آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال Nimble | دیوار
S3 : 21:48:15 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
با سلام
سخن کوتاه...!
سطح انتخاب کار، سطح فکر و شعور، دغدغه های مهرداد خامنه ای، اهداف او، تاثیر گذاری ذهن او بر بازیگرش، تاثیر گذاری بازیگرش بر بینندگان با احترام به تمامی کارگردانان از نظر بنده حقیر قابل قیاس نیست!
کارهای مهرداد را نمی توان یک بار دید و به سادگی از کنارش گذشت. کارها سنگین، حرف ها سنگین و جرات او مثال زدنی است...
شمایی که کارهای او را ندیده اید حق دارید که منظور من را متوجه نشوید...
من هر وقت به مهرداد خامنه ای فکر می کنم این جمله در ذهنم نقش می بنده:
((هرچند او در زمان حیاتش در گمنامی به‌سر می‌برد و در تمام طول عمر خود تنها یک تابلو، یعنی تاکستان سرخ را فروخت، اما اکنون به‌عنوان یکی از تأثیرگذارترین نقاشان قرن نوزدهم در جهان شناخته می‌شود.))
در سال گذشته بیش از 40 تاتر دیدم.
سرکار خانم فرشته حسینی شما تواناترین، تکنیکی ترین و بازیگر محبوب من هستید. همواره نزد ... دیدن ادامه ›› دوستان از شما تعریف می کنم و دوستان را تشویق به خواندن بیوگرافی شما و تماشای بازی شما می کنم. تمامی فیلم هایی که بازی کردید را چندین بار تماشا کردم. چه نیک سختی ها را تحمل نمودید و در جوانی به پختگی رسیدید.
با آرزوی موفقیت برای شما و دیدن کارهای بیشتر از شما در سینما، تلوزیون و تاتر.

سید امیر ارجمند
1396/10/17
ممنون از این همه محبت شما و دستتان را به گرمی می‌فشارم. نگاه شما نسبت به کار ما باعث دلگرمی و افتخار ماست. در انجام وظیفه حتما در کنار دوستانی چون شما کوشا خواهیم بود.
۱۷ دی ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
Nimble (shargan)
درباره نمایش فلان و چنان i
با سلام خدمت گروه نمایش و همه تماشاگران!
دیشب به تماشای بازی شما نشستم.
بازی ها بسیار پر انرژی و جذاب بود.
پس از نمایش با چند نفر صحبت کردم و نظراتشان را در خصوص نمایش جویا شدم.
به اتفاق فرمودند فوق العاده بود...گفتم خب... گفتند اما چیز زیادی نفهمیدیم!
راستش من نیز آنچنان که باید و شاید تمامی قسمت ها را متوجه نمی شدم!
بسیار ممنون می شوم توضیحاتی را در خصوص کلیات نمایش بفرمایید دوستان.
چرا که برای بار دوم قصد دیدن این نمایش را داریم...

با تشکر از حسن توجه شما...اگر پاسخ دهید!
سلام بر شما
در باب کلّیت نمایش می‌تونم خیلی خلاصه و سَربسته بگم؛ روایت و اجرای برهه‌هایی از تاریخ ایران، از دوره نمادینِ قاجاریه، تا الان. شبیه دیگِ درهم‌جوشی از لحظه‌ها، آدم‌ها و موقعیت‌های مختلف تاریخ معاصر، که شاید حضورشون در کنار هم در ابتدا بی‌نظم و بی‌ربط جلوه کنه، اما به‌تدریج [و باید! چون هدف تئاتر ما همین است] منظم می‌شه و عناصر به هم ربط پیدا می‌کنند...
و اجازه بدید توضیح بیشتر رو بذارم برای موعدِ جلسه نقد و بررسی، که به زودی زمان و مکان اون اعلام می‌شه، و خیلی خوشحال می‌شم که شما هم حضور داشته باشید.
۰۵ دی ۱۳۹۶
سلام و درود

با سپاس از شما جناب شاهبداغی عزیز
در خصوص جلسه نقد و بررسی، که فرمودید به زودی زمان و مکان اون اعلام می‌شود،من چگونه می توانم مطلع شوم؟
۰۹ دی ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
رحیم نوروزی عزیز

سپاس که اینچنین هنرمندانه از بازیگران جوان و جویای نامت بازی گرفتی.
بازی هماهنگ، دکور چشم نواز و بازی های هماهنگ از یک سو و انسجام نمایشنامه از سوی دیگر چشمان ما را به شوق و هیجان وا داشت.
شما ارزشمند هستید! شما ارزشمند هستید چرا که بهترین خود را ارائه می کنید. استفاده از حداکثر توانایی بازیگران. چه هنرمندانه بازی گرفتی از بازیگران و چه هماهنگ بازی کردید دختران! دختران پر توانی که پرورش یافته از دل این چنین تاترهایی بیرون می آیند و جهت طی راه سعودی پیشرفت در آینده گام بر میدارند. گرچه همگی شما دختران عزیز به یک اندازه خوب نبودید و هم سطح اما برآیند کار نیک بود و موثر. بازی شما بسیار جذاب بود. سپاس بیکران از طراح لباس مقدی شامیریان که با همراهی حسین پناهی و دیگر عزیزان جان تازه ای به این روزهای تاتر بخشیدند.
دیدن نمایش را به همه عزیزان پیشنهاد ... دیدن ادامه ›› می کنم.
در حال حاضر 5 و یا 6 نمایش با این قیمت موجود می باشد که ارزش این نمایش به مراتب بیشتر می باشد.
گرچه ارزش هنر را کی توان با پول سنجیدن؟! اما به هر حال بایستی سنجید با برخی از نمایش های بی سر وته این روزها.
کار این بچه ها رو ببینید، جدا از دست ندید. واقعا مایل هستم نظرات شما را بدونم...
من احتمالا یک یا دو بار دیگه از این نمایش دیدن خواهم کرد.
مریم زارعی و امیرمسعود فدائی این را خواندند
محمد رحمانی، شکوه حدادی و رضا تهوری این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دیشب، به تماشای نمایش اون دیگه اینجا زندگی نمیکنه نشستیم. پیش از شروع نمایش کارگردان نمایش، بانو امیرجلالی و دیگر میهمانان صحبت هایی را در نقد شرایط اجتماعی و دفاع از حقوق زنان ایراد فرمودند. با توجه به جو حاکم شده انتظار نمایشی تلخ و سنگین را داشتم و خود را برای یک طوفان درونی آماده کرده بودم. کاملا برعکس تصور غالب شد! نمایش در چند پرده مرتبط پیش رفت. بازی های درخشان و با نمک قه قه را به سالن هدیه می کرد و در راستای عمیق شدن به مشکلات زن نقش اول داستان، لحظه ای اجازه ایجاد حس خستگی در تماشگر را نمی داد. چگونه این کار را کردند؟ با توانایی و تمرین و بازی های درخشان. شما لحظه ای نمی توانید جلو خنده خود را بگیرید در برخی صحنه ها، لحظه به لحظه و ثانیه به ثانیه از اجرا را لذت خواهید برد و آرزو می کنید که شب بعد نیز به تماشای این نمایش بنشینید. در فضای حاکم بر تاتر های لوده و مسخره که گویا قصد توهین به تماشاگر یا خود را دارند. به راستی این تاتر را در چه سبک و سیاقی می توان قرار داد؟ خود ادعا کردند سبک درام و اجتماعی که به حق درست گفتند، اما باور کنید هرگز این چنین تاتر درخشانی را تا به حالا ندیده اید. هم خنده و هم تفکر عمیق. من سبک این تاتر را سبک درخشان و سبک تماشاگر پسند می نامم. سبکی که نقد می کند اما دل تماشاگری که هزینه کرده تا شبی خوب را سپری کند را آزرده نمی کند. سبکی که نقد می کند اما توهین نمی کند، سبکی که شبی زیبا را به من به تو و به تاتر هدیه می دهد.
با سپاس از همه عزیزان.

درود بر تو کارگردان توانا که این چنین بازیگرانت را انتخاب کردی و از ایشان بازی گرفتی.

و تشکر ویژه از اجرای همه بازیگران توانا

مرسی تاتر، مرسی از نمایش اون دیگه اینجا زندگی نمیکنه!
البته من متوجه نشدم که کجای این تئاتر لحظه به لحظه ش خنده دار بود، چون نه تنها من، کل سالن به جز چند تیکه ی خاص نخندیدیم ، البته این ضعف نیست، چون این نمایش به نظرم کلا ساختار طنز نداشت و قصدش رو هم نداشت. در مورد تئاتر خوب با شما بسیار موافقم چون بسیار تئاتر خوبی بود اما در مورد خنده و قهقه موافق شما نیستم.
۱۳ آبان ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
چنگیز که به واسط روابط تجاری روز افزون و هدفهای توسعه طلبانه بازرگانی و بخصوص فتح نیمی از قلمرو قراختاییان و هم مرز شدن با خوارزمشاهیان از اوضاع ایران و عظمت آن مطلع بود، تصمیم گرفت روابط تجاری وسیعی با خوارزمشاهیان برقرار سازد. ( بیانی ، شیرین ، 1388، ص 34) تجار مغول که حدود 500 نفر بودند وقتی وارد شهر مرزی اترار شدند حاکم آن شهر غایر خان به بهانه جاسوسی تجار خان همه آن ها را گرفت و اموال گران قیمت آن ها را ضبط کرد به نحوی که فقط یک نفر از آن جمع زنده ماند که این خبر را به چنگیز رساند . بعد از این ماجرا چنگیز سه سفیر به سوی خوارزمشاه فرستاد برای تحویل حاکم اترار، ولی سلطان بخاطر ترس و روابط خویشاوندی با حاکم اترار از این کار خوداری کرد ، فکر کرد اگر این عمل را انجام بدهد حمل بر ضعف او از مغولان خواهد بود. پس دستور داد پیک خان را بکشند و ریش همراهانش را بتراشند زیرا در نزد مغولان سفیر مصنونیت داشت و تراشیدن ریش هم اهانت بزرگی به حساب می آمد و این خشم چنگیز را به همراه داشت . نکته حائزه اهمیت اینکه اگر واقعه اترار هم به وقوع نمی پیوست دیر یا زود بخاطر قدرت نظامی و اتحاد قبایل آسیای صغیر چنگیز به ایران حمله می کرد ( بارتولد، 1352، ص 928)

توجه: تاتر بسیار چند لایه می باشد خواندن متن بالا قبل از تماشای این نمایش توصیه می گردد، اما به هیچ عنوان به این مفهوم نیست که این تاتر که نمایش تاریخی می باشد. تنها بروید و ببینید و لذت ... دیدن ادامه ›› ببرید.

باعث افتخار من بود که به دیدن این نمایش آمدم.ممنون دوستان.ممنون حمیدرضا نعیمی عزیز که باز هم نشان دادی که بر روی هر نمایشی نمی توان برچسب تاتر را چسباند،تاتر حرمتی دارد...
بازی ها عالی و چشم نواز و تامل برانگیز بود به شخصه از بازی سرکار خانم نازی بسیار لذت بردم.
تاتر هنوز زنده هست...
آیدا اورنگ، Captain و رضا بولو این را خواندند
رضا تهوری این را دوست دارد
البته نمیشه گذشته رو پیش بینی کرد! اما شاید اگر بیتدبیری و بیعرضگی و ترس بی حد و مرز خوارزمشاهیان نبود ، مغولها به همون سرزمیهایی که تا ان روز تسخیر کرده بودند قناعت میکردند و هند و چین کل اسیای شرقی براشون کافی بود....اما وقتی هیچ نیروی منسجمی در مقابلشون نایستاد ادامه دادند....
۰۷ شهریور ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
Nimble (shargan)
درباره نمایش ماتریوشکا i
سلام
من یه بلیط خوب در بهترین جایگاه ممکن برای تاریخ 9 شهریور ماه دارم. من چند ماه منتظر موندم تا یه جایگاه خوب نصیبم بشه.

سلام
من یه بلیط برای نمایش ماتریوشکا برای تاریخ 9 شهریور دارم اما متاسفانه نمی تونم برم. به قیمت خوبی می فروشم. باهاتون راه میام!

سلام پارسا خوبی!
من یه بلیط عالی برای تاریخ 9 شهریور ماه دارم. خیلی هم دوسش دارم. خودم هم تاتر کار می کنم. می دونی پارسا جان ای کاش فقط بلیط تاتر را به بچه های تاتری ... دیدن ادامه ›› می فروختند. دوستان اینجا دو شنبه بازار راه انداختند بلیط ها رو می خرند و وقتی سانس ها پر شد چند برابر می فروشن. می دونی پارسا فکر کنم خودت باید یه فکری بکنی براش!

سلام دوستان
من یه بلیط دارم. خیلی دوستش دارم . دوستش دارم و قدرش رو می دونم. چند ماه هست که آرزو داشتم یه جایگاه خوب نصیبم بشه. من بلیطم رو با دنیا عوض نمی کنم!!!!
Nimble (shargan)
درباره نمایش ال نینو i
قشنگ ترین تاتر این روزها...
بچه ها کارتون عالی بود...به دنیای حرفه ای ها خوش اومدید!
کار با کیفیت بالاخره دیده می شه.
کارتون محشر بود.
برید و یه کار محش و متفاوت و با کیفیت ببینید.
راستی دوستان عکس های رنگی هم بزارید تا دوستان ببینند چه طراح لباس خوش سلیقه ای داشتید.
ممنون از شما. عکس های نمایش به زودی در برگه نمایش قرار خواهند گرفت.
۰۷ اسفند ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
Nimble (shargan)
درباره پرفورمنس آرت اریفیس i
سلام
دوستان لطفا قیمت بلیط را هم درج فرمایید.
ممنون!
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
Nimble (shargan)
درباره نمایش ماتریوشکا i
با سلام
این نمایش آیا تمدید خواهد شد؟
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
Nimble (shargan)
درباره نمایش شازده‌ کوچولو i
گل کوچولوی من فقط چهار تا خار داره و جز من کسی رو نداره تا در مقابل همه تهدیدهای دنیا ازش محافظت کنه...
روباه رو اهلی کرد،روباه منحصر به فرد شد...
روباه و اهلی شد وانسان نشد، شد و انسان نشد، شد و انسان شد؟ نه نشد!
یه فیل کشیدم تو شکم مار بوآ، عدم درک تو مانع توانایی در تخیل من نخواهد شد. این مشکل شماست!
با سه هزار ستاره چی کار می کنی؟ می خرمشون!
بعدش چی؟ میزارمشون تو بانک!
خب بعدش چی؟ بعدش اونا مال من هستن دیگه از این واضح تر!
نه نه، ببین مثلا من سه تا آتشفشان دارم که دوتاشون هم فعال نیست، ولی خدا رو چه دیدی شاید روزی فعال شد خب ... بعد من اونا رو تمیز می کنم یا یه گل دارم ... دیدن ادامه ›› که بهش آب می دم و مراقبش هستم خب... یعنی یعنی می خوام بگم یه فایده ای دارم.
تو چه فایده ای داری برای ستاره هات؟!!!!!


فرشته حسینی و لیلی شجاعی عزیز درود بر شما و بازی زیبایتان...
مهرداد خامنه ای مهربان از حس زیبا و پیام زیبایی که منتشر کردی سپاسگزارم. از ضمیر ناخودآگاه تو نیز تشکر می کنم که این چنین زیبا برداشت و بر دل من کاشت!
اردوان عزیزی چه دلنشین نواختی. درود روح تاتر بر دستان هنرمند تو!
آنتوان عزیز بهشت زیر افکار توست، همواره در دل ما جای خواهی داشت.

ندیدن این نمایش به ضرر گروه نمایش نیست بلکه به ضرر من و تو مخاطب تاتر هست.
تاتر یه هندونه سربسته هست، چنتا تاتر بد که برید می خوره تو ذوقتون دوستان این تاتر رو برید، تا به ذوق بیاید...

سید امیر ارجمند
95/10/15
ممنونم جناب ارجمند گرامى
۱۵ دی ۱۳۹۵
سلام وزارت ارشاد اعلام کرده به علت فوت آقای هاشمی سالن های هنری تعطیله، من بلیط تاتر شازده کوچولو خریدم تکلیف چیه؟
۱۹ دی ۱۳۹۵
سلام جناب احدیان
به نقل از تیوال به اطلاع مخاطبان گرامى مى رساند با اعلام معاونت وزارت فرهنگ، کلیه اجراهای هنری به مدت سه روز ( ۲۰، ۲۱ ،۲۲ دی ماه) تعطیل خواهد بود.
شیوه پشتیبانی خریداران این سه‌روز از طریق ایمیل، شبکه‌های اجتماعی تیوال و روی سایت به آگاهی ایشان خواهد رسید .

متاسفیم اگر به دلیل شرایط بوجود آمده دچار مشکل شدید
به امید دیدار
۱۹ دی ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سید امیر ارجمند (shargan)
درباره نمایش هیله i
با سلام
صبح برفیتون بخیر دوستان
دیروز اولین حضور دوستان و اجرای نمایش هیله را به تماشا نشستیم.
ارزشش را داشت ؟ خیر
نکاتی چون صندلی های سفت، دو بخشی بودن نمایش و آشفتگی در اجرا و همچنین یک خانمی که مسئول عکاسی بود و پشت سر هم عکس می گرفت.
دوستان باورتون نمی شه این کار این خانوم چه قدر رو اعصاب بود. اصلا اجازه نمی داد از نمایش لذت ببریم و غرق در لحضات بشیم.

اما شما باید بروید و این نمایش را ببینید! چرا؟؟!
ببینید دوستان بازی 4 نفر از دوستان که بازیگرهای اصلی نیز بودند خیلی خوب بود. یک آقایی که حکم پدر خانواده ... دیدن ادامه ›› را داشتند و ستودنی بازی می کردند،مادر خانواده،سرکار خانمی که نقش ذهره را بازی می کردند این خانوم بی نقص بودند و همچنین پسر خانواده.
قسمت دو بخشی نمایش خوب از آب در نیامده بود.
اما من به شما پیشنهاد می کنم که بروید و از بازی این 4 نفر لذت ببرید.
با درود و صد درود
95/9/2
گروه تئاتر صنم این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
ضعیف بود بزرگواران.
ضعیف بود!
دوست عزیز پیشنهاد دارم سطحی نگری رو بگذاری کنار و بیشتر مطالعه کنی
همه کارها ضعف دارند
مطالعه کن دوست خوب اگر از رشته هنر اطلاعات نداری نظر سطحی نده
۱۵ آذر ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بازی خوب و روان از سه هنرمند عزیز و دوست داشتنی...
می دونید چیه این نمایش حالتون و خوب می کنه و عاشقش می شد.
منتظر چی هستید؟
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
با سلام و احترام
من نیز علاقه مند به این برنامه هستم.
لطفا به دو سوال زیر پاسخ بدهید.
1- آیا راهنمایی برای توضیح مکان های مختلف در نظر گرفته شده است؟
2-آیا به داخل اماکن نیز خواهیم رفت؟! این سوال از این باب مطرح شده که در تیتر مطلب نوشته شده گردش در خیابان سی تیر.
3- لطفا توضیح مختصری و کلی در خصوص برنامه ارائه فرمایید.
با تشکر
سید امیر ارجمند این را خواند
گروه همیاری (support)
درود بر شما
این برنامه با همراهی راهنمای متخصص برگزار شده و توضیحات لازم خدمت شما ارایه می‌شود.
همچنین طبق مکان‌های اشاره شده در قسمت گشت‌ها، از ابنیه‌ها نیز به طور کامل بازدید به عمل خواهد آمد.
۲۰ آبان ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید