تیوال یونس دلشاد | دیوار
S3 : 11:10:32
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
یونس دلشاد
درباره نمایش پدر i
خیلی روند فرسایشی و کسب کننده ای داشت . ساختش رو دوست نداشتم. کارگردانیش خیلی در حد معمولی بود. نمایشنامه هم یه کار معمولی بود.
استفاده از تکنیکای سینمایی توی تئاتر و سبک حلقه تکرار شهرام مکری کار تجربی بود که من به شخصه استفاده از اونا رو تو تئاتر نمی‌پسندم و از نظرم کار متوسطی از آب درآمده بود
یونس دلشاد
درباره نمایش سیزیف i
آقای برهمنی بهترین کارگردان تئاتر تهرانه. از بازیگراش ستاره میسازه. هنوز بازی ایمان صیاد برهانی تو نمایش زندگی در تئاترش یادم نرفته که با بازی اسماعیل گرجی یه بازی در اون سطح دیدم. واقعا فوق العاده بود.تبریک میگم به کل تیم تهیه کننده این نمایش.
یونس دلشاد
درباره نمایش شهر ما i
تئاتر زیبایی بود. از خلاقیت و دید متفاوت آقای معجونی برای پردازش این تئاتر خوشم اومد. کار گروه موسیقی که داشتن اجرا میکردن جالب بود. به نظرم اگه نوازنده آکاردئون یه نوازنده حرفه ای تری بود می تونست تاثیر مثبت زیادی رو نمایش بزاره. در کل راضی بودم از نمایش و دیدنش رو به همه توصیه می کنم.
امیر مسعود، فرزاد جعفریان و زهره مقدم این را خواندند
صبا صالحیان و گالنا این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یونس دلشاد
درباره نمایش تراس i
نمایش زیبایی بود. بازی هنرپیشه ها نقطه قوت این نمایش بود. از بازی همه هنرپیشه ها لذت بردم مخصوصا بازی قشنگ خانم میرعلمی و آقای دلاوری. دیدن این تئاتر زیبا رو به همه توصیه میکنم.
لذت بردم از دیدن این نمایش. بازیای رئال هنرپیشه ها و نورپردازی خیلی زیبا بودن. متاسفانه کمی ناهماهنگی وجود داشت تو اجرا. بازیا خیلی خوب بودن ولی بعضی وقتا هنرپیشه ها نمیتونستن خودشون رو کنترل کنن و از نقش خارج میشدن و مخندیدن.
واقعا حیفه که بخاطر یه همچین چیزایی که با تمرین قابل رفعه نمایش به این خوبی از کیفیتش کم بشه.
خانم معصومه رحمانی عزیز اگه اون خنده ها رو در نظر نگیرم، بازی شما یکی از درخشان‌ترین بازیایی بود که من تو چند وقت اخیر تو تئاتر تهران دیدم.امیدوارم که در آینده ازتون بیشتر بشنویم.
یونس دلشاد
درباره نمایش صد در صد i
می خوام یه تشکر ویژه هم از عوامل اجرایی بکنم که سر اینکه همه تو سالن ساکت باشن و کسی وسط نمایش وارد سالن نشه خیلی تاکید داشتن. متاسفانه و صد متاسفانه این موضوع تو خیلی از نمایش ها رعایت نمیشه.
پارسا یزدی این را خواند
حمیدرضا مرادی، آقای سوبژه (محمد لهاک) و سمانه این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یونس دلشاد
درباره نمایش صد در صد i
تا حالا تئاتری رو ندیده بودم که انقدر دلهره آور باشه و این حس رو انقدر زیبا به بیننده انتقال بده. همه چی عالی بود. فیلمنامه.بازیا.کارگردانی.نورپردازی و صدا.واقعا تبریک میگم به کلیه عوامل این نمایش فوق العاده.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یونس دلشاد
درباره نمایش شهرت i
فوق العاده بود. هر چقدر تعریف و تمجید کنم واقعا کمه. یه کمدی اجتماعی فاخر دیدم که توش هزلیات نبود و روی هر دیالوگش معلوم بود کلی کار شده.بازیا عالی بودن.کارگردانی فوق العاده بود.نورپردازی خیلی خوب. واقعا تبریک میگم به گروه شهرت و مطمئنا از این به بعد هر نمایشی داشته باشند برای تماشای میرم.
حمیدرضا مرادی این را خواند
آقای سوبژه (محمد لهاک) این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یونس دلشاد
درباره نمایش ملاقات i
نمایشنامه قوی؛بازی های بسیار زیبا و فوق العاده و تئاتری که حتما ارزش دیدن داره چیزی بود که دیدم. تبریک میگم به آقای پیروزفر
گالنا، حمیدرضا مرادی، امـیـر، سعیده م و بهار این را خواندند
Negin Fooladi و فرزاد این را دوست دارند
یک تئاتر عالی
واقعا از زمانی که برای دیدنش گذاشتم راضی هستم
۰۶ اردیبهشت
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
کار جالب و متفاوتی بود. دیدنش ارزشش رو داشت.این چندمین کاریه که از آقای شهرستانی میبینم.کار با هنرپیشه های کم تجربه باعث میشه گاهی وقتا بازیا کمی ضعیف و غیر حرفه ای به نطر برسه.برای من نحوه نورپردازی خیلی مهمه ولی تو تئاترای آقای شهرستانی دارم به نورپردازی ساده و تمرکزی که برای ارائه خود محنوای نمایشنامه است بسنده میکنم.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایش زیبایی بود.من بیشتر به چشم یه تیاتر اجتماعی بهش نگاه میکنم که خیلی از دردهایی که جامعه ما الان بهش دچار هست رو نشون میداد.بازی بعضی از هنرپیشه هاش رو نپسندیدم. ولی در عوض بازی آقای کشوری و ارجمند بسیار زیبا بود.کارگردانیش میتونست خلاقیت بیشتری به خرج بده به نظرم.
سپاس از شما دوست گرامی ، اگر کوتاهی و خطایی در کار بوده قطعا از مبتدی بودن بنده بوده ، دوستانم در این کار بسیار زحمت کشیده اند و قطعا اشتباهات و ضعف بر دوش من است ، ممنونم از حمایتتان
۲۶ فروردین
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یونس دلشاد
درباره نمایش هوراشیو i
دیدمش. به نظر من یه نمایش کاملا متوسط هست که اگه ببینیدش 70 دقیقه سرگرمتون میکنه.فقط همین
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایش بدی نبود. معلوم بود که کار یه گروه جوونه که هنوز زیاد راه برای رفتن دارن. بین هنرپیشه ها،هنرپیشه نقش پیری الکساندر بهتر و درخشانتر از بقیه بود.از کارگردان کار انتطار داشتم که خلاقیت بیشتری به خرج بده.
Negin Fooladi، امیر سربیشه، امیر مسعود، یلدا معصوم و حمیدرضا مرادی این را خواندند
جهان این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یونس دلشاد
درباره اپرای عروسکی عشق i
سلام و عرض خسته نباشید میگم به تمامی اعضای گروه نمایشی که واقعا از جان مایه گذاشتید.مطمئنا این نمایش چیزی نیست که بشه روش قیمتی گذاشت. واقعا حیفه کسی امکان دیدنش رو داشته باشه ولی این فرصت رو از دست بده.
واقعا کار خوبی بود.آقای معتضدی نمایشنامه خیلی خوبی نوشته بودن. از اون کمدیایی بود که آدمو به فکر فرو میبرد و میشد کلی در موردش فکر کرد.گروه هنرپیشه ها هم واقعا خوب بازی کرده بودن. دیدنش رو توصیه میکنم به همه.
نظم و انضباط برگزاری نمایش افتضاح بود. نیم ساعت از نمایش میگذشت و تماشاگرا همینطور داشتن میرفتن و میومدن. واقا متاسفم برای مسئولای عمارت نوفل لوشاتو. هیچ احترامی برای تئاتر و بیننده واقعی تئاتر قائل نیستن. من قبلا هم عمارت نوفل لوشاتو رفتم و برگزاری همیشه همین مشکلا رو داشته.
امیر مسعود این را خواند
محمدرضا دانش این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
چند وقت پیش یه نمایشی رفته بودم به اسم خروج ممنوع که بر اساس نوشته سارتر ساخته شده بود. در مورد اگزیستنسیالیسم بیشتر از سه چهار تا کتاب از کامو و سارتر نخوندم و این دو تا نمایش تنها نمایشایی بود که از اون فلسفه دیدم. بعد از این نمایشا تصمیم گرفتم که دیگه هیچ نمایشی رو که فلسفه وجود گرایی داشته باشه رو نرم.
در مورد خود نمایش باید بگم که یه نمایش متوسط بود.بازیا و کارگردانی سطح متوسطی داشتن.نه خیلی عالی بود و نه خیلی بد.
کارگردانی و نورپردازی میتونستن بهتر و خلاقانه تر باشن. واقعا درک نکردم که دلیل اینکه از آقایون به عنوان هنرپیشه نقش مادر و مارگارت استفاده شده بود رو نفهمیدم اصلا.به نظرم اینکار هیچ دلیلی نداشت و خانوما بهتر میتونستن این نقشا رو اجرا کنن.
علی جباری، حمیدرضا مرادی و امیر مسعود این را خواندند
آذرمهر این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
لذت بردم از دیدن این نمایش. دیدنش رو به همه توصیه میکنم. یه نمایش کامل بود. تیم هنرپیشگی همشون فوق العاده بازی کرده بودن. کارگردانی خلاق خودش رو تو خیلی از صحنه ها نشون میداد و در کنار اون نمایشنامه بسیار قوی و زیبا که تمامی پارامترهای لازم رو برای یه کمدی سیاه داشت و داستان زیبایی رو روایت میکرد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اصلا توصیه نمیکنم دیدن این نمایش رو. دیدنش وقت تلف کردنه واقعا.
برای منی که هر هفته تئاتر میبینم، این بدترین نمایشی بود که توی چند ماه اخیر دیدم.
متن ضعیف. شوخیای بیمزه و وقیح.بازی نه چندان جذاب.کارگردانی ضعیف و بدون خلاقیت.
با احترام تمام، فکر میکنم شما به مونولوگ علاقه مند نیستید وگرنه بنده هم‌عقیده با دوستان هستم و این اجرا رو عالی دیدم
۱۲ بهمن ۱۳۹۷
من قبلا مونولوگی دیدم که از دیدنش لذت برده باشم. در ضمن من تنها کسی نبودم که از این نمایش خوشش نیومده بود. اطرافیان من هم خوششون نیومده بود ازش.
۱۳ بهمن ۱۳۹۷
والا آقای دلشاد خیلی خوش شانس هستید که این بدترین نمایشی این چند ماه اخیرتان بود
جون من نمایش خیلی بد امسال دیدم از 19 فروردین شروع شاد با کار پسیانی
به این بدی ها همخ نبود..
نقدم را بخوانید.
۱۵ بهمن ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یونس دلشاد
درباره نمایش هذلولی i
چرا تخفیف دانشجویی رو فقط تو گیشه بلیط فروشی گذاشتید؟ من و چند نفر از دوستام که دانشجو هستیم میخواستیم از همینجا بخریم ولی نمیشه. مجبوریم بریم یه نمایش دیگه ببینیم.
زهره مقدم این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید