آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال سوشیانس | دیوار
S3 : 05:04:04 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
سوشیانس
درباره نمایش لانچر ۵ i
از سالن که بیرون آمدیم گفتم "مدتها بود تئاتری با این کیفیت ندیده بودم" و به راستی هم که عالی بود. بازیهای بسیار خوب، روایت هوشمندانه و جذاب که به تناسب هم به بغض کشیدمان و هم صدای خنده مان را درآورد، نورپردازی و صحنه پردازی مناسب، و می ارزید سالن یازده و نیم شب تا دو و ربع صبح روی صندلیهای خشک سالن بنشینیم و نفهمیم چگونه زمان گذشته. ایرادات کوچکی هم داشت که بارزترینشان شخصیت پردازی پررنگ بذرافشان و حضور کمرنگش در داستان بود. برای این گروه آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم که کارهای بعدیشان هم به همین کیفیت ارائه گردد.
سوشیانس
درباره نمایش شاه ماهی i
یک متوسط تمام عیار!
ترکیبی از بازیهای خوب، متوسط و متوسط رو به پایین!
نیمی از زمان نمایش بدون داستان خاصی پیش رفت!
صحنه پردازی خوب!
داستان می توانست بیشتر از اینها پرورده شود، المانهای زیادی در روایت وجود داشت که میشد بر آنها بیشتر تمرکز کرد و زمانی که بیهوده صرف بازیهای نه چندان جالب توجه موسیقایی شد، به نمایاندن زوایای پنهان هر یک از کاراکترهای داستان اختصاص یابد.
سوشیانس
درباره نمایش آرسنیک i
اگرچه بازی تک بازیگر این نمایش فوق العاده خوب و گیرا بود، ولی داستان جذابیت خاصی برایم نداشت. مدام با خود تکرار میکردم که این بازی خوب با یک داستان بهتر، چه ها که نمیشد!
امیر مسعود، لیلا مظاهری و حمیدرضا مرادی این را خواندند
R 0 y a این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
از سبک اجرا بسیار راضی بودم.
فرزاد و Negin Fooladi این را خواندند
آقای سوبژه (محمد لهاک)، سیدمهدی و زهره مقدم این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سوشیانس
درباره نمایش موسیو آنجل i
به عنوان یک تئاتر دانشجویی، خوب بود. سوتی کم نداشت ولی هوشمندانه پوشانده می‌شد. دیالوگها و بازیها در سطح تئاتر دانشجویی، قابل قبول بود. در کل برای پر کردن یک عصر دلگیر تعطیل، توصیه می‌کنم.
داستان خوب و بازیهای قابل قبولی داشت، ولی به نظرم بازی‌ها می‌توانست حتی بهتر از این باشه.
تماشای این نمایش رو به همگان توصیه می‌کنم.
بازیهای فوق‌العاده باورپذیر!
به عنوان روانشناسی که دو سه سالی هست از نزدیک با بچه‌های ترنس در تماس هستم، از این بازیهای طبیعی، جا خوردم! نمایش بسیار خوبی بود و میتوانم تماشای آن را به همگان توصیه کنم.
سوشیانس
درباره نمایش اگه بمیری i
ما باید قبل از مرگمون، رازهامون رو از بین ببریم؛
ما باید قبل از مرگمون، نیمه تاریک زندگیمون رو از بین ببریم.
سوشیانس
درباره نمایش لاسارو i
صادقانه بخوام عرض کنم این میشه که فقط اجرای موسیقی خوبی داشت، وگرنه که نه سبک کار و بازیها رو پسندیدم و نه طنز ضعیف و سطح پایین داستان رو.
من هم البته با برخی از بازی بازیگران و شخصیت ها و یا نوع طنز مشکل داشتم , اما نکات و خلاقیت های قابل توجه من این ها بود : هرم Pyramid عجیبی در اون نمایش وجود داشت .. مثل اینکه , نوازنده ای با کلی ساز های موسیقی در یک الماس با نوری آبی حبس شده باشه .. صدای زیبا و گریم و لباس های بانیپال عزیز هم که دیگه جای بحث نداره و عالی بود و در این رابطه با خودش صحبت کردم .. چقدر ایشون متین و دوست داشتنی هستن.

۲۷ دی ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید