۱. همینک تیم پشتیبانی تیوال از طریق ایمیل و روش‌های اینترنتی در خدمت شماست و موقتا پاسخگویی تلفنی متوقف شده‌است. اطلاعات بیشتر
۲. برای پیش‌گیری از شیوع بیشتر ویروس کرونای جدید، همه تئاترها، کنسرت‌ها و سینماها تا پایان هفته یعنی آدینه ۹ اسفندماه تعطیل است. اطلاعات بیشتر
تیوال ماتسو | دیوار
S3 : 04:11:42
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
ماتسو
درباره نمایش لانچر ۵ i
من کاری رو که نمایشنامش ایرانی باشه نگا نمیکنم ولی وقتی اینهمه استقبالو ازین نمایش دیدم تصمیم گرفتم خلاف عادتم برم و ببینمش.
خیلی خوب بود. بازیا خوب بودن.نمایشنامه قوی بود. راضی بودم در کل. مرسی از همه عوامل
امیرمسعود فدائی این را خواند
امیر مسعود و پویا فلاح این را دوست دارند
البته این که مطلق بگیم نمایشنامه های ایرانی خوب نیستن و نمایشنامه های خارجی خوب هستن ، خیلی درست نیست به نظرم.
درسته که درصد خوب بودن نمایشنامه های خارجی خیلی بیشتره ، ولی خب نمایشنامه های ایرانی هم 100% بد نیستن .
۴ روز پیش، شنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ماتسو
درباره نمایش مانستر i
خدایی دمتون گرم. عجب نمایشی بود. بازیگرا چقد خوب بازی میکردن و کامل تو نقششون بودن. کارگردانی چقد خوب بود.چقد ریتم نمایش رو خوب کنترل میکرد و حرفه ای بالا و پایینش میکرد.
دست همه عوامل این نمایش درد نکنه.معلومه خیلی زحمت کشیدید.
وقتی گروهایی مثل شما رو میبینم به تئاتر شهرمون امیدوار میشم.
مرسی
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ماتسو
درباره نمایش جان و جو i
به نظرم این نمایش چیز خاصی برای گفتن نداشت. نشون دادن اختلاف طبقاتی به یه شکل خاص جذابیت زیادی برام نداشت. موقع نمایش حس کسل کننده ای بهم دست داد و بعدش اصلا ذهنمو درگیر نکرد.
فوق العاده بود. بهترین ابزوردی بود که دیدم. بازیا عالی. کارگردانی فوق العاده. نمایشنامه قوی. نورپردازی دقیق. مخصوصا پایان نمایش که خیلی یونیک و خاص بود. بهتر از این نمیشد نمایشو تمومش کرد. واقعا تبریک میگم به گروه اجرایی
جناب ماتسو بزرگوار ممنونم از محبت و حمایتتون ❤
خوشحالم که کارو دوست داشتید
۲۷ دی
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ماتسو
درباره نمایش مرده فروشی i
یه نمایش خوب که به صورت کلاسیک اجرا شده بود. معلوم بود روش کار شده و دیدنش لذت بخش بود. مرسی از گروه اجرایی.
بازیا اکثرا ضعیف بودن. کلی مونولوگ وجود داشت ولی انگار بازیگرا مونولوگا رو به زور حفظ کرده بودن و داشتن از حفظ انشا میخوندن.نورپرداری ضعیف بود. اضافه کاری زیاد بود. در کل توصیه نمیکنم دیدن این نمایشو
واقعا همشون ؟ همینقدر کلی ؟
۰۸ دی
رفیق شما ابزورد دوست نداری ، ولی یکی از منولوگ هارو منم موافقم یارو همینطوری تند گفت و رفت ، ولی رفیق جان کمکاری بود که اصلا اضافه کاری نبود
۰۸ دی
خوبه که نقاط ضعف گفته بشه تا اجرا رفته رفته بهتر بشه!!
پسنیدن یه اجرا کاملا سلیقه ایه!
ولی از نظر من اونقدرها هم بد نبود.
۰۹ دی
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بعد از مدتها یه تئاتر واقعی دیدم.یه کار هنری واقعی. خدا می‌دونه که این گروه چقد زحمت کشیده واسه اجرای این شاهکار.مرتضی اسماعیل کاشی هم کنار محمد برهمنی و شهاب آگاهی رفت تو لیست کارگردانانی که هر چی بسازن واسه دیدنش لحظه شماری میکنم.
نمایش زیبایی بود. یه کار تجربی ولی عجیب. عجیب از این نظر که دیالوگ رو از تئاتر حذف کردن. تئاتری که بیشتر یه هنر صمعی محسوب میشه. من همیشه عاشق بازی ایمان صیاد برهانی و نمایشای محمد برهمنی بودم. حضور این دو نابغه تو یه نمایش انتظار رو خیلی بالا میبره. تا آخر نمایش همش دلم میخواست که صیادبرهانی شروع کنه یه مونولوگ جذاب و دلنشین بگه. این حس رو داشتم که مسی و رونالدو تو یه تیمن ولی مربی تیمو خوب کوچ نکرده.
به هر حال در کل نمایش خوبی و تأثیرگذاری بود و دیدنش رو به همه توصیه میکنم.
آقا دیوید گیلمور رو هم اضافه کن به تیم :))
۲۲ آذر
نازی خانم، نه دیالوگ نداره.
۲۳ آذر
سپاس
۲۴ آذر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یه نمایش معمولی با یه گروه جوون که باید ازشون حمایت بشه.
فرزاد و امیرمسعود فدائی این را خواندند
NetHunter، سپهر، امیر مسعود و یلدا معصوم این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بیشتر شبیه به کار سینمایی بود تا تئاتر. شخصیت پردازیش کمی ضعیف بود و با مخاطب خوب ارتباط برقرار نمیکرد. نحوه پردازش و جلو بردن داستان رو هم زیاد نپسندیدم.
ممنون دوست عزیز ... حتما می دانید یکی از تفاوت های سینما با تئاتر _ به دلیل مقوله ی محدودیت بهره مندی از لوکیشن و دشواری های طراحی صحنه و فضاسازی فیزیکی در تئاتر نسبت به سینما _ این است که در سینما تعداد صحنه های ارایه شده در یکساعت و نیم معمولا تا ده ها صحنه ... دیدن ادامه » طراحی می شود اما در تئاتر معمولا _ به جز استثناهایی _ از چند صحنه بیشتر نمی توان فراتر رفت بله با نظرتان موافقم که گفتید شبیه آثار سینمایی بود و این به دلیل تعداد نسبتا زیاد تابلوهای نمایشنامه بود ... ممنونم از طراحان و بازیگران عزیزم که با طراحی مناسب صحنه و نور و نیز بازی های مینیمالیستی _ که زمان های حداقلی برای ارایه ی بازی خود دااشتتد _ به این خواسته ی متن و کارگردانی کمک کردند ... در موارد دیگر نظرتان _ در کنار دوستان موافق و تحسین کننده ی شخصیت پردازی و نیز مقوله ی پیشبرد داستان در نمایشنامه _ برای ما محترم است ... پاینده باشید ....
۲۴ آبان
موافقم کار خیلی میتونست قوی باشه اما پرداخت شخصیت بنظرم ضعیف بود و جای رضا بهبودی شدیدا خالی.
۲۵ آبان
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
کار بسیار خوبی بود. کارگردانی آقای معجونی مثل همیشه خوب و پر از خلاقیت بود. داستان به این شلوغی خیلی خوب پیش برده شد. بازیای خوب و فراتر از حد انتظارم بود.
آفرین به گروه رشت که انقد خوب و حرفه ای کار رو درآورده بودن. امیدوارم بازم ازشون کار ببینم.
یونس دلشاد
درباره نمایش ساعت i
اجرای همچین نمایشایی که نویسندشون از نویسنده های معاصر اروپان خیلی سخته چون قبلا خیلی کم اجرا شدن و نقد و تجربه در موردشون کمه.
در کل به نظرم کارگردان هم در رسوندن مفهومی که تو نمایشنامه بود زیاد موفق نبود و نمیتونست با مخاطب اونطور که باید ارتباط برقرار کنه.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بازیای رئال و جذاب.کارگردانی خوب. یه موضوع جذاب در مورد رسیدن به پوچی و خودکشی. راضی بودم ازین نمایش . مرسی از گروه اجرایی
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
به نظر من کسایی که به این نمایش امتیاز ۵ دادن دوست و آشناهای گروه اجرا کننده نمایشنامه هستن وگرنه هر تئاتربینی متوجه میشه که این نمایش از هر نظر یه کار زیر متوسط هست. یه طراحی صحنه ضعیف با بازیای ضعیفتر. نمایشنامه خام و ناپخته.مردم از روی رای شما تصمیم میگیرن یه نمایش رو ببینن یا نه.لطفا منصفانه امتیاز بدید.
هر موقع دیدید یه نمایش به طور غیر منطقی‌ای امتیاز ۵ گرفته، حتما تاریخ عضویتِ کامنت دهنده ها رو چک کنید که به نتایج جالبی می‌رسید.
۰۳ آبان
کلا تماشاخانه ای مثل شانو رو نگاه کنید میبینید همینطوری ستاره دادن...
۰۳ آبان
شانو پرچمدار امتیاز الکی...متاسفانه
۰۹ آبان
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
شدیداً پشیمون شدم از دیدنش.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایش خوبی بود. چون اجراهای اول بود کمی به هماهنگی بیشتری احتیاج داشت.روایت داستانش طوریه که خیلی سخت میشه آخرش نتیجه گیری. در نهایت رضایت داشتم از دیدنش و توصیه میکنم دیدنش رو.
میترا این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خسته نباشید خدمت تمامی عوامل این نمایش زیبا. نمایش بسیار خوبی بود و دیدنش رو به همه توصیه میکنم.از نقاط قوت نمایش موسیقی فوق العاده در سراسر نمایش و نورپردازی فوق العاده اون بود.
بازی هنرپیشه ها در یک سطح نبود. چن چی و همسرش بازی فوق العاده ای انجام داده بودن.
وجود کشیش ها در اون برهه زمانی که داستان روایت میشد منطقی بود ولی یجورایی برای من وصله ناجور نمایش بودن و در تناقض با رمانتیسمی بودن که در بقیه اجرا وجود داشت.
در نهایت کار کار بسیار خوبی بود. کلی روش کار شده بود و حتما توصیه میکنم دیدنش رو به همه دوستان.
با ارفاق شاید بشه گفت که یه کار متوسط بود.بازیای ضعیف.
اصغر نوری و سحرناز قاسم نژاد این را خواندند
حمیدرضا مرادی این را دوست دارد
به نظر من بازی های کار از نقاط قوت اجرا محسوب میشد
۱۶ شهریور
به نظرم خانم رشیدی هم بازیشون خیلی خوب بود هم صداشون, البته خب سلیقه است. چون به نظرم بازی هر سه بازیگر کار هم اندازه هم بود که باعث جذاب شدن کار شده بود
۲۲ شهریور
جناب آقای رسولی عزیز..
یادم نمی آید سلیقه ای صحبت کرده باشم..
براساس دانش بیان در تئاتر صحبت کردم..
یک مثال دیگر می زنم...
اگر به سلیقه می خواستم عمل کنم می توانم
بگویم هیچ کاری را باندازه فرشته تاریخ
نمی توانم دوست داشته باشم...
ولی کار ایراد داری بود.. ... دیدن ادامه » حیف!
می توانست تئاتر اول کشور شود امسال.
۲۳ شهریور
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یه کار خیلی متوسط بود. شاید تنها نکته مثبتی که وجود داشت بازی انرژیک اشکان خطیبی بود. بقیه جنبه های این نمایش زیر متوسط بودن.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یه نمایش متوسط بود از هر نظر.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید