همینک تیم پشتیبانی تیوال از طریق چت آنلاین و ایمیل در خدمت شماست و موقتا پاسخگویی تلفنی متوقف شده‌است. اطلاعات بیشتر
تیوال طاهره قاسمیان | دیوار
S2 : 10:11:07
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
سلام
نقد دارم به تیوال در نحوه اطلاع رسانی بعد خرید بلیط ؛ یه ادرس مبهم مجموعه نیاوران ، حیات هنر نوشته و اصلا راههای ارتباطی از ورودی ها رو درج نکرده . در حالیکه اون‌مجموعه به اون وسیعی شب گذشته به خاطر این بی برنامگی همه در خیابونهای اطراف دنبال ورودی کنسرت میگشتن و بدیش هم این بود که اطلاعاع رسانی نسده بود پارکینگ های مجموعه برای کنسرت راه نمیدن ! به همین دلیل کنسرت با حدود ۴۰ دقیقه تاخیر شروع شد حدودای ۱۰.۱۰ و بدیش این بود که پرسنل کنترل رو ورودی نداشتن و در طول کنسرت همچنان تردد بود !!!
باکسهای کناری ردیف ۱ هم قیمت باکسهای وسط هست اما نخرید چون عین کوچه تمام وقت توش تردد هست پرسنل هم خودشون رعایت نمیکنن .
صدابرداری امسال بسیار کم کیفیت بود میکروفن همای سوت میزد و صدای همنوازان و سولیست زن بی کیفیت اما بلند بود .
برخلاف برگزاری بسیار حرفه ... دیدن ادامه » ای سال گذشته در سعد اباد ، امسال برگزارکننده فقط پول گرفته و کنترلی رو مدیریت شب برگزاری نداشت.
گروه موزیک هم پشت یه پرده است و بدترین مکانیابی براش شده طوریکه برا معرفی باید بلند شن بیان پشت تماشاچیا تا ۱دقیقه دیده شن ...
اجرای همای مثل همیشه مسلط بود و گروه نمایش خانم تغییر داشته فکر کنم چون حرکات و هماهنگی ها مخصوص در نقش حنانه سنگین و کم تسلط بود .
موافقم که نحوه برگزاری واقعا ضعیف بود. ولی دیشب که من رفتم گروه نوازندگان پشت پرده نبودند، در یکی از ردیف های کناری نشسته بودند.
۰۷ مرداد ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
طاهره قاسمیان
درباره نمایش دیگری i
نمایش خوبی بود پیش اجرای راحت بهاره رهنما نقطه قوت ارتباط مخاطب با این نمایش بود ؛
سکانس اول تاثیر گذار مخاطب بخشی از فضای نمایش جا داشت در حس فضا و لمس سناریو بسیار موفق بود سکانس دوم و سوم نتونست پیوستگی نمایش رو حفظ کنه فضا و تاثیر سکانس اول در متن حضور داشت اما حس مخاطب در یک گمراهی قرار گرفت . شاید نیاز به تغییر بیان بازیگر بود برا سنجاق شدن سکانس ها بهم و شاید قطع شدن موسیقی در بخشی ازین حس تاثیر گذاشت .
موسیقی بازیکر سوم این نمایش به خوبی تونست ارتباط برقرار کنه... اما یه توان صدا بین مدسیقی و بیان بازیگر چالش اصلی نمایش بود ... شاید نیاز بود قدرت بیان بهاره رهنما تقویت میشد یا در بخشهایی دلت میخواست به موزیسین بگی یه دقیقه نزن ببینم چی میگن این دوتا !!!
درکل خوشحالم این نمایش رو دیدم و بازی خوب و اجرای موسیقی به آن خوبی حس کردم.
یاسمن پورمهران و علی ژیان این را خواندند
امیرمسعود فدائی و صفورا رهبری این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید