تیوال Sahar Nahavandi | دیوار
S2 : 03:19:11
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
به عنوان یک مخاطب پیگیر تئاتر، وقتی کامنتهای فیک تازه ساخته شده با تعریفهای اغراق آمیز رو میخونم به کل قید اون کار رو میزنم.
پس لطفا زحمت گروه رو حیف نکنید با این کار و صادق باشید
منظور شنا چیه یا واقعا چیزی متوجه نشدین از سبک اجرا یا کلا منفی گرایین
۱۷ اسفند ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من تو‌ مدرسه با آتش سوزی نمردم، تو مسیر دانشگاه با اتوبوس نمردم، تو سفرهام با تصادفات جاده ای و قطار و هواپیما نمردم، اما یه حسی بهم میگه آخرش تو یکی از این سالنهای تئاتر شهرم زیر دست و پا، میمیرم و مسئولیتش رو هم «تقدیر» به عهده میگیره.

# نه_به_بلیط_خارج_از_ظرفیت
# نه_به_بلیط_خارج_از_ظرفیت
# نه_به_بلیط_خارج_از_ظرفیت
# نه_به_بلیط_خارج_از_ظرفیت
کی و چرا بلیت خارج از ظرفیت انقدر عادی شد؟ چرا برنامه ریزی سالن ها برای تمدید یک اجرا انقدر مشکل و نشدنیه که یک نمایش با مخاطب زیاد مجبور به تموم کردن دوره اجراش میشه؟ چی شد که توقع ما برای دیدن یک نمایش به نشستن روی زمین تنزل پیدا کرد؟!
۱۹ دی ۱۳۹۷
مرسی آقای غیوری عزیز
قبل اینکه شما زحمتشو بکشید، تا که خانم نهاوندی گفتن رفتم دانلود کردم گوش کردم..چقدم خوب بود :) حیف که یه بخشی از شعر رو فقط خوندن :)
۲۰ دی ۱۳۹۷
مرررسی آقای غیوری
۲۲ دی ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
با سلام به اهالی تیوال
معمولا عادت به نوشتن نظر ندارم، اما با هدف حمایت از اجراهای کودکان و نوجوانان، دوست دارم اینجا نظرم رو راجع به این نمایش بگم.

حسنی نسلِ من، حسنیِ ساعت‌ِ خوش، اینبار برای برای پسر ۴ ساله ام خوش درخشید. یک اجرای تمیز همراه با ایده های خلاقانه. استفاده مناسب از موسیقی و ویدیو که کار رو جذاب تر کرده بود، در کنار مباحث آموزنده ای که مطرح شد به من جرأت میده این کار رو با خیال راحت به دوستان پیشنهاد بدم.
تنها یک نکته رو با توجه به عکس العمل کوچولوهای حاضر میگم و اونهم طولانی شدن گهگاه بعضی دیالوگ‌ها (مثل داخل قایق ) که از حوصله بچه ها خارج بود و حجم بالای سرو صدا در این لحظات هم گواهِ حرفمه.
در کل کار با کیفیتی بود، حسنی که جای خود، عمو بیژ بیژ هم خیلی پر انرژی و دوست داشتنی بود، بچه ها اشتیاق زیادی برای دیدن عروسک نمایش داشتند ... دیدن ادامه » که خیلی کوتاه و آخر قصه اضافه شد. ای کاش اون دایناسور کوچولو نقش بیشتری داشت.

و در نهایت عرض خسته نباشید به تمام عوامل این اجرا، و با آرزوی پررنگ تر شدن فعالین عرصه کودک و نوجوان