آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال sepideh bakhshi | دیوار
S3 : 05:51:49 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
sepideh bakhshi
درباره نمایش سیزیف i
کابوس بودن زندگی و آرزوهایی که به کابوس‌های زندگی مبدل می‌شوند و آدمی هیچ وقت از دست شستن از آنها، رهایی ندارد. «… که باردارشود … که بزاید … که بکشد … که باردار شود… که بزاید… که بکشد… که باردار شود … که بزاید … که بکشد» تمام اهالی این زندگانی می‌زایند، می‌میرانند، و باز زاییدنی از نو را آغاز می‌کنند و در جریانی گیر می‌افتند که نه راه گریز دارند و نه توان رهایی؛ پس می‌زایند، می‌میرند و در تکراری تمام نشدنی غرق می‌شوند.
... اینجا نکته دیگری هم هست: ناباروری...
۲۰ تیر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
ملودی هایی که مانند امواج آب بالا و پایین میرند و گه گاه با هم تصادمی هم دارند، آکوردهای پیچیده و در مواردی حتی ناشناخته که با تاخیری مثبت یا منفی نسبت به ملودی برای خود حرکت میکنند هدایای گرانبهایی هستند که نمیدانیم چطور و چگونه وکجا از آنها استفاده کنیم و نهایتا سطح انها را تا حد اگهی های تلویزیونی پایین می آوریم . الان که این کامنت ومینویسم ساعت ۱۲ است یک دقیقه دیگه روز جدیدی شروع میشه زمان به سرعت میگذره و من و تمام چیزهای با ارزشی که در زندگی دارم به مرگ نزدیکتر میشیم.
sepideh bakhshi
درباره نمایش سیزده i
سلام و خسته نباشید بالاخره من موفق شدم این کار اقای کوشکی و هم ببینم.
کار جالبی بود و من سبک کار ایشونو دوست دارم.اینکه بتونی کلی مسائل اجتماعی و مذهبی و... در دو ساعت نمایش بگنجونی و ذهن تماشاچی و باهاش درگیرکنی واقعا کار ساده ای نیست.
اما چندتا نکته با وجود اینکه از قبل روی سایت تیوال در مورد تایم نسبتا طولانی و صحنه های خشن توضیح داده شده بود و در ابتدای نمایش این موضوع مجددا یادآوری شد اما بازهم گویا گروهی از تماشاچیان متوجه این موضوع نبودن برای نمونه خانم و اقای نسبتا سن داری که کنار من نشسته بودن و 40 دقیقه آخر چندین بار با صدای نسبتا بلند می گفتن تمومش کنید.خوب این اتفاق بدیه و هم حواس تماشاچی و هم حواس بازیگر و پرت می کنه نمی دونم برای حل این مشکل چیکار میشه کرد.شاید برای نمایش های این چنینی علاوه بر حداقل باید یه حداکثر سنی هم تعیین بشه یا شاید باید بخشی روی سایت اضافه بشه که کارگردان ها و سبک کاریشونو به صورت روشن تری معرفی کنه تا دوستانی که کمتر به تئاتر میرن و آگاهی کافی در این زمینه ندارن برای انتخاب نمایش هوشیارتر عمل کنن.
واقعا بعضی ها خودخواهی رو به حد اعلا رسوندند...
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
آره دیگه واقعا اذیت کننده بود
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سوژه تکراری بود و در بعضی از بخشها کاملا رویایی به اون پرداخته شده بود. (کدوم مردی برای جلب محبت زنش اخه اون کارهارو میکنه.)
می تونست زودتر نمایش جمع بشه و انقد موضوع کش دار دنبال نشه
اینکه بازیگران از صحنه خارج نمی شدند جالب و‌خلاقانه بود.
قبل از رفتن به دیدن نمایش تو کامنتا دیدم تماشاچی ها از گرمای سالن شکایت کرده بودند باید بگم مشکل گرما حل شده الان مشکل اصلی ردیف نزدیک اسپلیته که اگه شانستون اونجا باشه فریز شده از سالن خارج می شوید.
ممنون و خسته نباشید.


Sepideh ba
درباره نمایش غلامرضا لبخندی i
موضوع نمایش و حجم زیاد نظرات دوستان تیوالی شاید دلیل اصلی من برای دیدن کار بود و با توجه به ترس زیادی که در سال ۷۶ به عنوان یه دختر ۱۳-۱۴ ساله لمس کرده بودم و هنوز هم جو سنگینی که برای تردد در خیابون وجود داشت و یادمه انتظار دیدن نمایش بهتری و داشتم . در کل به نظرم کار متوسطی بود.
Sepideh ba
درباره نمایش کالاندولا i
نمایش جذاب و متفاوتی بود ازون نمایشهایی که برای مدتها ذهنت درگیرش می شه و توصیفش در چند کلمه و‌جمله واقعا سخته نواوری و‌خلاقیت این تئاتر واقعا ستودنی است.
یکی از بهترین نمایش هایی که دیدم
آذرمهر و آقای سوبژه (محمد لهاک) این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
Sepideh Bakhshi
درباره نمایش زهرماری i
نمایش خیلی خوبی بود با بازی های روان و من واقعا لذت بردم
ولی به نظرم مشکل اصلی سالنی بود که هنوز از لحاظ امکانات کامل نیست و اگه کمی زودتر از موعد مقرر به محل برسید امکاناتی مثل کافه چه در خود مجموعه و چه در اطراف اون وجود ندارد .لابی کوچک مجموعه نیز گنجایش جمعیت به عنوان فضای انتظار را ندارد.