آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال سحر نهاوندی نژاد | دیوار
S3 : 06:14:33 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید

به دلیل خواسته مخاطبان انجام می‌شود؛

فروش بلیت «قتل در موقعیت ۳۵ درجه شمالی» با ۵۰ درصد تخفیف

امین میری کارگردان نمایش «قتل در موقعیت ۳۵ درجه شمالی» که این روزها در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه است، اعلام کرد: به دلیل خواسته مخاطبان نمایش و اعلامی که در فضاهای مجازی و همچنین گفتگو با عوامل نسبت به کمتر شدن بهای بلیت داشته‌اند، از ظهر امروز سه‌شنبه ۱۹ آذر، به مدت محدود، بلیت‌های نمایش «قتل در موقعیت ۳۵ درجه شمالی» با تخفیف ۵۰ درصد ارائه می‌شود.

وی همچنین در گفتگویی رسانه‌ای درباره روند شکل‌گیری ایده این اثر نمایشی بیان کرد: ۹۵ و همزمان با تولید نمایش «شلتر» که تئاتری مستند بود و به موضوع زنان ... دیدن ادامه ›› کارتن خواب می‌پرداخت، رمان «در خیابانی که تو در آن زندگی می کنی» اثر ماری هیگینز کلارک را خواندم و همان موقع قصه و رمان برایم جذاب بود و دیدم که چقدر قابلیت نمایشی شدن دارد. تصمیم گرفتم بعد از نمایش «شلتر»، این نمایش را روی صحنه ببرم و کار بعدی ام حتما این نمایش باشد.

میری ادامه داد: خرداد و تیر ۹۷ بود که با شهاب مهربان ملاقات کردیم و طرح و ایده را به او ارائه دادم و خواستم که قصه در فضای ایران باشد. در نمایشنامه «قتل در موقعیت ۳۵ درجه شمالی» فقط قصه یک خطی از رمان گرفته شده و تغییراتی نسبت به رمان در نمایشنامه ایجاد شده است.

کارگردان نمایش های «احساس آبی مرگ» و «شلتر» درباره ویژگی های رمان «در خیابانی که تو در آن زندگی می کنی»، اظهار کرد: موضوع قتل های سریالی به فاصله ۱۰۰ سال ویژگی جذاب رمان برای من بود ولی چون برایم دغدغه های اجتماعی مطرح بود، دیدم در این درام جنایی می توانم از دغدغه های اجتماعی صحبت کنم. سعید حنایی قاتل سریالی از مواردی بود که مدنظر داشتم و خواستم رگه هایی از مستند نیز در این نمایش وجود داشته باشد تا از کارهای قبلی ام دور نباشد.

میری درباره ویژگی های مدنظر خود در این اثر نمایشی، اظهار کرد:ین اثر در ژانر دلهره اجرا می شود و تلاش کردیم که نگاه جامعه شناسانه و روانشناسانه به قاتلان سریالی داشته باشیم و در یک قصه منسجم پرکشش این اتفاق بیفتد. سال ها بود که فکر تولید نمایشی با فضای دلهره داشتم.
اگر 25% تخفیف میدادید و بلیط رو تو تیوال می‌فروختین اثربخشی اش قطعاً دوبرابر بود.
فروش چهره هنرمند... نشون داد میشه تو شهرزاد اجرا رفت و بلیط رو تو تیوال فروخت.
۱۹ آذر ۱۳۹۸
آقای جوانی
اینهم فروش بلیط در تیوال :)))))
به جای 25درصد هم 50 درصد تخفیف. دیگه چی میخواهید :)))))
عصبی هم نباشید لبخند بزنید لطفا.
منتظرتونیم
۲۲ آذر ۱۳۹۸
خانم نهاوندی درود و سپاس بی قیاس
حتماً ۴شنبه نمایشتون رو میام.
عصبانیت من هم حاصل شرایط عمومیه و حتماً دیدن نمایش خوب حال جامعه رو بهتر می‌کنه
بازم ممنون
☺️
۲۲ آذر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
در یک کلام: عالی

موضوع نمایش: جذاب و آموزنده
دکور: خلاقانه، تمیز، کاربردی و زیبا
عروسک گردانی و بازی ها: دلنشین و شیرین

با خیال راحت پیشنهاد میشه
من
نه به عنوان عضو کوچکی از این گروه، بلکه به عنوان تماشاگر قدیمی و پیگیر تئاتر
از شما دوستان عزیزم دعوت میکنم به دیدن این اجرا که حاصل تلاش طولانی گروهی دانشجوی پرانرژِی که بدون هیچ حمایتی، با امید و انگیزه از تمام موانع و ممیزی ها گذشتند تا این اجرا به ثمر برسه، بیایید و در این شرایطی که امکان تبلیغ و معرفی اثر، به سختی امکانپذیره، همراهشون باشیم و حمایت کنیم.
ارادت :)

محبت دارید بامداد عزیز
۰۱ آذر ۱۳۹۸
هم جذابش می کنه، هم ابهام ناخوشایندیه برای کسی که دنبال انتخاب بین کارهای فراوان روی صحنه هست. من سعی می کنم جنبه مثبتشو ببینم و ممنونم خانم از توضیحتون
۰۹ آذر ۱۳۹۸
قربونتون خوشحال میشیم اگر دیدید هم نظرتون رو برامون بنویسید.
۰۹ آذر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
"گاهی چشم ها یه بلایی سر آدم می آرند که از صدتا دستمالی هم بدتره"
سلام
برای کسانی که به هر نحوی برای کودکان، کار فرهنگی انجام میدهند ارزش و احترام قائلم و قدردانم.
نمایش از نظر منِ بزرگسال بسیار خلاقانه و زیبا بود، اما پسرک ۵ ساله ام چندین بار در طول اجرا میپرسید؛ « مامان چرا اینقدر ناراحت کننده ست؟.» که البته با پایان شادش و تکرار نکات آموزنده ش به زبان کودکانه بعد از اجرا توسط خودم تا حدی جبران شد.
این نکته رو گفتم تا از فعالین حوزه کودک خواهش کنم جنبه های مختلف تولیدات فرهنگی رو از دریچه های مختلف در نظر داشته باشند.
سپاس ❤️
رضا تهوری، مرتضی سوری و مینا این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
Sahar Nahavandi
درباره نمایش دریم لند i
بعد از مدتها، با حالِ خوب و کیفور از سالن بیرون اومدم.
من تو‌ مدرسه با آتش سوزی نمردم، تو مسیر دانشگاه با اتوبوس نمردم، تو سفرهام با تصادفات جاده ای و قطار و هواپیما نمردم، اما یه حسی بهم میگه آخرش تو یکی از این سالنهای تئاتر شهرم زیر دست و پا، میمیرم و مسئولیتش رو هم «تقدیر» به عهده میگیره.

# نه_به_بلیط_خارج_از_ظرفیت
# نه_به_بلیط_خارج_از_ظرفیت
# نه_به_بلیط_خارج_از_ظرفیت
# نه_به_بلیط_خارج_از_ظرفیت
کی و چرا بلیت خارج از ظرفیت انقدر عادی شد؟ چرا برنامه ریزی سالن ها برای تمدید یک اجرا انقدر مشکل و نشدنیه که یک نمایش با مخاطب زیاد مجبور به تموم کردن دوره اجراش میشه؟ چی شد که توقع ما برای دیدن یک نمایش به نشستن روی زمین تنزل پیدا کرد؟!
۱۹ دی ۱۳۹۷
مرسی آقای غیوری عزیز
قبل اینکه شما زحمتشو بکشید، تا که خانم نهاوندی گفتن رفتم دانلود کردم گوش کردم..چقدم خوب بود :) حیف که یه بخشی از شعر رو فقط خوندن :)
۲۰ دی ۱۳۹۷
مرررسی آقای غیوری
۲۲ دی ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
با سلام به اهالی تیوال
معمولا عادت به نوشتن نظر ندارم، اما با هدف حمایت از اجراهای کودکان و نوجوانان، دوست دارم اینجا نظرم رو راجع به این نمایش بگم.

حسنی نسلِ من، حسنیِ ساعت‌ِ خوش، اینبار برای برای پسر ۴ ساله ام خوش درخشید. یک اجرای تمیز همراه با ایده های خلاقانه. استفاده مناسب از موسیقی و ویدیو که کار رو جذاب تر کرده بود، در کنار مباحث آموزنده ای که مطرح شد به من جرأت میده این کار رو با خیال راحت به دوستان پیشنهاد بدم.
تنها یک نکته رو با توجه به عکس العمل کوچولوهای حاضر میگم و اونهم طولانی شدن گهگاه بعضی دیالوگ‌ها (مثل داخل قایق ) که از حوصله بچه ها خارج بود و حجم بالای سرو صدا در این لحظات هم گواهِ حرفمه.
در کل کار با کیفیتی بود، حسنی که جای خود، عمو بیژ بیژ هم خیلی پر انرژی و دوست داشتنی بود، بچه ها اشتیاق زیادی برای دیدن عروسک نمایش داشتند که خیلی کوتاه و آخر قصه اضافه شد. ای کاش اون دایناسور کوچولو نقش بیشتری داشت.

و در نهایت عرض خسته نباشید به تمام عوامل این اجرا، و با آرزوی پررنگ تر شدن فعالین عرصه کودک و نوجوان