تیوال محسن سجادیه | دیوار
S3 : 19:15:58
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
محسن سجادیه
درباره نمایش لانچر ۵ i
نمایش بسیار خوبی بود و من از دیدنش لذت بردم. سربازها با شخصیتهای مختلف برای من تداعی کننده افرادی بود که میشناختم. خدا قوت میگم به همه دست اندرکاران این اجرا
محسن جوانی این را خواند
امیر مسعود و فرهاد ریاضی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دیروز با دوستم این نمایش را دیدم. وقتی خواستم بلیت رو بخرم، صندلیهای خالی نمایش یه مقدار مرددم کرد اما به هر حال تصمیم گرفتم برم و ببینم. بارها شده بود نمایشهایی که برای تهیه بلیتش باید سر و دست شکست رو دیده بودم و پشیمون شده بودم. اما نظرم درباره این نمایش: عااااااالی بود، اجراها عالی، نمایشنامه عالی، کارگردانی عالی. همه چیزش را دوست داشتم. طنز بسیار قشنگی داره و در عین حال نمایشی با محتوا و دارای پیامه. ممنون از همگی دست اندرکاران
سپیده، ساناز و Niloufar این را خواندند
فرح ناصری و محمد رستمی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
محسن سجادیه
درباره نمایش سیزیف i
مدتها بود نمایشی به این بی محتوایی ندیده بودم. اجرای بازیگرها قوی بود، اما نمایشنامه و کارگردانی تاسف برانگیز بود. بابت وقت و پولی که حرام کردم متاسفم
Ali، حمیدرضا مرادی، (او) و سپیده این را خواندند
امیرمسعود فدائی، حدیث سیدی، محسن جوانی، Amir Parsa و ندا این را دوست دارند
توضیح می‌دهید که چه محتوایی را از کارگردانی، اجرا یا نمایشنامه انتظار داشتید که در این نمایش اینطور مایوس و متاسف شده‌اید؟
۰۳ تیر
ای کاش قبل از رفتن نقد دوستان رو میخووندین بعد به تماشای کار میرفتین.
اینطوری قطعا لذت بیشتری میبردین .
۰۳ تیر
تا حدود خیلی زیادی موافقم،
نمایشی برای جذب کسانی که دوست دارن روشنفکر به نظر بیان ...
۰۳ تیر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دیشب نمایش رو به همراه دوستم دیدم. اجرای تأثیرگذاری برای من نبود و نتونست من رو با خودش همراه کنه یا به فکر فرو ببره. به نظرم می تونست عمیق تر کار بشه. بجز موسیقی بقیه موارد از نظر من در حد متوسط بود.
محمد جواد، لیلا مظاهری، مریم زارعی و پارسا یزدی این را خواندند
حمیدرضا مرادی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
محسن سجادیه
درباره نمایش ملاقات i
امشب نمایش را دیدم. من از اجرا خیلی خوشم اومد و عمیقا به دلم نشست. داستان این نمایش حکایت ما انسانهاست که با قدرت توجیه، جای حق و باطل را جابجا میکنیم.
محسن سجادیه
درباره نمایش سالگشتگی i
متاسفانه باید بگم در این پنج سالی که تاتر میرم، نمایشی به این بی محتوایی و کسل کنندگی ندیده بودم. واقعا از وقت و هزینه ای که کردم متأسفم. قطعا میشه برای هر نمایشی به زور تفسیرهایی تراشید، اما واقعیتش این بود که هیچ چیز ارزشمندی برای من وجود نداشت که دلم رو خوش کنم.
ناهید حدادی و محمد حسن موسوی کیانی این را خواندند
ماهرو رستمی و نرگس افشاری این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دیشب به همراه دوستم نمایش رو دیدم. از نمایش لذت بردم. سوژه نمایش، نمایشنامه، بازیها، طراحی صحنه، کارگردانی، موسیقی زنده همگی برایم رضایتبخش بود. فقط یه چیزی برام عجیب بود؛ نمایش با حدود 12 دقیقه تأخیر شروع شد اما سر وقت نموم شد! :)
خیلی خوش آمدید.
موردی هم که گفتید از اعجاز ماست (چشمک)
۱۶ دی ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
محسن سجادیه
درباره نمایش خانه نم زده i
چند روز پیش اجرا رو دیدم. در مجموع نمایش خوبیه و ار دیدنش لذت خواهید برد. خسته نباشید میگم به همگی دست اندرکاران و به امید دیدن کارهای بیشتر ازتون
جناب سجادیه نازنین سپاس از مهر و حمایت شما
بسیار سپاسگزاریم که به تماشای نمایش ما نشستید و اینچنین مارا از انرژی مثبت خود بهره مند ساختید.
خدا را شاکریم که توانسته ایم رضایت مخاطبین را جلب نماییم.
بسیار سپاسگزار خواهیم شد که دیدن نمایش مارا به دوستانتان ... دیدن ادامه » پیشنهاد دهید.
حمایت شما سروران و اهالی هنر در این وانفسای تنهایی تئاتر ، بالاترین و تنها سرمایه ماست.
۰۹ شهریور ۱۳۹۷
جناب رزمجو گرامی چند کامنت پایین تر خدمتان کامنت گذاشتم رویت شود.پوزش
۰۹ شهریور ۱۳۹۷
بله چشم حتما سرکار خانم مینا.
حتما در صفحه نمایش در تیوال نیز اطلاع رسانی میشود.
سپاس از پیشنهادتون.
۰۹ شهریور ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
محسن سجادیه
درباره نمایش بی تابستان i
نمایشی با موضوعی اجتماعی که همه المانهای یک اجرای خوب را دارا است و مخاطب را با خود همراه میکند. بنده از دیدن آن راضی بودم ولی فکر میکنم برای مخاطبینی که فرزند داشته باشند جذابتر باشد.
اگر بخواهم این کار را منصفانه قضاوت کنم باید بگویم که در مجموع کار خوبی بود و از دیدنش لذت بردم و بهتون توصیه اش میکنم. موضوع جذاب بود، صحنه ساده اما مطلوب طراحی شده بود، کارگردانی خوب بود و البته تکه های موسیقی فوق العاده بود. شاید اگر بخواهم نقدی بکنم به بازیگریهاست البته در برخی از صحنه ها که احساس میکردم بازیگرها در نقش خود فرو نرفته اند (بخصوص در نقشهای کودکی)، در حالی که در بعضی از صحنه های دیگر کیفیت بازیگری خیلی لذت بخش بود.
اما از همه اینها گذشته جمله ای در اجرا گفته شد که من را مدتها به فکر فرو برد: "اون هیچ چیزی درباره من نمی دونه، یا شاید همه چیز را می دونه". ندانستن هیچ چیز با دانستن همه چیز برابره؟ بعد از کلی فکر کردن به این جمله به این نتیجه رسیدم که آره برابرند! ما اگر چیزی از کسی ندانیم از او نمی رنجیم و اون رو قضاوت نمیکنیم؛ اگر ... دیدن ادامه » هم همه چیز رو ازش بدونیم اون رو درک میکنیم و ازش نمیرنجیم. اگر هیچ چیزی ندانیم استرسی نداریم، اما اگر "همه" چیز را بدانیم هم استرسی نخواهیم داشت! مشکل ما همیشه اینه که بخشی از موضوع رو میدونیم. چقدر با این جمله حال کردم. البته خیلی ربطی به موضوع نمایش نداشت ولی برای من از همه بخشهای دیگه جذابتر بود :)
به همه خسته نباشید میگم و به امید موفقیتهای بیشتر
محسن سجادیه
درباره نمایش خدای کشتار i
چند دقیقه شادی رو با این اجرا سپری کردم. خسته نباشید
عاطفه گندم آبادی، زهره مقدم، جهان، مریم زارعی و ...Amir... این را خواندند
r 0 y a این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
محسن سجادیه
درباره نمایش شیطونی i
امشب به همراه دوستم به تماشای این نمایش رفتم. نمیتونم بگم بی عیب بود اما در مجموع از اجرا راضی بودیم و دیدنش رو بهتون توصیه میکنم. طنز مناسبی داشت هرچند میتونست قوی تر هم باشه. آوازخوانی ها عالی بود. ایده های نویی در نمایش به کار گرفته شده بود و ویژگیهای متفاوتی داشت. به نظر من پیام اصلیش این بود که انسانها هر چقدر هم که سنگ دل باشند میتوانند نسبت به افرادی بسیار عاطفی عمل کنند. در نهایت به همگی خسته نباشید می گم
امیر، جهان، Amirmaleki و مژگان عراقی این را خواندند
شیرین پناهی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یک نمایش متوسط با اجراهای متوسط
محسن سجادیه
درباره نمایش زهرماری i
نمایش خوبی بود. به نظرم اجراها، طراحی صحنه، و کارگردانی رو باید جزو نقاط قوت این نمایش دونست. طنزهای قشنگی داشت و بارها مخاطب رو در حین اجرا به خنده می انداخت. من در کل از دیدنش راضی هستم. البته به نظرم یک نقطه ضعف داشت و اون نمایشنامه بود. شخصاً احساس میکنم تمرکز اصلی این تاتر روی سرگرم کردن بود تا داشتن پیامی خاص.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
محسن سجادیه
درباره نمایش صد درصد i
دیشب تونستم آخرین اجرای این نمایش رو بهمراه دوستم ببینم. بازیها، طراحی صحنه، گریم، موزیک و کارگردانی همه خوب بود. اما من خیلی نمایشنامه و سوژه داستان رو دوست نداشتم. مخصوصاً نیمه دوم نمایش روند کندی پیدا کرده بود و مکالمات قابل پیش بینی بود. تأخیر در شروع نمایش هم که ظاهراً دیگه برای هیچ کس حساسیتی بر نمی انگیزه! در کل به همه خسته نباشید می گم
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
محسن سجادیه
درباره نمایش آن سوی آینه i
با دوستم دیشب این اجرا رو دیدیم. نمایشی کمدی و بس دلنشین و شاد بود و طنزهای جذاب و خیلی خوبی داشت. این تاتر در عین حال که به موضوع مهمی در روابط خانوادگی می پردازه، تونسته مطلبش رو در قالب طنز بیان کنه. بسیار از دیدنش راضی بودنم و توصیه میکنم از دستش ندید.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
امشب به همراه دوستم به تماشای این تاتر رفتیم. با توضیحاتی که خونده بودم با توقع بالایی به دیدن این نمایش نشستم و توقعم به بهترین شکل برآورده شد. به شدت تحت تاثیر قرار گرفتم و در چند صحنه دیگه کم مونده بود با صدای بلند گریه کنم. همه چیز عالی بود، اجراها، کارگردانی و از همه مهمتر سوژه نمایش. انتظار نداشتم اجرایی که مجموعه ای از مونولوگ هاست رو دو ساعت میخکوب تماشا کنم. دلم برای افراد و خانواده هایی که با این موضوع سر و کار دارند به شدت سوخت و واقعاً از طرز نگاه های قدیمم نسبت به این افراد شرمنده شدم. به کارگردان و همه بازیگران تبریک میگم، کارتون بی نظیر بود.
محسن سجادیه
درباره نمایش پسران تاریخ i
دیشب نمایش پسران تاریخ رو دیدم. هرچند زحمت زیادی کشیده شده بود اما من از اجرا راضی نبودم. ریتم نمایش خیلی یکنواخت و خطی بود و هیچ نوسان و بالا و پایینی رو تجربه نمیکرد. به همین خاطر متمرکز موندن روی نمایش خیلی سخت بود. یکنواختی در همه چیز، چه صحنه نمایش؛ چه سبک اجراها؛ چه نوع دیالوگها... همه چیز به مدت دو ساعت تکرار می شد. مشکل بعدیم با داد زدنهای مستمر در این اجرا بود. واقعا سر درد آور بود، اجرای پر شور و هیجان با داد زدن فرق داره. این موضوع واقعاً برام آزاردهنده شده بود. از نظر نمایشنامه هم حرفی برای گفتن نداشت، واقعا حرفی برای گفتن نداشت.
از کل این دو ساعت من از این دو جمله و دیالوگ لذت برم: "میخوام به عشق یک طرفم با خدا پایان بدم :)"؛ "اون لحظه موعود همین بود؟ آره چطور؟ به شکل گهی کوتاه بود :)"
به همه دست اندرکاران نمایش خسته نباشید می گم ... دیدن ادامه » و امیدوارم کارهای بهتری ازشون ببینم
به نظرم نمایش خوبی بود اما نه عالی. اجراها همگی قابل قبول بود اما احساس کردم نمایش تمرکز اصلیش رو بر روی سرگرم کردن و خنداندن مخاطب قرار داده. داستان نمایش جذاب بود و به تفاوت ظاهر روابط بین افراد و ذهنیتهای انسانها نسبت به هم می پردازه. این که افراد حتی خیلی نزدیک در درونشون می تونند چه دلخوریها و تصورات منفی و حتی کینه هایی از همدیگر داشته باشند و بالاخره روزی اینها سر باز میکنه و در این نمایش همه اونها در طول یک مهمانی نمایان میشه.
این نمایش رو در مجموع دوست داشتم. از این جهت برام دیدنی بود که کمی من رو با دنیای بازیگری تاتر و دغدغه های افراد این حرفه آشنا کرد. فقط رفتار سالن شهرزاد شگفت آور بود، تقریبا معادل تعداد صندلیها، خارج از ظرفیت بلیت فروخته بود و دیگه روی زمین جا نبود کسی بشینه. واقعا متاسفم، خدای نکرده اگه حادثه ای رخ بده همه داخل سالن دفن میشن. امیدوارم مدیران سالنها دست از این رفتار حماقت آمیزشون بردارند. من تیوال رو هم در این خطا شریک میدونم چون میتونه برای سالنهای به این کوچکی قابلیت خارج از ظرفیت تعریف نکنه.
واقعا سالن شهرزاد شورشو در آورده .
۳۰ آبان ۱۳۹۶
فروختن بلیت خارج از ظرفیت اگر آنلاین هم نباشه، گیشه ی سالن ها به صورت حضوری میفروشن. کلا این مبحث خارج از ظرفیت از بیخ و بن اشتباهه و توهین آمیز، البته تقصیر خود تماشاگر هست که چنین توهینی رو به جون میخره.
۳۰ آبان ۱۳۹۶
واقعاً متاسفم برای اون دوستانی که حاضرند چین حقارتی رو قبول کنند و بلیط های خارج از ظرفیت رو به قیمت گزاف تهیه کنند تا روی زمین و تشک های نمناک و کثیف بنشینند.

بنده خودم حاضرم حتی اگه در ماهی مشکل مالی هم داشته باشم؛ به دیدن یک نمایش در اون ماه برم روی ... دیدن ادامه » صندلی بشینم یا اصلا به دیدن نمایشی نرم... تا اینکه چند نمایش رو روی زمین ها و پله های کثیف با حقارت ببینم. حتی اگه نمایش مورد علاقم تمدید هم نشه و سانس آخر هم باشه چنین کاری رو نمیکنم
چون این مسئله همون طور که دوستان هزار بار اینجا گفتند و کسی گوش نکرد به غیر از حقارتش در صورت بروز حادثه برای سایرین هم خطر آفرین میشه
مخصوصا در صورت بروز آتش سوزی و سیل و زلزله...

از ماست که بر ماست....
۳۰ آبان ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید