمار بالای مصدومیت بازیگران در اجرای قبلی!!!!!.
صحنه به این کوچکی و با این ارتفاع از سطح زمین و تعدادی حفره های جنی!!! آمادگی بدنی زیادی میخواد، دست مریزاد واقعا لذت بردم.
اما دو نکته واقعا آزار دهنده بود: یکی مشاهده چند بچه کوچک در بین تماشاگران. نمی دونم چرا برخی والدین اصرار دارند که لذت بچگی کردن را از بچه ها بگیرن.
دوم خانمی که در کنارم نشسته بود و از اول که نمایش شروع شد مشغول چک کردن پیامهای تلگرامشون بودن که علیرغم تذکر، فقط لطف کردن و نور موبایلشونو رو کم کردن. آخه عزیزم تو که نمی تونی از تلگرام دل بکنی، چرا ... دیدن ادامه » این همه هزینه می کنی، موجب ترافیک خیابان ها میشی، بعد هم میای تو سالن مزاحم بقیه میشی.
از هشدار جناب کارآمد هم برای نیمکت های کناری بسیار متشکرم. همین تذکر باعث شد که جای مناسبی را انتخاب کنم و از تماشای نمایش لذت بیشتری ببرم. من ردیف آخر نشستم و کاملا به صحنه تسلط داشتم و البته گرم هم نبود.
خوشحالم که تونستم کمکی کنم و اگر سالن گرم نبود که دیگه عالی و ممنون از تئاتر مستقل که در جهت بهبود وضعیت سالن اقدام کرده
۰۸ مرداد
با سلام. آقای محسن فکر کنم همینطوری پیش بره اگر پوستری با عکس یه گربه روی شیروانی!!! پخش بشه، باید شاهد حضور گسترده کودکان (بیشتر از بزرگسالان) در سالن سینما یا تاتر مزبور باشیم!!!!!!!!!
۰۸ مرداد
:))..... خدا صبرمون بده...... ما هم می ریم تئاتر حسن کچل می بینیم جاش.....
۰۸ مرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام و شب به خیر. من دو تا بلیت کنسرت سیمین غانم برای فردا ساعت2 دارم. بالکن اول و به قیمت روی بلیت. اگر کسی تمایل داره با شاره 09307788283 تماس بگیره
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
Niloufar
درباره نمایش آمادیوس i
با سلام، من تا حالا تالار حافظ نرفتم. حتما باید بلیط ها رو پرینت بگیریم یا اینکه اگه از بلیطها عکس بگیریم یا شماره فاکتور بگیم کافیه؟
فرزاد، ناهید و عاطفه گندم آبادی این را خواندند
درود
من دیشب همین نمایش رو رفتم
نیازی به پرینت نیست فایل pdf رو بریزید روی گوشیتون و موقع ورود به سالن فقط نشون بدید. همین
از طریق گیشه هم بلیط میفروشن و متاسفانه موقع فروش به صندلی های فروخته شده از سایت دقت نمیکنن پس سعی کنید زودی وارد سالن بشید که جای ... دیدن ادامه » شما ننشسته باشن و بحثی پیش نیاد جهت بلند کردن اونا
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷
از توجه و راهنمایی تون بسیار سپاسگزارم
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷
امکان نداره صندلی که فروخته شده توسط سایت توسط گیشه فروش برود .
۰۱ خرداد ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دیشب نمایشنامه رو دیدم، از بازی خانم معتمدآریا ، خانم پسیانی و خانم جعفری ونیز موسیقی و عروسکها لذت بردم. تنها چیزی که منو آزار میداد خود سالن نمایش بود. من متن نمایشنامه رو نخوندم ولی در طول مدت نمایش همش فکر می کردم که اگه این کار در سالن اصلی تاتر شهر یا صحنه گردانی های گوناگون و با بازیگران بیشتری اجرا میشد حتما حرفهای بیشتری برای گفتن داشت و مطئنم این نمایش غوغایی به پا میکرد. واقعا حیف...
درطول مسیر برگشت مدام به این موضوع فکر میکردم که وقتی عزیزانی هستند که تاتر را به معنای واقعی با چنگ ودندان حفظ می کنند ، چرا حمایت نمیشن؟
به هرحال آرزوی موفقیت های بیشتری برای گروه دارم.
manimoon، فائزه ج، ر. پ و وحید هوبخت این را خواندند
ابرشیر و ایمان یزدی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
Niloufar
درباره نمایش هوموریباس i
با سلام
اجرای زیبا و نویی بود . به گروه اجرایی و به جناب خاسب خسته نباشید میگم.حرکات بدنی و نمایشی زیبایی ارائه دادند و ریسک زیادی کردند. امشب وسط اجرا برای یک لحظه ریسمان حامل مادرآسمان خوب عمل نکرد ولی خداروشکر به خیر گذشت.
ولی گله دارم از عوامل اجرا (که یا به سالن مربوط میشه یا به گروه) وقتی قراره نمایش با نیم ساعت تاخیر شروع بشه چرا مدام میگن تا 5 دقیقه دیگه سالن آماده است و طوری هم بیان میکنند انگار با تعدادی بچه صحبت میکنند، این اصلا قابل گذشت نیست. وقتی تعداد تماشاچیان بیشتر از ظرفیت سالنه، سالن تهویه مطبوعی نداره و هواهم بسیار گرمه واقعا لازمه که آنهارا آزرده خاطر کنیم و با لبخند تمسخرآمیز جواب آنهارا بدهیم بعد هم با یک عذرخواهی فکر کنیم همه چی تموم شده. از اول بگویید تاخیر داره تا لااقل بیرون از سالن و در هوای آزاد منتظر باشیم. مسئول گیشه ... دیدن ادامه » بلیط هم بسیار ناشیانه کارش را انجام میداد (بلیط اتوبوس شرکت واحد را با احترام بیشتری دست مشتری میدادند).احترام گذاشتن به دیگران نشانه محترم بودن خودمان است. لطفا گروه رسیدگی کنه و به عوامل کنار ردیفD, H بگن که آهسته تر صحبت کنن، مدام صداشون تو گوشم بود و حواسمان را پرت میکرد.
در اخر فکر کنم بهتربود که اسم این سالن را "سوله حافظ" میزاشتند که بیشتر برازنده این سالنه...
امیدوارم گروههای تئاتری عزیز به این مساله که برخورد نامناسب با مخاطبان چقدر می تونه در مستهلک کردن سرمایه هایی(که مهمترینش همین مخاطبان پیگیر مدیوم نمایش هستند) که نه فقط به اون گروه خاص که به کل خانواده ی تئاتر تعلق داره، لطمه بزنه و کم کم مستهلک و نابودش ... دیدن ادامه » کنه. خواهشی که از گروههای تئاتری دارم اینه که لطفا کمی دیدتون رو وسعت ببخشید و به مخاطبان صرفا به چشم بلیط و سرمایه ای که باید به هر قیمتی برگرده نگاه نکنید :(((
۲۶ تیر ۱۳۹۳
از شما و تمام دوستانی که از این مسئله ناراحت شدن از طرف گروه هوموریباس عذر خواهی می کنم ولی باور کنید گروه تئاتر اصلا علاقه ای به افتادن چنین اتفاقایی نداره باز هم هزار هزار هزار بار شرمنده! امیدوارم عذرخواهی رو بپذیرید.
۲۷ تیر ۱۳۹۳
ممنون از توجه شما نگار عزیز
شما چرا شرمنده هستید، اون کسی باید شرمنده باشه که ادب خود را اینگونه به رخ دیگران می کشه.
واقعا جای تاسف داره که برخی مسئولین مکانهای فرهنگی،این افراد "کم فرهنگ" رو بدون تعلیمات لازم به کار میگیرند.
۲۷ تیر ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
Niloufar
درباره نمایش سایه های اژدهاک i
با سلام
دیشب این نمایش رو دیدم . نمایش بسیار زیبایی بود یا بهتره بگم می تونست باشه. من قدردان تمام دست اندرکاران این نمایش هستم و برایشان آرزوی موفقیت می کنم ، امیدوارم در نمایش های آتی بسیار قوی تر باشند.به عنوان یک تماشاگر فکر کنم حق اینو داشته باشم که مواردی را که ذکر کنم. نمیخوام از ناپختگی کار بگم که البته در حد من نیست و کاری است کارشناسانه ، بالاخره هر گروه نمایشی کمی و کاستی هایی داره و طی سالهای همراه با سعی و کوشش است که به حد مطلوب میرسه. من میخوام مواردی رو بگم که با امکانات موجود میشه اونا رو برطرف کرد.
سالن نمایش اصلا و به هیچ وجه مناسب این نوع تاتر خاص نبود، وقتی سالن نمایش مناسبی برای یک تاتر خاص نداریم بهتره کمی صبر کنیم تا شرایط مهیا بشه، و تاتری رو روی صحنه ببریم که با امکانات صحنه هماهنگ باشه تاحداقل لطمه را ایجاد کنه(ما که در ایران ... دیدن ادامه » ماشاله خدای صبریم). من در ردیف سوم حدود چهارونیم متر با پرده نمایش فاصله داشتم ولی فقط تونستم نیمه بالایی پرده را آنهم با سرک کشیدن ببینم و گاهی نگاهی به مونیتور بالای سمت راست پرده میکردم تا بتونم ا ز حرکات پایین پرده نیز بهره ببرم. اگه قرار بود که من تاتر رو از صفحه مونیتور ببینم در منزل می نشستم و تلویزیون می دیدم یا می رفتم سینما،نه اینکه بیام تاتر.صدای کلید قطع و وصل چراغها کمی اعصاب خورد کن بود. لباس گشاد آقایان گروه فرم باعث شدکه چین های آن از پشت پرده بسیار "نازیبا" جلوه کند. با توجه به امکانات من توقع پوشیدن لباس باله را ندارم ولی اگه حداقل لباس ها کمی تنگتر بود کار زیباتری ارائه میشد. نکته دیگر موی بلند یکی از اعضای گروه که بسیار نامرتب بود و از پشت پرده خیلی بد جلوه می کرد . دیگر مانتوی نازک خانم ها ، که از پشت پرده سایه می انداخت و سایه در سایه شده بود. دیگر، پوشش سر بازیگر خانمی بود که بسیار نامرتب بود و انهم از پشت پرده بسیار بد جلوه می کرد. و در آخر به نظر من بهتر بود که خوانش گران در پشت پرده بودند و یا از اتاق فرمان خوانش گری می کردند چرا که اثرگذاری بیشتری داشت.
باز هم از تمام عزیزان تشکر می کنم و منتظر کارهای بهتری از ایشان هستم.
نیلوفر ثانی و گلشن قربانیان این را خواندند
مینا، شایان، محمد مومنی و کیان ج این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام به شما عزیزان تیوالی..
اعم از مدیران و دست اندرکاران شبکه..
ونیز اعضای تیوال
چند ماه پیش به طور اتفاقی با تیوال آشنا شدم و تا کنون مرتب پیگیر برنامه ها و نظرات دوستان هستم.
بسیار ممنون و قدردان عزیزانی هستم که این شبکه را راه اندازی کردند. من به تاتر علاقه بسیار دارم ولی از انجاکه درمیان دوستان و آشنایان و اقوام و... متاسفانه کسی به تاتر علاقه ندارد از برنامه های تاتر خبر نداشتم ولی الان میتونم از برنامه های تاتر خبرداربشم و به راحتی برای روز دلخواهم بلیط تهیه کنم، مهمتر از همه اینکه میتونم از نظرات و پیشنهادات عزیزانی که در این زمینه مطلع و صاحب نظر هستند نیز بهره ببرم.
از خداوند متعال برای همه شما بهترینها رو خواستارم
کیمیا TAV و بابک این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید