آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال شهرزاد شاعلی | دیوار
S3 : 23:30:24 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
اصغر فرهادی عزیز

اگر روزی از کنار این دیوار گذر کردی و نگاهت اتفاقی به کلمات حک شده بر روی آن افتاد ، بدان که دوستت داریم و متشکریم به خاطر اینکه بار دیگر حس " افتخار " را که مدت ها بود از خاطرمان پاک شده بود در وجودمان زنده کردی ، بار دیگر همه ی ما را در سر تا سر دنیا دور هم جمع کردی تا به شب نشینی افتخارت بیاییم ، بار دیگر باعث شدی شوری اشک را با زدن لبخند بچشیم و

تعظیم می کنم در مقابل سخنان زیبایت پس از دریافت جایزه ، قلب بزرگ و دل دریاییت
شهرزاد شاعلی
درباره نمایش تراس i
من قبل از اینکه برم نظرات دوستان رو اینجا خونده بودم اما گفتم شاید کمی بی انصافی و اغراق می کننن...ولی واقعا حق داشتن،تنها دلیلی که من و دوستانم رو تا آخر نمایش روی صندلی هامون به نوعی نگه داشت بازی آقای محرابی و آقای رنجبر بود،بقیه ی بازی ها خیلی خیلی معمولی و متوسط بود و همچنین کارگردانی!!! امیدوارم از این به بعد ارزش بیشتری واسه وقت تماشاچی قائل بشن!
خیلی دوست داشتم،چهره ی عروسک ها طوری بود که انگار احساسات مختلفشون رو نشون می داد،اما برام عجیب بود که چرا عده ی کمی برای تماشا اومده بودن!!!
کار قبلی آقای دهقان رو که دیدم واقعا تعجب کردم،اصلا در حد و اندازه های ایشون نبود! اما از این یکی خعــــــــــــــــــــــلی خوشم اومد به قول یکی از دوستان اثر فاخری بود:) بازی فرزین صابونی به نظرم عالی بود واقعا با چشماش حرف می زد! کلا مرسی از همه و خسته نباشید :)
کار قبلی منظورم آنفولانزای خوکی بود یادم رفت بگم!
۰۵ آبان ۱۳۹۰
دقیقا... فرزین صابونی با چشمهایش حرف می زد...
۰۶ آبان ۱۳۹۰
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
شهرزاد شاعلی
درباره نمایش i
به نظر من نمایش بسیار خسته کننده و ضعیفی بود.نه متن دزست و حسابی داشت و نه بازی ها قابل قبول بود فقط طراحی صحنه بد نبود
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید