آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال اعظم | دیوار
S3 : 12:40:15 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
اعظم
درباره سامانه نسخه ۳ تیوال i
سلام همیاری گرامی
چرا اکانت من حذف شده ؟ نه id نه ایمیل ام رو سیستم نمیشناسه، اما با شماره موبایلم اسم و فامیل م رو آورد ، با حذف کامل اطلاعات. اصلن اکانت جدید ایجاد کرده با همون شماره موبایل ، نوشته تیوالی از بیست دقیقه ی پیش! اون پروفایل براش خون دل خورده شده : ( بعد از کرونا چه جوری از تخفیف ها استفاده کنم؟ E: .... کیف پول هم موجودیش صفر شده :)))))
آیا غیرفعال بودن باعث حذف اکانت میشه؟
حالا ما سرمون شلوغ بود سر نزدیم ، شما چنین بی وفا چرایی ؟ :/
سپهر، امیر مسعود و آقامیلاد طیبی این را خواندند
درود بر شما
قطعا هیچ‌یک از نگرانی‌های شما رخ نداده، صرفا شما با موبایل خود یک اکانت تازه ساخته‌اید... در حالی که برای اتصال این موبایل به اکانت پیشین باید با روش پیشین، یعنی نام کاربری و رمز قدیمی خود لاگین بفرمایید و سپس موبایل خود را تایید نمایید.
۱۰ اردیبهشت
همیاری جان ، چون آی دی و ایمیل من رو نمی شناخت و راهم نمیداد ، با موبایل وارد شدم اسمم رو نشون داد اما اکانت جدید ایجاد شد! خوب عجیب نیست با یک شماره موبایل دو تا اکانت بشه ایجاد کنی؟
به ساپورت ایمیل زدم ، اسکرین شات عدم شناسایی ها رو فرستادم و نهایتن مشکل رو برطرف کردند. ممنون ٭:
۱۱ اردیبهشت
همیاری جان، الان سیستم خودش منو بیرون کرد،وقتی خواستم وارد شم،پدرم دراومد..نه نام کاربری مو میشناخت نه موبایلم رو نه رمز عبورم رو...آخر سر با ایمیل و تغییر رمز وارد شدم..
۱۱ اردیبهشت
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید