تیوال لیلا والی | دیوار
S2 : 17:38:59
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
نمایش پلیسی جالب و هیجان انگیزی بود. صدای استاد ناصر طهماسب هم بر پلیسی و ترسناک و سوال برانگیز بودن ماجراهای نمایش بر روی تصاویر ویدیویی خیلی تاثیرگذار بود.تا زمانی که میرزاهایی هستن، ذهنها آمیخته با خرافات هست، وقوع این دست اتفاقات بعید نیست. تصور اینجور آدمها این هست که قضاوت حقی هست که از طرف خدا به انسان داده شده.
بخاطر تصاویر ویدیویی که در جلو بردن داستان نقش داشت، شبیه تیاتر فالش خوانی در چهارراه فخرآباد بود. این نمایش در کمال بی سر و صدایی در حال اجرا هست و امیدوارم هر کدوم از ما تماشاچی ها که از این تیاتر خوشمون اومده، توصیه کنیم که دوستانمون هم بیان تماشا. ممنون از آقای کارگردان و خانم مشعشعی
سلام،ممنون از لطف و محبتت،خداروشکر که نمایش رو دوست داشتی
۱۶ ساعت پیش
عالی بود. تو اینستاگرامم معرفی ش کردم.تو تیاتر فالش خوانی در چهارراه فخرآباد با واژه ی قسامه آشنا شدم و در تیاتر شما با تطهیر. اسم تیاتر شما من رو یاد چند تا تیاتر خوبی که در گذشته دیدم می ندازه و برام تو اون ردیف جا داره.
۵ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
مثل تیاتر استاد نوروز پینه دوز، در انتهای نمایش همه چی مشخص شد و عالی بود. کلیه ی نقشها توسط خانمها اجرا می شد و نهایت تلاششون رو کردند.
قشنگ ترین پوستری که به دست تماشاچی داده شده، مربوط به این تیاتر بود. بی نظیر بود و کلی خوشحال شدم. اوریگامی بود که قابلیت باز شدن داشت و دلم نمی اومد بازش کنم از بس زیبا بود و فکر پشت طراحی پوستر معرفی نمایش بود. تشکر بسیار از کارگردان و طراح این پوستر که به تماشاگر احترام گذاشته بودن. نوازنده ی همراه نمایش، بسیار نقش موثری بر حس تماشاچی داشتند و ازشون تشکر می کنم.
امیرمسعود فدائی و فرشته این را خواندند
لیلا مظاهری و Negin Fooladi این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اجرای ساده و بی ادعا و شیرین که آدم رو می بره به پنجاه سال پیش. همیشه جمعه ها سنگین می گذشته.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
برگزاری توامان بازدید از خانه ای قدیمی از زمان قاجار و روایت کتابی که در مورد یکی از زنان قاجار نوشته شده بود در چنین محیطی بسیار جذاب و تجربه به یاد ماندنی ای بود. آرزومی موفقیت برای سرکار خانم دکتر ناظمی نویسنده ی کتاب سه روز مانده به آخر دریا رو دارم. انشاءاله چنین برنامه هایی باز هم تکرار بشه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایش بسیار خوبی بود و روایت داستان و اتفاقاتی که در اون تعریف می شد خیلی شبیه وضعیت کشور خودمون بود. اهمیت بسیار بیشتر طبقه ی پایین و تحصیل نکرده ی جامعه نسبت به روشنفکرها و دانشجوها به این دلیل که این قشر بیشتر می فهمن و تحلیل درستی از جامعه و اطرافشون می تونن داشته باشن و زبون سرخی داره که همیشه در تایید سیاستهای حکومت نمی تونه باشه. اینکه به بن بست رسیدن بهتره تا هر لحظه به فکر راه حل های موقت باشیم. گزارشگر این نمایش هم آدم رو یاد حسینی بای مینداخت. عالی بود و خوشحالم که ابتدا به خاطر اسم جذابش این نمایش رو برای دیدن انتخاب کردم و داستانش هم به اندازه ی عنوان ش برام جذاب از کار در اومد.
امیر مسعود، شقا یق و آقامیلاد طیبی این را خواندند
ملیکا شاهچراغی، شاهین و پریسا پناهی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
همون ازدواج آقا و خانم می سی سی پی
» تا ۲ پاسخ


فرزاد جعفریان و زهره الف این را پاسخ داده‌اند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بروشور تبلیغاتی تیاتر خیلی قشنگ بود و همون اول کار دلگرم می کرد که حتما به تیاتر خوبی اومدم.
سپیده و پریسا جالینوس این را خواندند
حمیدرضا مرادی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
تیاتری بود که پشت اون فکری بود و برای لحظه به لحظه ش برنامه ریزی شده بود. وجود تصنیفهای قدیمی و همخوانی در موقعیتهای بجا از نقاط قوت این نمایش بود. برشی از تاریخ عصر قاجار و کشته شدن ناصرالدین شاه و میرزا رضای کرمانی بود و اینکه زن جزو اموال مردان آن زمان حساب میشد بسیار پررنگ تر از امروز.
شش تابلوی نقاشی نمایشگر افراد مختلف در نمایش بودند از زمانی که تاج الملوک نوزاد بود تا ... . این تیاتر مخاطب خاص خودش رو پیدا می کنه.
امیدوارم به اندازه حمایت و تماشای تیاترهای موزیکال خارجی، از نمایش هایی که با فرهنگ و گذشته ی کشورمون ارتباط داره هم حمایت کنیم و برای دیدنشون وقت بذاریم.
دیدنش رو توصیه می کنم
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اگر کسی بلیط برای یکی از روزها تا پایان اکران رو داشت بهم اطلاع بده.
میترا این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
تیاتر خوبی بود و بازیگرها با اینکه جوان و ناآشنا بودن اما نقش شون رو عالی بازی کردن. در زیر خوندم که ماجرا واقعی نبوده و خوشحال شدم چون یک سوال در انتهای تیاتر برام مطرح شد که امکان نداره پلیس آگاهی نتونه شادی رو مجبور به اعتراف معرفی بهرام کنه و هر دوشون آزاد بشن و انگار نه انگار و با قسامه قضیه حل بشه.
شاهین و امیر مسعود این را خواندند
بهاره خالقی و امیر عسگرزاده این را دوست دارند
مگه بهرام این کار رو کرده بود؟! پایان مگه باز نبود؟!
۰۱ شهریور
کسی جز بهرام و مهدی و شادی تو اجرای این نقشه بودند؟لابد خود سونیا رو خودش اسید ریخته
۰۲ شهریور
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
لیلا والی
درباره نمایش شپش i
عالی بود و بسیار جذاب و خنده دار. از بهترین تیاترهای این پنج ماه اول سال هست. دیدنش رو پیشنهاد می کنم. طنز قشنگی داشت که تو تیاترهای داخل کشور خیلی کم دیده میشه.
فهیمه نگهبان و حسین رحمانی این را خواندند
برزگر، نسترن، حسین حاتمی و عاشق تئاتر این را دوست دارند
واقعا؟ دارید شوخی میکنید فکر میکنم :/
پیشنهاد میکنم بیشتر تئاتر ببینید تا این کار سخیف و فوق العاده ضعیف، بهترین تئاتر ۵ ماه اخیرتون نباشه! امیدوارم این کامنت رو من باب تمسخر نوشته باشید!
۰۷ شهریور
من تیاتر سخیف دوست دارم. باید به شما جواب پس بدم؟
۰۷ شهریور
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
کارگردان با اخلاق و خوش برخورد و مودبی داشت اما داستان واعا کسل کننده و کشدار بود. حوصله سر بر و ریتم کند. بازیها عالی بود از خانم مقدمی تا خانمهای بازیگر تازه واردتر.
تیاتری در مورد مشکلات اقتصادی مردم که با طنز قاطی شده. مشکل مسکن و بیکاری ستون این تیاتر هست. طنز اجتماعی میشه بهش گفت.
امیر مسعود، خیام وقار کاشانی، مهدی سلطانی و محمدرضا این را خواندند
زهره الف و Eliae37 این را دوست دارند
ممنونم
۱۴ مرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
لیلا والی
درباره نمایش اتینا i
قدرت بازی خانم زنگنه و آقای تفتی خیلی بالاتر از سطح داستان بود. به بازیها ایرادی نیست اما داستان یه داستان معمولی بود.
ممنون از آقای تفتی که در انتهای تیاتر گفتن که نظرات موافق و مخالفتون رو روی تیوال بگذارین و هر نظری داشته باشین ازتون ممنونم که تیاتر تماشا می کنین. ایشون از بس بازیش تو سریال از یادها رفته، عالی بود که اصلا نمی تونستم نقشی که دیشب داشتن بازی می کردن رو باور کنم. هنوز غرق بازی خوب ایشون تو اون سریال هستم و اثرش از بین نرفته.
سلام روز بخیر
ممنونم ازتون
ممنونم از مهرتون و نگاهتون
۱۵ مرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یه تیاتر درجه یک و تلفیق سبک زندگی قاجاری و سبک مدرن و با موسیقی جذاب. شبی که به تماشای این تیاتر رفتم خانم طیبه سیاوشی(نماینده مجلس) و دکتر قطب الدین صادقی هم اومده بودن. این دو نفر قطعا وقتشون رو صرف دیدن تیاتری که ارزش دید داشته باشه می کنند. این هفته آخرین هفته ی اجرا هست.
آیلار این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
واقعا تیاتر درجه یکی بود و با وضعیت سیاسی روز کشور تناسب زیادی داشت و بازیها عالی بودن. در نهایت نشون می داد که اختلافات اصول گرا و اصلاح طلبها همیشه وجود داره و این وسط کسی به فکر ملت نیست و نقش ملت رو سیاهچه که لباس مبارک رو پوشیده بود بازی می کرد.
امیر مسعود این را خواند
آذرنوش، زهره مقدم، نیلوفر پیری و یک تماشاچی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
فقط یک نمایش عروسکی نبود و مشکلات روز جامعه رو با زبان طنز بیان می کرد. پیشنهاد می کنم به تماشایش برین. محیط شادی داشت و نوازنده دمبک هم عالی بود و با تماشاچی ها ارتباط برقرار می کرد و تشویق به شادی و دست زدن می کرد
امیر مسعود، زهره مقدم و M... این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
تا قبل از دیدن این نمایش فکر می کردم دوجنسیتی با ترنس یکی هست. حداقل فهمیدم این دو مورد با هم فرق دارن. زندگی خانواده ها و خود این جور آدمها به شیوه ی خوبی نشون داده شده بود و بازیها هم عالی بود
داستان جالبی از اقدام به خودکشی دو جوان بی سرانجام و بی پول.پول و آبرو تا لحظه ی آخر زندگی برای همه ی آدمها ارزش داره.
امیر مسعود و آقامیلاد طیبی این را خواندند
amirhossein nazeri این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
پیشنهاد می کنم بخاطر سبک جالبی که داره و با تماشاگر ارتباط زیادی برگزار می کنه، برای تماشای این تاتر اقدام بشه. بازی گرم خانم تیرانداز با اون تیکه های بامزه ای که به تماشاچی ها می نداختن عالی بود. آهنگ آخری هم که جناب یزدانی با همکاری نوازندگانشون خوندن به اندازه ی ی کنسرت ارزش داشت. کلی هم خندیدیم از سوال و جوابهای بین بازیگران با تماشاچیان. هم تیاتر خوب دیدیم هم کنسرت داشتیم هم کلی خندیدیم. دیگه یه تماشاچی چی می خواد؟
» تا ۲ پاسخ


هومن شهباز و Someone این را پاسخ داده‌اند
این نمایش از نمایشهای Interactive یا تعاملی( برهم کنشی) است که هر سه بانوی بازیگر با توجه به پشتوانه ی تجربه ی تیاتری و بازیگریشان توانسته اند از نقش خود برآیند. گرچه برخی مواقع نشان یکنواختی در اجرای برخی از ایشان مشاهده کردم. ولی در کل نخستین نمایش برهم کنشی ... دیدن ادامه » موفقی است که دیده ام . به نشان تجربه ی رضا یزدانی گرامی در عرصه ی نمایش می توان نمره ی قابل قبولی برای ایشان با توجه به زمان حضورشان در نمایش به جز بخش خوانندگی وی که عالی بود در نظر گرفت‌.
به دوستان تیاتر بین که نمایش به چنین فرمی ندیده اند پیشنهاد میکنم عاشقانه های خیابان را از دست ندهند.
۱۳ تیر
عالی بود
۱۵ تیر
من باهاتون مخالفم چون از دید من کار ضعیفی بود،بیننده محتوا میخواد،نه کنسرت و خندیدن
۱۷ تیر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید