تیوال سِمیرا شکوهی | دیوار
S3 : 12:09:53
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
جذاب و دوست داشتنی ، تاتر به معنای واقعی اون
به خودم قول دادم دوباره برم و خرده نان رو ببینم
بازی بانو آناهیتا اقبالی نژاد و جناب رضا بهبودی فوق العاده بود ، دکور و تمام میزانسن ها همه چیز عالی بود ، این سبک نمایش رو بسیار می پسندم تا نمایشهایی با کلی زرق و برق .
"خرده نان" تلخ با طعمی شیرین و با بوی قهوه ای گس ، تنهایی آدم این عصر رو فریاد میزنه که همه شدیم "من" ،تا جایی که نمی خواهیم از حال و روز همسایمون (سایرانسانها)با خبر بشیم و این "من"در آرامش باشه کافیه.خیلی شبیه حال و روز این روزهای سرزمین مونه .
اواخر کار با خودم فکر می کردم اگه خونه ی یکی از همسایه هامون آتیش بگیره خونه ی ما در امانه ؟؟؟
اما وقتی می بینم هنوز موقع تماشای تاتر هستن کسانی که موبایلشونو خاموش نمی کنن ، کاغذ مثلا شکلاتشون و هر چیزی رو به جای سطل زباله پرت می کنن ... دیدن ادامه » روی زمین ، با خودم میگم خانه اساسا از پای بست ویران است ، و باز با دیدن تاتر هایی از این دست دلگرم میشم.
و اما باید تشکر کنم از جناب سلیمانی ، ممنونم از کارگردانی خوبتون و این انتخاب ،به نظرم انتخاب این نمایشنامه برای اجرا کار ترسناکی بود و کاری بس دشوار و سخت ،شاید در ظاهر ساده به نظر بیاد اما این چنین نیست ،لحظه ای نبود که دیدن نمایش رو رها کنم به نظرم همراهانمم این چنین بودن تمام حواسمون به صحنه بود گاهی بغض میکردیم و گاهی می خندیدیم و این یعنی تمام حواس ما گرفتار شده بود .
این کار حرف برای گفتن بسیار داره....
به امیدن دیدن دوباره ی خرده نان و کارهایی جدید از شما هستم و برای شما و همکارانتون آرزوی موفقیت می کنم.
خانم شکوهی ارجمند؛
ممنونم از حضور و لطف تان ... و ممنون که اشاره به دشواری چنین متونی برای اجرا کردید ... پاینده باشید ...
۰۸ دی ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سِمیرا شکوهی
درباره نمایش هملت i
تا به امروز هیچ یک از کارهای نازنین استادم میکائیل شهرستانی رو از دست ندادم .اصلا برام مهم نیست دو ساعت باشه یا یک ساعت ،می دونم با تمام وجود صحنه من رو جادو می کنه تا چشم از اون برندارم.اینکه اولین کار بازیگر ی ، یکی از آثارشکسپیر ،به خصوص هملت باشه ،افتخاریست که مادام العمر همراه بازیگر می مونه ..... هملت در فضای کوچیکی اجرا میشه اما این بازی هنرجویان هست که باعث میشه مجذوب صحنه بشید .... و بازی های خوب نشون میده که فضا و صحنه فقط یک شوخی محسوب میشه.... خوب میدونم استاد با چه وسواسی کار رو پیش می بره و چقدر دلم می خواد دوباره ایشون رو روی صحنه ببینم و بارها و بارها و بارها به تماشای هنرشون بنشینم .گاه کاری خوب باعث میشه تصمیم نهایی رو بگیرید و من با دیدن سحوری دل از همه چیز کندم و تصمیم نهایی برای زندگیم رو گرفتم ..... و اما بعد و هملت ، باید بگم بانویی ... دیدن ادامه » که دی شب یعنی چهارشنبه نقش افلیا رو بازی می کرد با توجه به بروشور باید نازنین دخترم الهام قاسمی باشه ، تونست اشک من رو دربیاره ،با اینکه کلامش جاهایی برام نا مفهوم بود اما با بازی زیباش درد کشیدم ، آفرین بر او . و بازیگر نقش هملت عالی بود ،عالی ............. دعا می کنم همیشه بر روی صحنه ها چون دیشب بدرخشید .تک تک بازیگرها بی نظیر بودند .اگر می خواهید هملت رو درک کنید حتما به دیدن این نمایش برید و لذت ببرید و لذت ببرید
بله بازیگر اوفلیا بسیار توانا و با استعداد بود و بنظر من هم نیاز دارن کمی صداگذاری بیشتری انجام بدند و بلندتر صحبت کنند.
۱۳ شهریور ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید