تیوال سمانه | دیوار
S3 : 11:31:59
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
همیشه که نباید تئاتر یا فیلمی رو دید که حرفی برای گفتن داره، گاهی هم باید زمانی رو برای شاد بودن، خندیدن و فکر نکردن گذاشت! نمیتونم بگم این نمایش در خندوندن موفق بود : ( اما خب تمام سعیشون رو کرده بودن و انرژی گذاشتن واقعا. در هر صورت ما خانم پرور رو دوست داریم و از کاراشون استقبال میکنیم :)
حتما همینطوره و نظر شمام محترمه. لزوما همه مثل هم فکر نمیکنیم، از نظر من خندوندن هم هنر هستش :)
۲۳ مرداد ۱۳۹۷
جناب گلسرخی تاتر و سینما وجود خودشون رو مدیون نیاز به شاد بودن و سرگرم شدن بشر هستند و اولین و اصلی‌ترین کارکردشون همین هست.....حالا از خوش شانسی ما این مدیوم ها قالبی شدن برای خلق آثار هنری و .......و.......باعث خوشحالی و مزید مسرت هست اما نمیشه توقع داشت که ... دیدن ادامه » تمام ظرفیت‌های دیکسون تعطیل بشه بویژه که این روزها فضا برای همه چیز بیش از قدر کافی مهیاست
۲۳ مرداد ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سمانه
درباره نمایش ریچارد i
چقدر عالی که همچین تئاترهایی اجرا میشن و هنوز به چیزهایی میشه امیدوار بود و ساعتهایی فارق از همه چیز غرق در اجراهای زیبا شد و از زندگی لذت برد :)
سپاس از اینکه با ما همراه شدید و نمایش را دیدند
و همچنین نظرتان را نوشتید
۱۹ مرداد ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سمانه
درباره نمایش خاموشی دریا i
خیلی به این فکر کردم که چه جمله ای میتونه حس واقعی من رو نسبت به زیبایی و بی نظیر بودن خاموشی دریا بیان کنه. بی نهایت لذت بردم، آقای حقیقت دوست شاهکار بودن، متن شاهکار بود، بازی خانم اسدی و آقای آرا عالی بود و به زیبایی حس رو منتقل میکردن. میخکوب شده بودم و گذشت زمان حس نمیشد و میگفتم کاش تموم نشه.خیلی خوشحالم که موفق شدم تاتری رو ببینم که همیشه یاداوریش لذت بخش خواهد بود. ممنونم از همگی، شما فوق العاده بودین :)
سمانه
درباره نمایش شپش i
با این که اجراهای مختلفی ازین نمایش نامه دیدم اما هر کدوم زیبایی خاص خودشون رو داشتن، به نظرم کار تیمی خیلی خوبی بود و تک تکشون نقششون رو عالی بازی کردن مخصوصا نقش سگ، پدر و شپش عالی بودن. در کل لذت بردم. به امید موفقیت های بیشتر :)
سلام، خیلی ممنون از لطف و همراهیتون
و ممنون ازاینکه وقت گذاشتین و نظرتون رو نوشتین

ممنون میشیم به دوستانتون هم پیشنهاد کنید و از این گروه جوان و حرفه ای حمایت کنید
باتشکر
۳۱ تیر ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
به نظرم کار خوبی بود با متن خوب و اجراهای زیبا، بازی آقای بهبودی فوق العاده بود و چه خوب که بیشترین بار کار به عهده ایشون بود، آقای پیروزفر تو این کار هم عالی بودن اما ادم وقتی ماتریوشکارو میبینه توقعش بالا میره. متاسفانه با بازی خانم قلاتیان ارتباط برقرار نکردم و (از نظر من) انگار هیچ حسی نسبت به اجرا نداشتن البته شاید فقط تو این اجرا اینطور بوده . آقای بهبودی می درخشید :)
امشب این نمایش بی نظیر رو دیدم، عالی بود واقعا لذت بردم :)
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید