تیوال ساق | دیوار
S2 : 16:33:18
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
در عجبم اون 6 نفری که رتبه 1 را به این نمایش دادند چه معیاری داشتند !؟ که البته سلیقه هر بیننده ای محترم و قابل احترام است. من بخاطر امتیاز پایین این نمایش شک داشتم که آنرا ببینم یا خیر ؟ ولی بعد دیدن آن منظر بودم که بیام در تیوال و امتیاز 5 رو ثبت کنم. بسیار نمایش جذابی بود و از موضوع، اجراها، موزیک و همه عوامل لذت بردم، ممنون که ابتدای اجرا بر خاموش بودن تلفن همراه و عدم رفت و آمد تماشاگران تاکید ویژه داشتید، ای کاش همه اجرا ها این مورد بیشتر تاکید و بیشتر توسط بینندگان رعایت گردد. به همه دوستداران تئاتر دیدن این اجرای عالی را پیشنهاد می کنم.
لیلا مظاهری و سپهر این را خواندند
درود بر شما
با احترام از نظر من قطار کردن افراد کنار هم تو صحنه ی لخت و بیان دیالوگ های ماندگار طور از طرف اونها و پرداخت داستانی ایی بسیار گل درشت و مبالغه آمیز هرچند برامون ملموس و شبیه زندگی خودمون باشه اونهم با بازی هایی اغلب بد و روخوانی طور، اسمش ... دیدن ادامه » تئاتر نیست
یکماهه تئاتر بستن هنر نیست ظلم به هنره (عرضم صرفن این نمایش نیست کلی یه)
۱۳ شهریور
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ساق
درباره نمایش سحر i
این نمایش به زیبایی مشکلات و چالش هایی که بانوان با آن در زندگی اجتماعی فعلی مواجه هستند را به خوبی بیان می کند، بازی های تاثیر گذار برخی از بازیگران نمایش را جذاب و باورپذیری اتفاقات به نمایش کشیده شده را بیشتر می نماید. از جمله بازی سرکارخانم کسائیان که روایت گر خوبی از حس های تجربه شده در جامعه امروزی زنان است. دیدن این نمایش را به تمام هنردوستانی که تمایل به تماشای آثار مرتبط با حوزه بانوان و چالش های مرتبط با آن دارن، توصیه می کنم.
حسین این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اجرای قوی، نورپردازی عالی، موضوعی که بسیار خوب انتخاب شده با شرایط فعلی اجتماعی کشورهای جهان سوم که به نظر من بسیار گسترده تر از ایران و افعانستان به موضوع نمایش میتوان نگریست.... اجرای این نمایش را به همه دوستداران تئاتر توصیه میکنم و خسته نباشید میگم خدمت کلیه عوامل اجرا، بازیگر و کارگردان محترم.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سیاوش
درباره نمایش ملاقات i
مگر میشه از اجرا های آقای پیروزفر لذت نبرد؟ بسیار از اجرای دقیق کلیه عوامل اجرا لذت بردم و به همه توصیه می کنم
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
در نوروز به تماشای این نمایش نشستم هم بسیار خندیدم و هم بسیار به فکر رفتم که انگار بسیاری از ما در این روزگار گرفتار همچین موضوعی هستیم که در متن این نمایش به طنز به آن اشاره شده بود .... ممنون از تمامی بازیگران و عوامل کروه
رضا غیوری، Negin Fooladi و حمیدرضا مرادی این را خواندند
محمدرضا مدیری و پارسا یزدی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایشی تلخ ولی با بازی بسیار خوب آقای کوشکی، پرداخت های شخصیت داستان به خوبی انجام شده بود که گاهی می ماندم بداهه بود یا واقعا جزیی از متن، اگرچه صدای بازیگر بانو بسیار کم بود.
علی ژیان، Negin Fooladi و حمیدرضا مرادی این را خواندند
محمدرضا مدیری این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سیاوش
درباره نمایش سالگشتگی i
فضای عجیبی در نمایش حکم فرما بود، جابجایی و تغییر نقش ها، تکرار دیالوگ ها بین نقش ها و تغییر زمان بین گذشته و آینده باعث میشه که در هر حالت به فکر فرو بریم که الان کدام نقش و کدام زمان در حال اتقاق افتادن است ! دقیقا یه جور سرگشتگی و ساگشتگی بین نقش های مختلف ادم ها در زندگی و اتفاقات حادث شده بر آنها. از اجرای بازیگران و زمانبندی های صورت گرفته بین دیالوگ ها بسیار لذت بردم.
اجرایی بسیار صاف و پر معنا، متنی بسیار پر مفهموم و تامل بر انگیز ، از بازی بازیگران نیز بسیار لذت بردم، دیدن این نمایش را به دوستانی که دنبال یک کار متفاوت هستند توصیه می کنم.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سیاوش
درباره نمایش زهرماری i
اجرایی بسیار زیبا، طنزی بسیار پر مفهوم و با معنا، بدون استفاده از الفاظ دو پهلو و زشت، که به دل من خیلی نشست ! بسیار لذت بردم و برای دوستانی که دنبال یک مفهمو طنز و در عین حال عمیق و با مفاهیم مسائل و مشکلات روز اجتماعی. دیدن این اجرا را به همگان توصیه می کنم
ماهرو رستمی و یاشار این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سیاوش
درباره نمایش شوبیل i
بسیار نمایش خوب و تاثیرگذاری بود، خیلی لذت بردم، به شدت توصیه می کنم همه دوستان این جرای فوق العاده رو ببینند.
آقای سوبژه (محمد لهاک) این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید