تیوال یسنا | دیوار
S3 : 11:03:20
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
یسنا
درباره نمایش بی تابستان i
یک کار متوسط رو به ضعیف
مختار بایزیدی و فاطمه ترابیان این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یسنا
درباره نمایش خاموشی دریا i
یکی از اجراهای خوبی که این اواخر دیده ام، فراتر از انتظاری که از پیش داشتم. جناب حقیقت دوست در مقام یک بازیگر تیاتر بسیار خوش درخشیدند. متن خوب، روان و عمیق ،کارگردانی و ارایه بسیار صحیح با غافلگیری های هوشمندانه، طراحی صحنه به جا و در مجموع به عنوان تماشاچی بسیار لذت بردم.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یسنا
درباره نمایش یک روز تابستانی i
در مقام مقایسه با کارهای پیشین جناب پیروز فر در مقام کارگردان و بازیگر، و آقای بهبودی یک سر و گردن پایین تر.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام دوستان من دو بلیط برای جمعه 18 اسفند ردیف 3 دارم در صورت تمایل با شماره 09129307472 تماس بگیرید
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یسنا
درباره نمایش آرسن i
من این نمایش را در اولین شب اجرا دیدم و در کمال تاسف یکی از بدترین اجراهایی بود که در یک سال گذشته دیدم. قصه کاملا تکراری که در اجرا نیز چیز جدیدی به آن افزوده نشده بود،طراحی صحنه بسیار ضعیف و در کمال تاسف استفاده از سطوح پلکسی کثیف که دید را مخدوش می کنند ، بازی های ضعیف و بیان بعضا نامفهوم خانم طهماسبی، همه و همه منجر به نمایشی حوصله سر بر و نا تمام شده بود. در کمال تعجب آنچه در تبلیغ تئاتر با نام حضور تصویری آقای آییش نام برده شده تنها یک فیلم 4 -5 دقیقه ای است که در یک مانیتور 20 اینچ پخش می شود و حتی از ردیف دوم به زحمت قابل دیدن است. استفاده ابزاری از تصویر آقای آییش در تبلیغات صرفا برای جذب تماشاچی بسیار توهین آمیز و کودکانه و نوعی فریب مخاطب است. توهین دیگر به ببیننده تاخیر 15 دقیقه ای بی دلیل در شروع اجرا آن هم در شب نخست و در شرایطی است که در مجموع ... دیدن ادامه » کمتر از 30 نفردر سالن حضور داشتند. دیدن این نمایش را به هیچ وجه توصیه نمی کنم.
سپهر، Ali، محمدامین و حسان صادقی این را خواندند
از منطق چماق شما بسیار متعجب تر می شوم، اصلا شما فرض کنید که من دوست دارم برای فلان بازیگر به زعم شما سلبریتی مشعشعی به تماشای نمایشی بروم، خب که چه؟؟!!مهم تقلب در نفس کار است، وقتی در پوستر ذکر می شود این شخص حضور (تصویری)دارد، حتی اگر جعفر قلی خان بی نام ... دیدن ادامه » و نشان زاده باشد، و تصویر 50 *70 ودر جلوی سالن بنر 100*200 وی نصب شده به این معناست بار نمایش بردوش این شخصیت است نه 5 دقیقه. نفس این عمل فریبکاری است.
۲۱ مرداد ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من این نمایش رو در اولین شب اجرا دیدم و لذت بردم. بازی ها در تناسب بازیگریِ هر یک از بازیگران درست و درخور با بازی درخشان خانم پناهی ها که حسن ختام به جایی برکُل روایت هاست. طراحی صحنه مینیمال و مناسب، به کارگیری به جای موسیقی در همراهی و تاکید بر قصه ها، ریتم خوب روایت ها و اتمام به موقع، همه و همه در مجموع کار شسته رفته و خوبی رو باعث شدند.
تنها نکته آزار دهنده فروش بلیط های خارج از ظرفیت آن هم در شب اول اجرا بود که متاسفانه گویا شیوه عادی سالن های جدید التاسیس شده است که نه تنها باعث تاخیر حدود 20 دقیقه ای در شروع اجرا شد بلکه به نوعی بی احترامی به مخاطبی است که روزها پیش از شروع اجرا بلیط تهیه می کند. دست اندرکاران محترم نمایش ها باید به استانداردهای سالن های نمایش توجه داشته باشند و اینکه تنها مساله پیدا کردن جایی برای نشستن نیست بلکه هر سالن بر ... دیدن ادامه » اساس گنجایش مشخصی طراحی می شود و سیستم های تهویه و شرایط ایمنی نیز باید پاسخگوی تعداد افراد باشد. متاسفانه مجموعه تئاتر مستقل تهران حتی در سالن انتظار هم گنجایش حضور تماشاگران را ندارد و خدا می داند که در صورت وقوع حوادث غیر مترقبه و نیاز به خروج اضطراری از سالن با این همه تماشاچی خارج از ظرفیت چه فاجعه ای رخ خواهد داد. ای کاش مدیران مجموعه های جدید در کنار تمایل به فروش بیشتر کمی هم به فکر مخاطبان تئاتر باشند و کمتر اندیشه های سوداگری را به حوزه های فرهنگی وارد کنند.
با سلام
خواهشمندم مسئولین برگزاری، نسبت به انتقاد به حق و به جای این دوست عزیز در خصوص عدم فروش بلیط خارج از ظرفیت؛ توجه کافی و لازم رو مبذول بفرمایند.
این یه تهدید جدی و بزرگه که در صورت اتفاق، تبدیل به فاجعه ای میشه که نمی خواهیم شاهدش باشیم. هیچ کدوم ... دیدن ادامه » از ما!
لطفا جدی بگیرید تهدیدها رو!!
۲۱ مرداد ۱۳۹۶
کاملا با نظر این دوست بزرگوار موافقم. در هیچ کجای دنیا فروش بلیط خارج از ظرفیت هیچ معنایی نداره
۲۱ شهریور ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یسنا
درباره نمایش سه خواهر i
یک اجرای بسیار معمولی و متوسط، در مقایسه با اجراهای دیگر جناب معجونی و برداشت های دیگر از سه خواهر به خصوص در مقایسه با نمایش درخشان سه خواهر و دیگران جناب حمید امجد.
یسنا
درباره نمایش اعتراف i
در کمال نا امیدی یک اجرای بسیار متوسط و کش دار که با حذف بسیاری از صحنه ها هم اتفاق خاصی رخ نمی داد. بازی درخشان جناب نصیریان و جناب حسینی تنها نکات مثبت نمایش بودند و اگر باقی ماجراها در روایت های ایشان خلاصه می گردید چیزی از دست نمی رفت. طراحی صحنه بسیار ابتدایی و انباشته از مبلمان های بیهوده و امان از دست این صدا برداری که در نمایش ها شاهد آن هستیم که روح اجرای زنده را می کُشد.
حتی بازی شهاب حسینی هم چنگی به دل نمی زد :(
۱۲ مرداد ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یسنا
درباره نمایش ماجرای مترانپاژ i
یک نمایش همه چیز تمام با بازی درخشان جناب رضا بهبودی.
بابک این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید