آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال ویدا | دیوار
S3 : 03:44:55 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
ویدا
درباره نمایش لانچر ۵ i
با سلام
دیشب بعد از مدت ها انتظار به دیدن اجرای لانچر پنج رفتم.در میان هفده اجرایی که در این دو ماه گذشته دیدم این واقعا یکی از قویترین و منسجم ترین نمایش ها بود. هرچند گرمای طاقت فرسای سالن اجرا و تراکم بیش از حد افراد تنفس رو دشوار کرده بود(این مشکل رو در اجراهای دیگر این سالن مانند رویای یک شب نیمه تابستان و.. نداشتیم) اما به جرات میتونم بگم بازی تک تک چهره ها درخشان و درخورتحسین بود. بویژه نقش آقای امیر نوروزی(شایگان) که اجرای زیبایی هم در تایم لپس داشتند و در اینجا وسعت بیشتری از تواناییشان را به نمایش درآوردند. همچنین اجرای محشر مجید یوسفی(کمالی) و محمد حق شناس(عبدی) .. جاداره از تک تک بازیگران این اجرا که منو در شرایط سخت سالن میخکوب اجرا کردند و با ظرافت تمام و بااندکی چاشنی طنز یک اجرای واقعی و حقیقتی تلخ را به نمایش گذاشتند تشکر کنم. البته برای من جای سوال هست که اجرایی اینچنین قوی که مشتاقان بسیاری دارد چرا باید با کم لطفی مدیریت سیستم مواجه شود و شرایط سالن اینقدر دشوار باشد. کاش مجالی بود که آقای کوشکی و خانم حسینی را زیارت میکردیم و مستقیما مسئله سالن را مطرح کنیم چرا که بیننده مشتاق سرمایه تاتر ماست و احترام به 2% قشری از جامعه که در شرایط دشوار اقتصادی همچنان هزینه میکنند و برای اجرا زمان میگذارند به شایستگی باید محقق گردد.
در انتها از همگی عوامل و کارگردان های محترم برای به نمایش درآوردن این کار باارزش سپاسگزارم.
ممنون از لطفتون.
تهویه‌ی سالن رو داریم درست می‌کنیم. ما خودمون هم تو اتاق فرمان دیشب تلف شدیم از گرما.
۱۲ شهریور ۱۳۹۸
پویا جان همه اش همینو می گی تو..
به قول کاشی ها: آقاجو دو رو دیگه تمومه..
تهویه می خواد چکار.. هوا خوب شده
بالهجه کاشی خونده شه
۱۴ شهریور ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
ویدا
درباره نمایش لاموزیکا سوم i
در ماه گذشته بیش از پانزده اجرا دیدم این بهترین و شاید یکی از دلنشین ترین اجراهایی بود که دیدم.. دیالوگ ها با وسواس زیبایی انتخاب شده بودن و بازیگرها بسیار ملموس و زنده اجرا میکردند. ضمن اینکه محل اجرا بسیار دوست داشتنی بود.
خسته نباشید و خدا قوت برای دیدن بیش از پانزده اجرا...
۰۴ شهریور ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید