کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال شهاب | دیوار
S3 : 04:38:35 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
شهاب
درباره نمایش اسم i
فروش بلیط های پنجشنبه 11 تیر کی فعال می شه ؟
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
چرا هیچ اطلاعاتی از فیلم گس در تیوال موجود نیست ؟
بهنام [شاهین] باقری و بهار این را دوست دارند
متاسفانه بخش سینمایی سایت تیوال ضعیف تر از بخش تئاتر عمل میکنه

گس در سایت سینمای هنر و تجربه:
http://www.aecinema.ir/movie/گس/
۱۸ خرداد ۱۳۹۴
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام
در قسمت خرید که وارد شدم متوجه شدم زمان خرید این فیلم 22 اسفند هستش ، می خواستم بدونم 22 اسفند که روز جمعه هستش ، تماشاخانه باران برای فروش این محصول باز هستش ؟
سپهر امیدوار این را خواند
علی اصغر شیرازیان این را دوست دارد
درود بر شما
البته زمان خرید این فیلم از امروز ساعت 12 ظهر آغاز شده است، زمان تحویل آن 22 اسفند است و اینکه تماشاخانه باران روزهای جمعه دارای اجرای تئاتر و باز است.
۱۱ اسفند ۱۳۹۳
ممنون ، یعنی الان می تونیم بریم و از تماشاخانه باران این فیلم رو بخریم ؟
۱۱ اسفند ۱۳۹۳
همانطور که در توضیحات برگه فیلم و نظر این گروه دیده می شود "زمان تحویل آن 22 اسفند است" بنابراین شما پس از خرید آنلاین فیلم روی تیوال مه همینک نیز می توانید انجام دهید، از روز 22 اسفند می توانید برای دریافت دی وی دی به تئاتر باران تشریف ببرید.
۱۱ اسفند ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
شهاب
درباره نمایش پاییز i
چقد جالب بود ، مکالمه هایی که واقعاً عالی بودن ( کاش می شد هر کسی اون چیزی که در دلش هست رو انجام بده ، کسی رو به زور نمی شه به بهشت برد انگار که بهشت اینجاست و جهنم یه قدم اونورتر که با یه پَرِش میشه از جهنم به بهشت رفت و خیلی مکالمه های دیگه ) به نظر من همه بازیگر ها خوب بودن که امیر جعفری با وجود بقیه در این بین می درخشیدن ، ازتون ممنونم به خاطر این حال خوبی که بهم هدیه دادین
چه خوب که با حال خوب از سالن خارج شدید
۲۴ بهمن ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
به نظر من با نوشتن نمی شه خوبی این فیلم رو بیان کرد ، حتما باید فیلم رو ببینید تا متوجه بشین که این همه تعریف و تمجید برا چیه ، یه خسته نباشید جانانه به همه کسانی که در تهیه این فیلم نقش داشتن ، دمتون گرررررررم .
ممکنه بگین چه چیز این فیلم مورد توجه شماست؟!
۲۲ بهمن ۱۳۹۳
به نظر من یکی از بارزترین مسئله ای که این فیلم رو خوب می دونم بازی بازیگران این فیلم به خصوص هومن سیدی هستش و دوم طنزی که در فیلم استفاده شده بود .
۲۳ بهمن ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
این فیلم رو در یکی از سالن های سینما آزادی دیدم که نسبتا" خلوت بود و استقبال چندانی ازش نشده بود ، به نظر من کار خوبی بود ، ولی یه مسئله خیلی مهم در پایان فیلم خیلی حالم رو خراب کرد ، اونم این بود که سهراب توسط مادرش تهمینه نجات یافت و رستم پسرش رو نکشت ، حالا سوال من از کسانی که این فیلم رو ساختن اینه که چرا داستان شاهنامه تغییر دادین ، با این کار می خواستین چه چیزی رو اعلام کنید ؟، اینجور که متوجه شدم قراره ادامه داستان رو هم بسازین چون در پایان فیلم افراسیاب می گه که این بازی ادامه داره.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید