کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال شالیزه شرفی | دیوار
S3 : 06:42:28 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
یک شنبه هفت مرداد به تماشای این نمایش نشستم.
بازی بازیگران کاملا بی نقص بود و شهرام حقیقت دوست در یک کلام شاهکار بود.البته انتظار دیگری نیز به غیر این نداشتم .علیرضا آرا و خاطره اسدی هم کاملا هنرمندانه به ایفای نقش پرداختند.
در رابطه با متن نمایشنامه در مقایسه با رمان سکوت دریا اثر ورکور باید بگم که متن نمایش خیلی قوی تر بود (برای منی که بالافاصله بعد از دیدن کار ، خود کتاب سکوت دریا رو خوندم).
ولی یک چیزی کمی باعث دلخوری من شد ، چرا این قدر سالن خالی بود؟؟؟؟؟؟؟
واقعا ناراحت کننده است که نمایش به این خوبی و حرفه ای روی صحنه باشه با چنین بازیگران هنرمند و شایسته ای آن وقت سالن خالی بمونه.
من از دست اندرکاران این نمایش خواهشمندم که بیشتر تبلیغ کنند.
و اگر از سکوت و همهمه ای که درونش هست لذت می برید پیشنهاد می کنم که حتما این نمایش رو ببینید.
جالب تر اینکه خیلی از دوستان گله دارن که چرا نمایش زود تموم میشه یا تمدید نمیشه. در حالی که اکثر روزها سالن پر نمیشه. و این به نظرم پارادوکس عجیبیه. البته خوشبختانه روزی که من رفتم تقریبا سالن پر بود
۰۸ مرداد ۱۳۹۷
روزی که من رفتم سالن تقریبا پر بود ولی من معمولا سالن پر رو زیاد دوس ندارم
علتش هم بخاطر عدم رعایت بعضی تماشاگراس
اون روز یه خانمی ردیف اول بود و مرتب به دیالوگها قهقه میزد
آخه کجای این نمایش خنده دار بود؟؟؟
قشنگ رو اعصاب بود ایشون
۰۸ مرداد ۱۳۹۷
متاسفانه نمونه ی مشابه شخصی که مثال زدید زیاد شده. و بله هر چی سالن خلوت تر ةآرامش ما بیشتر. اما من از جهت گروه اجرایی دوست ندارم سالن ها خالی باشن.
۰۹ مرداد ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید