کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال شاهین نصیری | درباره نمایش البته
S3 : 22:26:48 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
شاهین نصیری
درباره نمایش البته i
نگاهی به نمایش البته . . .


. . . مهم ترین مشکل نمایش البته، رو شدن دست نویسنده در همان ده دقیقه اول، و سپس تکرار ایده جذاب نمایش، و دست آخر بیان آشکار بن مایه ی متن از زبان بازیگر زن (شقایق تحسینی) است . . .

. . . اتفاق دومی که در این نمایش افتاد و به دل من نچسبید، نوع نگاه کارگردان به مقوله ی بازی در این نمایش بود. مشخص است که علیرضا طاهری تعمدا میزانسن را بر این اساس تعریف کرده است که بازی ها بدون وجود المان های واقعی صورت گیرد . . .

. . . علیرضا طاهری دست کم ایده پردازی دارد. اگر چه ایده هایش را دوست نداشتم اما این چیزی از ارزش تلاش او و بازیگرانش کم نخواهد کرد. برایش آرزوی موفقیت در کار های آتی (به ویژه مکتب تهران و اجرای مهر ماه) را دارم.

(متن کامل در لینک زیر):
http://nooshinslegacy.blogfa.com/post/5
وبلاگ میراث نوشین هرروز پربارتر از دیروز :))
۱۱ شهریور ۱۳۹۳
چقدر خوبه که همه کارارو میبینی و چه بد که با مده آ قهر کردی
ایشالا تو کارای بعدی ببینیمتون
۲۱ شهریور ۱۳۹۳
سعید عزیز من با هیچ نمایشی قهر نیستم مده آ رو هم دیدم واقعیتش حرف های زیادی هم داشتم که هنوز هم در مورد اون نمایش معتبره. نمایش رو دوست نداشتم تو اون بازه ی زمانی اما فرصتی برای نوشتنش پیدا نکردم. در کل قهری در کار نیست مساله دوست داشتن و نداشتن بود. من اول به خاطر شرایط بلیت گفتم اون کار رو نمی بینم و همون طوری هم که توضیح دادم چون معتقد بودم اون قیمت به خود گروه ضربه می زنه و اگه سالن پر اجرا بره خیلی بهتره تا بلیت گرون باشه و خالی بره. ولی بعد با تدبیر آقای کاشانی تصمیمم تغییر کرد. منم امیدوارم بازی های بعدی شما رو هم ببینم.
۲۱ شهریور ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید