تیوال یونس دلشاد | دیوار
S3 : 08:41:59
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
نمایش زیبایی بود. یه کار تجربی ولی عجیب. عجیب از این نظر که دیالوگ رو از تئاتر حذف کردن. تئاتری که بیشتر یه هنر صمعی محسوب میشه. من همیشه عاشق بازی ایمان صیاد برهانی و نمایشای محمد برهمنی بودم. حضور این دو نابغه تو یه نمایش انتظار رو خیلی بالا میبره. تا آخر نمایش همش دلم میخواست که صیادبرهانی شروع کنه یه مونولوگ جذاب و دلنشین بگه. این حس رو داشتم که مسی و رونالدو تو یه تیمن ولی مربی تیمو خوب کوچ نکرده.
به هر حال در کل نمایش خوبی و تأثیرگذاری بود و دیدنش رو به همه توصیه میکنم.
آقا دیوید گیلمور رو هم اضافه کن به تیم :))
۲ روز پیش، جمعه
نازی خانم، نه دیالوگ نداره.
۱۵ ساعت پیش
سپاس
۵ دقیقه پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یه نمایش معمولی با یه گروه جوون که باید ازشون حمایت بشه.
فرزاد و امیرمسعود فدائی این را خواندند
NetHunter، سپهر، امیر مسعود و یلدا معصوم این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بیشتر شبیه به کار سینمایی بود تا تئاتر. شخصیت پردازیش کمی ضعیف بود و با مخاطب خوب ارتباط برقرار نمیکرد. نحوه پردازش و جلو بردن داستان رو هم زیاد نپسندیدم.
ممنون دوست عزیز ... حتما می دانید یکی از تفاوت های سینما با تئاتر _ به دلیل مقوله ی محدودیت بهره مندی از لوکیشن و دشواری های طراحی صحنه و فضاسازی فیزیکی در تئاتر نسبت به سینما _ این است که در سینما تعداد صحنه های ارایه شده در یکساعت و نیم معمولا تا ده ها صحنه ... دیدن ادامه » طراحی می شود اما در تئاتر معمولا _ به جز استثناهایی _ از چند صحنه بیشتر نمی توان فراتر رفت بله با نظرتان موافقم که گفتید شبیه آثار سینمایی بود و این به دلیل تعداد نسبتا زیاد تابلوهای نمایشنامه بود ... ممنونم از طراحان و بازیگران عزیزم که با طراحی مناسب صحنه و نور و نیز بازی های مینیمالیستی _ که زمان های حداقلی برای ارایه ی بازی خود دااشتتد _ به این خواسته ی متن و کارگردانی کمک کردند ... در موارد دیگر نظرتان _ در کنار دوستان موافق و تحسین کننده ی شخصیت پردازی و نیز مقوله ی پیشبرد داستان در نمایشنامه _ برای ما محترم است ... پاینده باشید ....
۲۴ آبان
موافقم کار خیلی میتونست قوی باشه اما پرداخت شخصیت بنظرم ضعیف بود و جای رضا بهبودی شدیدا خالی.
۲۵ آبان
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
کار بسیار خوبی بود. کارگردانی آقای معجونی مثل همیشه خوب و پر از خلاقیت بود. داستان به این شلوغی خیلی خوب پیش برده شد. بازیای خوب و فراتر از حد انتظارم بود.
آفرین به گروه رشت که انقد خوب و حرفه ای کار رو درآورده بودن. امیدوارم بازم ازشون کار ببینم.
یونس دلشاد
درباره نمایش ساعت i
اجرای همچین نمایشایی که نویسندشون از نویسنده های معاصر اروپان خیلی سخته چون قبلا خیلی کم اجرا شدن و نقد و تجربه در موردشون کمه.
در کل به نظرم کارگردان هم در رسوندن مفهومی که تو نمایشنامه بود زیاد موفق نبود و نمیتونست با مخاطب اونطور که باید ارتباط برقرار کنه.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بازیای رئال و جذاب.کارگردانی خوب. یه موضوع جذاب در مورد رسیدن به پوچی و خودکشی. راضی بودم ازین نمایش . مرسی از گروه اجرایی
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
به نظر من کسایی که به این نمایش امتیاز ۵ دادن دوست و آشناهای گروه اجرا کننده نمایشنامه هستن وگرنه هر تئاتربینی متوجه میشه که این نمایش از هر نظر یه کار زیر متوسط هست. یه طراحی صحنه ضعیف با بازیای ضعیفتر. نمایشنامه خام و ناپخته.مردم از روی رای شما تصمیم میگیرن یه نمایش رو ببینن یا نه.لطفا منصفانه امتیاز بدید.
هر موقع دیدید یه نمایش به طور غیر منطقی‌ای امتیاز ۵ گرفته، حتما تاریخ عضویتِ کامنت دهنده ها رو چک کنید که به نتایج جالبی می‌رسید.
۰۳ آبان
کلا تماشاخانه ای مثل شانو رو نگاه کنید میبینید همینطوری ستاره دادن...
۰۳ آبان
شانو پرچمدار امتیاز الکی...متاسفانه
۰۹ آبان
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
شدیداً پشیمون شدم از دیدنش.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایش خوبی بود. چون اجراهای اول بود کمی به هماهنگی بیشتری احتیاج داشت.روایت داستانش طوریه که خیلی سخت میشه آخرش نتیجه گیری. در نهایت رضایت داشتم از دیدنش و توصیه میکنم دیدنش رو.
میترا این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خسته نباشید خدمت تمامی عوامل این نمایش زیبا. نمایش بسیار خوبی بود و دیدنش رو به همه توصیه میکنم.از نقاط قوت نمایش موسیقی فوق العاده در سراسر نمایش و نورپردازی فوق العاده اون بود.
بازی هنرپیشه ها در یک سطح نبود. چن چی و همسرش بازی فوق العاده ای انجام داده بودن.
وجود کشیش ها در اون برهه زمانی که داستان روایت میشد منطقی بود ولی یجورایی برای من وصله ناجور نمایش بودن و در تناقض با رمانتیسمی بودن که در بقیه اجرا وجود داشت.
در نهایت کار کار بسیار خوبی بود. کلی روش کار شده بود و حتما توصیه میکنم دیدنش رو به همه دوستان.
با ارفاق شاید بشه گفت که یه کار متوسط بود.بازیای ضعیف.
اصغر نوری و سحرناز قاسم نژاد این را خواندند
حمیدرضا مرادی این را دوست دارد
به نظر من بازی های کار از نقاط قوت اجرا محسوب میشد
۱۶ شهریور
به نظرم خانم رشیدی هم بازیشون خیلی خوب بود هم صداشون, البته خب سلیقه است. چون به نظرم بازی هر سه بازیگر کار هم اندازه هم بود که باعث جذاب شدن کار شده بود
۲۲ شهریور
جناب آقای رسولی عزیز..
یادم نمی آید سلیقه ای صحبت کرده باشم..
براساس دانش بیان در تئاتر صحبت کردم..
یک مثال دیگر می زنم...
اگر به سلیقه می خواستم عمل کنم می توانم
بگویم هیچ کاری را باندازه فرشته تاریخ
نمی توانم دوست داشته باشم...
ولی کار ایراد داری بود.. ... دیدن ادامه » حیف!
می توانست تئاتر اول کشور شود امسال.
۲۳ شهریور
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یه کار خیلی متوسط بود. شاید تنها نکته مثبتی که وجود داشت بازی انرژیک اشکان خطیبی بود. بقیه جنبه های این نمایش زیر متوسط بودن.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یه نمایش متوسط بود از هر نظر.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من به این نمایش نمره ۴ از ۵ رو میدم دلیلشم بازی خوب هنرپیشه ای هست که نقش دادستان رو بازی کرده بود و بخشی از نمایش که دادستان وارد خواب و خیالات خودش میشه.بقیه نمایش و بازیا تعریفی نداشتن. به نظرم تماشاچیایی رو که محاکمه کردن از قبل هماهنگ شده بود ولی کارگردان اصرار داشت اینطور جلوه بده که اصلا هماهنگی نبوده و این خیلی آزاردهنده بود و احساس میکردم به شعورم داره توهین میشه.مگه چند درصد امکان داره یه تماشاچی رو انتخاب کنی و اون اتفاقات وکیل باشه؟!
شب اجرای ما تماشاچی وکیل نبود!
۱۹ مرداد
با درود
جناب متهم و شاهد چهارم از بین تماشاگران انتخاب میشوند و هماهنگ شده نیستند .
با تشکر
مهکامه سلیمانى
تهیه کننده و مجرى طرح
۲۰ مرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یونس دلشاد
درباره نمایش آئورا i
واقعا عالی بود. آفرین به همه تیم سازنده و نویسنده و کارگردان. یه عدد هنرپیشه جوون که از جونشون واسه نقش مایه میذاشتن.واقعا آفرین. یه همچین سبک شاعرانه همراه با رقص و شعر رو از گروه پرومته که طاعون رو اجرا کرده بودن قبلا دیده بودم. این نمایشنامه از نظر ساختار شبیه اون بود. واقعا لذت بردم. مرسی بابت این نمایش فوق العاده
محمد حسن موسوی کیانی این را خواند
امیر مسعود و نیلوفر ثانی این را دوست دارند
به نظرم ایراداتی داشت..
۲۰ شهریور
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بازیا نسبتا خوب بودن.البته درآوردن اینکار معلومه که خیلی سخته ولی آخرش یه کار نسبتا معمولی از آب درآمده بود
حمیدرضا مرادی این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یونس دلشاد
درباره نمایش مگس i
بازیا خیلی قشنگ بودن . مخصوصا بازی آقای دارابی و آقاخانی.دیدنش رو به همه توصیه میکنم
رضا تهوری این را خواند
امیر مسعود و حسین بنیاد این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یونس دلشاد
درباره نمایش پدر i
خیلی روند فرسایشی و کسب کننده ای داشت . ساختش رو دوست نداشتم. کارگردانیش خیلی در حد معمولی بود. نمایشنامه هم یه کار معمولی بود.
استفاده از تکنیکای سینمایی توی تئاتر و سبک حلقه تکرار شهرام مکری کار تجربی بود که من به شخصه استفاده از اونا رو تو تئاتر نمی‌پسندم و از نظرم کار متوسطی از آب درآمده بود
یونس دلشاد
درباره نمایش سیزیف i
آقای برهمنی بهترین کارگردان تئاتر تهرانه. از بازیگراش ستاره میسازه. هنوز بازی ایمان صیاد برهانی تو نمایش زندگی در تئاترش یادم نرفته که با بازی اسماعیل گرجی یه بازی در اون سطح دیدم. واقعا فوق العاده بود.تبریک میگم به کل تیم تهیه کننده این نمایش.