آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال سوسن نوری | دیوار
S3 : 15:11:46 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
سوسن نوری (susanspm)
درباره نمایش مانستر i
مانستر؛ نمایش خوبی بود! دوستش داشتم نه فقط از این بابت که ما را در لحظاتی به هیجان آورد، ترساند، به تامل واداشت و گاهی هم خنداند، از نظر من همین‌که نویسنده دست روی موضوعی شاید کمتر کار شده، گذاشته بود، دست‌مریزاد داشت! موضوعی که خاص و مربوط به یک دنیای دیگر بود؛ دنیایی که سال‌هاست با بی‌مهری من، او و ما روبرو شده! آنهایی هم که قدمی برای معلولان جسمی و حرکتی برداشته‌اند چه خارهایی که به پای‌شان نرفته! بارها در راهی که رفته‌اند خسته شده‌اند، ناامید شده‌اند اما همچنان در تلاشند.
این نمایش روایت زندگی زوجی متفاوت است که خلاقانه در قالبی جذاب قرار گرفته و تماشاگر را تا پایان به دنبال خود می‌کشاند...
بازیگری خانم ریحانه رضی عالی‌ست، آقای ابراهیم ناییج هم همینطور!
ممنونم از آقای کورش شاهونه، کارگردان اثر و همه عوامل اجرایی که برای این نمایش خوب زحمت کشیدند
اینجا چرا راه ارتباطی با دیگر دوستان ندارد؟! مثلن من پس از مدتی به‌نظرم می‌رسد با برخی دوستان همسو و هم‌سلیقه در تماشای تاتر هستم و دوست دارم این افراد را از نزدیک ببینم، چه باید بکنم؟
خانم نوری
اگر با دوستان من یک تماشاگرم هم سلیقه اید..
که عضو کانال تلگرام شوید و تئاترها را ببینید..
اگر هم با دوستان دیگری هم سلیقه اید
کامنت بگذارید، قرار بگذارید و یا اینکه تلفن شخصی
رد و بدل کنید...
۱۱ دی ۱۳۹۸
فدای شما نفیسه مهربان! من از هم از دیدنت خوشحال و خشنود شدم. به امید دیدار دوباره...
۱۷ دی ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سوسن نوری (susanspm)
درباره نمایش بوقلمون i
نمایش را اصلن دوست نداشتم! نود دقیقه سختی را دیشب پشت سر گذاشتم که خنده‌های عجیب و بی‌مورد چند تماشاگر هم مزید بر علت شده بود.
با همه زحمتی که گروه نمایش «بوقلمون» کشیده بودند اما من با هر بار خنده برخی حضار یاد طنزهای سخیف و بی‌مایه تلویزیون می‌افتادم که به هر ابزار و روشی دست می‌زند تا مخاطب را بخنداند.
تاکید می‌کنم با همه زحمت و وقتی که گروه گذاشته بود اما من به این نمایش از پنج، امتیاز یک را می‌دهم، البته با احترام به همه هنرمندان و علاقه‌مندان به تئاتر که این نمایش را دوست داشتند.
به امید تماشای کارهای فاخر و زیبا از این گروه...
شاید یکی دو بار در سال اتفاق بیفتد که احساس کنم این کتاب، این گفت‌وگو، این فیلم، این سفر «مرا بزرگ‌تر کرد» ... با تماشای این تئاتر، من سوسن قبل از ورود به سالن نبودم...
این نمایش صامت، برای من روایت زندگی یک انسان خاص بود که با بازیگری فوق‌العاده آقای ایمان صیادبرهانی، جذاب‌تر شد، صامت بودنش هم به جذابیتش افزوده بود! موسیقی هم که حرف نداشت... در یک کلام برای من گذر یک ساعت خاص بود!
دست‌مریزاد به قلم و فکر نویسنده که به بهترین شکل هم طراحی و کارگردانی شده بود...
خب... من دیشب یک نمایش متفاوت رو دیدم! در دو سه هفته اخیر انتقادهای زیادی رو درباره این نمایش خوندم که باعث می‌شد این سوال برای من پیش بیاد که پس چرا این نمایش اون‌همه جایزه برده! در نهایت ریسک نکردم و نرفتم تا اینکه یکی از دوستانم به‌صورت اتفاقی به تماشای این تئاتر رفت و وقتی به‌عنوان یک بازیگر کار رو تایید کرد من هم با دو نفر از دوستانم راهی و با سالنی پر از تماشاگران روبرو شدم! قبول که اجرای همه بازیگران عالی نبود یا برخی قسمت‌ها بهتر بود توسط بازیگران بیان بشن نه اینکه صدای ضبط شده پخش بشه، اما سبک اجرا بسیار متفاوت بود و من رو یاد تئاترهای خارجی انداخت! ضمن اینکه از یاد نبریم اجرای چنین نمایشی با محدودیت‌هایی که همه می‌دونیم، کار سختی هست.
به‌نظر من بازی خانم‌ها ستایش رجایی‌نیا و مارال فرجاد خیلی خوب بود و خانم بازیگر نقش اودیل هم که عالی بود! پادشاه می‌تونست بازیگری با قدی بلندتر و کفش‌هایی مناسب‌ پادشاه، روی سن حاضر بشه!
در مجموع آقای صابری، فخر تئاتر مشهد، ممنون که کاری متفاوت رو برای علاقه‌مندان به تئاتر آماده کردید! تبریک و خسته‌نباشید به همه عوامل اجرایی این نمایش...
حتما با گذشت زمان اجرا بهتر شده. یا به قول دوستان جا افتاده. خوشحالم
۲۵ آذر ۱۳۹۸
آیا شبکه یا کانالی هست که بشه به نمایش های خوب دسترسی پیدا کرد؟ چون نمایش های زیادی اجرا میشه اما اینکه کسایی باشن که هم سواد داشته باشن و بتونن نظر بدن خیلی کمک کننده ست برای انتخاب تئاتر خوب!
۲۷ آذر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایش «سکوت سفید» را دوست داشتم! حرف‌های براون، یادآور روزهایی بود که به‌واسطه شغلم، یعنی ارتباط با انواع آسیب‌های اجتماعی، آرامشم را از دست داده بودم، با او همذات‌پنداری کردم؛ برای دور شدن از جامعه و «آن بیرون»...
از اینکه معرف این نمایش به دوستانم بودم و دیشب هر دو با رضایت کامل، سالن نمایش را ترک کردند، خوشحالم! هر سه دکور را دوست داشتیم و خاموش و روشن شدن چراغ‌ها بنا به روند نمایش، جالب و متفاوت بود!
بازیگری حرفه‌ای آقای سامان دارابی، در نقش «براون»، به نظر من نقطه قوت این تاتر بود! بازیگری خانوم آناهیتا اقبال‌نژاد، در نقش «سرپرستار»، نیز با آن صدای خاص و جذاب، خوب بود!
تبریک به آقای کورش سلیمانی و عوامل اجرایی! منتظر کارهای بعدی شما هستم...
درود بر شما بانو ... به داشتن تماشاگرانی چون شما و رضایت تان دلگرمیم و برقرار ... پاینده باشید ...
۱۳ آذر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
من این نمایش را دوست داشتم. بازی خانوم ریحانه سلامت در نقش اولگا عالی‌ست! کاراکتر شارل را هم دوست داشتم که آقای حمیدرضا نعیمی آن را بازی کردند. دکور خوب است، گریم‌ها عالی، انتخاب لباس‌ها حساب شده، اکثر بازیگران هم حرفه‌ای بازی می‌کنند... اگر به موضوع‌های سیاسی و اجتماعی علاقه‌مند هستید، درنگ نکنید و راهی تئاتر شهر شوید!