آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال theaterlover | دیوار
S3 : 08:38:01 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
سلام و احترام
واقعا از تماشای این اثر به خود می بالم. عالی بود. همه عناصر تاتر در هماهنگی کامل بودند.
خسته نباشید عرض می کنم به همه اعضای تیم
و تماشای این اثر رو به تاتر دوستان عزیز پیشنهاد می کنم

اولین اجرای این نمایش را دیدم. اجرای قابل قبولی بود. خصوصا اجرای خانمی که نقش مادر خانواده رو ایفا میکرد. البته در کل مشخص بود با یک گروه بازیگران نسبتا تازه کار و نه چندان حرفه ای مواجهیم.
در انتهای نمایش آقای شهرستانی (کارگردان نمایش) به موضوع هزینه بر بودن دکور اشاره کردند و همان موقع این سوال در ذهن بنده شکل گرفت که آیا واقعا نیاز به استفاده از چنین دکور سنگینی بود؟! به نظر بنده نیازی نبود. چندی پیش نمایش بوقلمون رو در ایرانشهر تماشا کردم و بسیار لذت بردم اجرای خیره کننده ای که هیچ دکور خاصی نداشت تنها چند تا صندلی که در صورت نیاز استفاده می شد و بسیاری تاترهای دیگر که بدون بهره گیری از دکور و جذابیت های بصری این چنین، مخاطب را جذب و بعضا میخکوب می کنند.
نکته آزاردهنده ای که برای بنده به عنوان تماشاچی در این تاتر وجود داشت، خاموش و روشن شدن مداوم سالن برای تعویض بازیگران و صحنه ها بود. نیازی به این همه خاموش و روشن شدن سالن نبود. تکراری و خسته کننده!
بوی شدید رنگ یا متریال دیگری نظیر آن هم در سالن نمایش بسیار آزاردهنده بود که امیدوارم قابل حل باشد
در کل ممنون از عوامل این تاتر
امیدوارم روز به روز اجراها پخته تر شود
سپاس از حضورتان، معمولا اجرای اول نقصان هایی دارد که کار رفته به رفته پخته خواهد شد، دعوت میکنم از شب های دیگر اجرا دیدن نمایید
۲۶ بهمن ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید