برای پیش‌گیری از شیوع بیشتر ویروس کرونای جدید، همه تئاترها، کنسرت‌ها و سینماها تا پایان هفته یعنی آدینه ۹ اسفندماه تعطیل است. اطلاعات بیشتر
تیوال | سحر فرامرزی درباره نمایش بوتولیسم: سلام دوستان، من دوست دارم این تئاتر رو ببینم ولی قسمت
S3 : 03:32:39
سلام دوستان،
من دوست دارم این تئاتر رو ببینم ولی قسمت گفتگو ها و نقدها رو می خونم یه کم متعجب میشم، چرا اکثر پروفایلها به نظر یک روزه میان که فقط راجع به این کار نوشتن و کلی تعریف و تمجید کردن؟!! کسی می تونه راهنمایی کنه؟!
سلام سحر جان
مسخره ترین شیوه تبلیغات تیوالی همین اکانتای یک روزه شده :-)
به عنوان یه علاقه مند این حرکت برام تاثیر عکس تبلیغاتی داشت و اصلا نرفتم به دیدن این تئاتر.
حتی اگر کاری باب میل مخاطبی هست قطعا اینجا وجود داره که علت هاشو به اشتراک بگذاره نه همینطوری ... دیدن ادامه » بگه وای چه کار خوبی بود،وای فلان صحنه ش خیلی سورپرایز داره :-|
۳۱ تیر ۱۳۹۷
دقیقاً بنده هم با نظر شما در مورد اینکه هرکسی یک سبکی رو می‌پسنده موافق هست و همون‌طور که شما نوشتید ممکنه سبکی که شما دوست دارین رو دیگری نپسنده و قطعاً و مطمئناً شیوه‌ی تبلیغاتی اصلاً به این شکلی که دوستان فکر می‌کنن نیست که ما خودمون بیایم نظر بنویسیم ... دیدن ادامه » یا گروهی رو برای این کار بسیج کنیم! این بدترین سم تئاتر هست. کار بوتولیسم حاصل تلاش یک ساله‌ی هنرجویان خانم تیرانداز هست و همه‌ی بچه‌ها برای اولین باره که روی صحنه می‌رن و قطعاً نمیشه با کارهای خیلی بزرگ مقایسه‌ش کرد. من هم متوجه شدم که منظورتون در مورد کیفیت کار نیست و در مورد نظردهی کاره، توضیحی هم که بنده به شما عرض کردم در مورد نحوه‌ی نحوه‌ی تبلیغات و شیوه‌ی تبلیغات هست که اصلاً مد نظر ما نیست و ما هم این نوع تبلیغ رو نکوهش می‌کنیم. سپاس از شما بیننده‌ی فهیم آثار هنری و ممنون از آرزویی که برای تیم اجرایی ما دارید. امیدواریم یک روزی شما رو هم در جمع مخاطبین‌مون داشته باشیم. با احترام.
۰۱ مرداد ۱۳۹۷
سلام خدمت همه دوستان و ممنون از همگی بابت نظراتتون :)
میترا جان، من هم دقیقا وقتی کامنتها رو می خونم دنبال دیدگاهی هستم که کمکم کنه آیا این نمایش باب سلیقه من هست یا نه؟ و جزئیاتی هرچند کوتاه راجع به نوع بازیها، داستان، طراحی صحنه و .. و تو اینکار وقتی دیدم ... دیدن ادامه » اکثرا" تعریف و تمجید کلی کردن و با دیدن پروفایلها حس خوبی نگرفتم. ضمن اینکه اخیرا" متوجه شدم تو بعضی نمایشها کامنت های منفی راجع به کار پاک میشه، یعنی شما تو پروفایل خودت دیدگاهت رو می بینی ولی از پروفایلت که خارج بشی میبینی نظرت دیده نمیشه!! و به نظرم این رفتار بدترین و غیر حرفه ای ترین برخورد هست و نمی دونم مسئولش کیه ولی برای خود من هم پیش اومده متاسفانه :( برای تئاتری که علیرغم داشتن بازیگران حرفه ای من کار رو نپسندیدم و این موضوع رو عنوان کردم و لی خب نمی دونستم که نظرم در دید عموم نیست!! و خب طبییعی هست که آدم بدبین میشه..
فرمایش جناب جعفری هم مبنی بر اینکه حضور بزرگوارانی چون سرکار خانم تیرانداز و خانم تبریزی تضمینی برای کار خوب هست رو با احترام بهشون قبول ندارم چون اینکه نام افراد معروف دلیل مناسبی برای کیفیت محتوای کار باشه موجه نیست خصوصا جایی که سلیقه هم دخیل هست و تعریف خوب و بد نسبی هست و سلیقه ای هم می تونه باشه. اما با خوندن نظرات دوستانی که اینجا راهنمایی کردن ترجیح میدم جبهه گیری نکنم و سعی کنم کار رو ببینم و نظرم رو بگم و امیدوارم در نظرات دیده بشه.. پیشنهاد می کنم شما هم اگه امکانش هست کار رو ببینی و نظر بدی :)
جناب جعفری تشکر فراوان از شما و اینکه وقت گذاشتین و توضیح دادین، امیدوارم بتونم بدون پیشداوری این تئاتر رو ببینم و مطمئن باشم از اینکه دیدگاهم چه خوب چه بد در دید بقیه دوستان قرار بگیره.. باز هم ممنون از تلاش شما و همه عوامل اجرایی این تئاتر.
۰۱ مرداد ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید