آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال تماشاگر آماتور | دیوار
S3 : 00:17:38 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
یه کار تاثیرگذار رو دیشب دیدم دراین اجرا. برخی از بازیگران، اجرا اولی بودند که این خود باعث شد جذابیت این کار برای من چندبرابر بشه. اینکه شاگردان استاد میکائیل شهرستانی این نمایشنامه سخت با بعد های روانشناسی پیچیده را به این خوبی بازی کردند حکایت از تمرین های فشرده و استعداد این عزیزان و آینده روشنشان دارد. حمایت و دیدن این کار را بسیار به تئاتر دوستان توصیه میکنم.
یه تشکر ویژه هم از کارگردان محترم میکنم بخاطر روشن نکردن سیگار بوسیله بازیگران....شخصا همیشه برام سوال بوده که چرا باید در یک فضای بسته و در طول یک اجرای یک ساعته، صرفا بخاطر باورپذیر شدن اجرا، و بدون توجه به تماشاگران و احیانا مشکلات تنفسی آنها اونم در سالن هایی که تهویه مناسبی هم ندارن بارها و بارها سیگار روشن بشه؟ البته با درایت خوب کارگردان در این اجرا شاهد این موضوع نبودم و برای همین خیلی خوشحالم و مجدد از تمامی عوامل اجرا تشکر میکنم‌.
اگه تو این روزهای شلوغ، به دنیال یه نمایش ساده ولی عمیق ، بی آلایش ولی با پرمفهموم ، اجرایی روان و پیوسته، هستید، این نمایش را پیشنهاد می کنم ببینید.
موضوع مطرح شده در نمایش شاید ساده به نظر بیاد ولی برای تک تک ادم هایی که در حال ترک این مرز و بوم یا در حال ترک حس حال خود به دنیایی جدید و ناشناخته با حس و حالی جدید هستند، تکرار و تجربه میشه.
تجربه ای از ماندن درحالی که رفتی، تجربه ای از بودن در زمانی نیستی، تجربه ای از زمانی که باید باشی ولی نتونستی بمونی و تجربه ای از زمانی که دوست داری نباشی ولی اجباراً مجبور به ماندنی.
دیالوگ ها ساده و دلنشین بودن و در پشت اون جملات و بکارگیری ترکیب دو زبانه در نمایش به خوبی احساس تردید، شک، ترس از تصمیم راجب موضوع داستان را به منِ تماشاگر القاء نمود.
خسته نباشید میگم به گروه کارگردانی و همچنین بازیگران عزیز
خیلی ممنونیم که تشریف آوردید و مرسی بابت دلگرمی‌تان.
۱۴ بهمن ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بازی های جذاب، موسیقی گوش نواز، دیالوگ های ماندگار، هماهنگی اجرا بین صحنه های مختلف و بازیگران همه و همه از جمله دلایلی است که دیدن این تئاتر را به دیگران توصیه می کنم.
چقدر همزمانی این نمایش با این عصر و روزهارا دوست دارم، موضوعی که اگر اکثریت باهاش درگیر نباشن، حتما که در اطرافیان و نزدیکاشون تک تکِ این چالش ها را لمس و با عمق وجود احساس کردند.
بعنوان کسیکه زمانی مهاجرت ناکامل داشتم، زمان هایی هم تا مرز رفتن یا نرفتن، رفته ام این کار یک حدیث نفس کامل بود برام.
ابتکاری که از حضور تماشاگران بعنوان بخشی از نمایش استفاده می-شد و تصمیم تماشاگر در ادامه روند داستان تاثیر داشت رو بسیار دوست داشتم. اینکه من به بازیگر بتونم بگم برو یا نرو، بمان یا نمان هرکدوم ممکنه در بخشی از زمان تصمیم هرکدوم از ماها باشه و مسیر زندگیمون رو تغییر بده. ماندن هایی که باعث حسرت پرواز عمود ما به عمق آسمانی جدید باشه، یـــا فرود هایی که به خاطر حسرت برگشتن به عقب برای تغییر یک تصمیم اتفاق میفته.
دیالوگ ها فوق العاده بودن، هرکدوم از جملات یک دنیا حرف داخلش داشت و تورو به فکر عمیقی، در عمق آب های سرد و معتدل اقیانوس اطلس فرو می برد.
اولش با خودم گفتم چرا اینقدر اسم کار طولانیه ولی آخر نمایش گفتم دقیقاً به تک تک کلمات نیاز بود. پرواز، دودی، عمودی، اقیانوس اطلس و .... تمام این کلمات حس هایی هستن که به خوبی در طول اجرا بهشون پرداخته می شد.
بعنوان کلام آخر، این کار برای من یک اجرای 5 ستاره بود، از این کار باید حمایت بشه. حتماً دیدن این کار رو به همه دوستان توصیه می کنم. این اجرا از اون دسته ... دیدن ادامه ›› اجراهاست که اگر نمیدیم ولی تعریفشو از دیگران میشنیدم حسرت دیدنش همیشه باهام میموند.
واقعاً خسته نباشین به تیم کارگردانی و به بازگران خوب و عوامل پشت صحنه.
حــــمایـــت کنیم ازین کار زیــــبـا
#تئاتر_خوب_ببینیم
ساق
درباره نمایش پنجاه پنجاه i
فضای نمایش که تورو در خودش غرق می گرد فوق العاده بود، در طول نمایش چندبار مطمئن شدم که الان خدایی نکرده اتفاق بدی برای بازیگران میفته! کار با اون قفس های شیشه ای یا آویزان شدن از ارتفاع ! ولی به حدی حرفه ای و هماهنگ با هم کار و تمرین شده بود که چشم بیننده رو خیره به خودش نگه میداشت. پنجاه پنجاه مثل اسم آن تا روزها پس از دیدن نمایش این فکر را به آدم منتقل می کنه که چه چیز درسته؟ کدام برداشت به واقعیت نزدیکه ؟ آیا حقیقت همانگونه که فکر میکنیم هست یا صرفاً ما همه بازیگران یک صحنه بزرگتری هستیم که پنجاه درصد حقیقت و پنجاه درصد غیر واقعیست ؟ به تمام عوامل اجرا خسته نباشید میگم و به زودی منتظر دیدن کارهای عالی این تیم هستم. یک "خسته نباشید"و یک "لذت بردم فوق العاده" که به دلیل نداشتن رورانس در تئاتر موفق نشدم به ایشان بگم را در اینجا تقدیم به عوامل اجرا می کنم.
ساق
درباره نمایش بیگانه در خانه i
یه نمایش تاثیر گذار، شاید در نگاه اول این نمایش موضوع ساده ای داشته باشه ولی هرچی بیشتر در دل نمایش میری و هرچه زمان بیشتر می گذره، به این نکته پی میبریم که نمایش از یک پله بالاتر و از نگاه بالغانه تری می خواهد پیام خودش را به شما منتقل کنه! مثل بچه ای که می خوای موضوع ساده و در عین حال عمیقی رو از دید یک انسان بالغ و با یک سطح بالاتر از فهم یک کودک بهش منتقل کنی ! برای همین تمام اعضا نمایش اعم از صحنه، موزیک، دیالوگ ها و سبک بسیار خاص بکار رفته در آن دارن تلاش می کنن که یک مفهوم عمیق تری از انچه که می بینی رو به تو منقل کنن ! بسیار لذت بردم و تماشای این اثر رو به همه تئاتر دوستان پیشنهاد می کنم.
در عجبم اون 6 نفری که رتبه 1 را به این نمایش دادند چه معیاری داشتند !؟ که البته سلیقه هر بیننده ای محترم و قابل احترام است. من بخاطر امتیاز پایین این نمایش شک داشتم که آنرا ببینم یا خیر ؟ ولی بعد دیدن آن منظر بودم که بیام در تیوال و امتیاز 5 رو ثبت کنم. بسیار نمایش جذابی بود و از موضوع، اجراها، موزیک و همه عوامل لذت بردم، ممنون که ابتدای اجرا بر خاموش بودن تلفن همراه و عدم رفت و آمد تماشاگران تاکید ویژه داشتید، ای کاش همه اجرا ها این مورد بیشتر تاکید و بیشتر توسط بینندگان رعایت گردد. به همه دوستداران تئاتر دیدن این اجرای عالی را پیشنهاد می کنم.
لیلا مظاهری و سپهر این را خواندند
درود بر شما
با احترام از نظر من قطار کردن افراد کنار هم تو صحنه ی لخت و بیان دیالوگ های ماندگار طور از طرف اونها و پرداخت داستانی ایی بسیار گل درشت و مبالغه آمیز هرچند برامون ملموس و شبیه زندگی خودمون باشه اونهم با بازی هایی اغلب بد و روخوانی طور، اسمش تئاتر نیست
یکماهه تئاتر بستن هنر نیست ظلم به هنره (عرضم صرفن این نمایش نیست کلی یه)
۱۳ شهریور ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
ساق
درباره نمایش سحر i
این نمایش به زیبایی مشکلات و چالش هایی که بانوان با آن در زندگی اجتماعی فعلی مواجه هستند را به خوبی بیان می کند، بازی های تاثیر گذار برخی از بازیگران نمایش را جذاب و باورپذیری اتفاقات به نمایش کشیده شده را بیشتر می نماید. از جمله بازی سرکارخانم کسائیان که روایت گر خوبی از حس های تجربه شده در جامعه امروزی زنان است. دیدن این نمایش را به تمام هنردوستانی که تمایل به تماشای آثار مرتبط با حوزه بانوان و چالش های مرتبط با آن دارن، توصیه می کنم.
حسین این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
اجرای قوی، نورپردازی عالی، موضوعی که بسیار خوب انتخاب شده با شرایط فعلی اجتماعی کشورهای جهان سوم که به نظر من بسیار گسترده تر از ایران و افعانستان به موضوع نمایش میتوان نگریست.... اجرای این نمایش را به همه دوستداران تئاتر توصیه میکنم و خسته نباشید میگم خدمت کلیه عوامل اجرا، بازیگر و کارگردان محترم.
سیاوش
درباره نمایش ملاقات i
مگر میشه از اجرا های آقای پیروزفر لذت نبرد؟ بسیار از اجرای دقیق کلیه عوامل اجرا لذت بردم و به همه توصیه می کنم
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
در نوروز به تماشای این نمایش نشستم هم بسیار خندیدم و هم بسیار به فکر رفتم که انگار بسیاری از ما در این روزگار گرفتار همچین موضوعی هستیم که در متن این نمایش به طنز به آن اشاره شده بود .... ممنون از تمامی بازیگران و عوامل کروه
رضا غیوری، Negin Fooladi و حمیدرضا مرادی این را خواندند
محمدرضا مدیری و پارسا یزدی این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایشی تلخ ولی با بازی بسیار خوب آقای کوشکی، پرداخت های شخصیت داستان به خوبی انجام شده بود که گاهی می ماندم بداهه بود یا واقعا جزیی از متن، اگرچه صدای بازیگر بانو بسیار کم بود.
علی ژیان، Negin Fooladi و حمیدرضا مرادی این را خواندند
محمدرضا مدیری این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سیاوش
درباره نمایش سالگشتگی i
فضای عجیبی در نمایش حکم فرما بود، جابجایی و تغییر نقش ها، تکرار دیالوگ ها بین نقش ها و تغییر زمان بین گذشته و آینده باعث میشه که در هر حالت به فکر فرو بریم که الان کدام نقش و کدام زمان در حال اتقاق افتادن است ! دقیقا یه جور سرگشتگی و ساگشتگی بین نقش های مختلف ادم ها در زندگی و اتفاقات حادث شده بر آنها. از اجرای بازیگران و زمانبندی های صورت گرفته بین دیالوگ ها بسیار لذت بردم.
اجرایی بسیار صاف و پر معنا، متنی بسیار پر مفهموم و تامل بر انگیز ، از بازی بازیگران نیز بسیار لذت بردم، دیدن این نمایش را به دوستانی که دنبال یک کار متفاوت هستند توصیه می کنم.
سیاوش
درباره نمایش زهرماری i
اجرایی بسیار زیبا، طنزی بسیار پر مفهوم و با معنا، بدون استفاده از الفاظ دو پهلو و زشت، که به دل من خیلی نشست ! بسیار لذت بردم و برای دوستانی که دنبال یک مفهمو طنز و در عین حال عمیق و با مفاهیم مسائل و مشکلات روز اجتماعی. دیدن این اجرا را به همگان توصیه می کنم
ماهرو رستمی و یاشار این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سیاوش
درباره نمایش شوبیل i
بسیار نمایش خوب و تاثیرگذاری بود، خیلی لذت بردم، به شدت توصیه می کنم همه دوستان این جرای فوق العاده رو ببینند.
آقای سوبژه (محمد لهاک) این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید