تیوال | زهره مقدم درباره نمایش آئورا: امشب با دیدن این نمایش مساله عکاسی تاتر حسابی ذهنم
S3 : 06:40:17
زهره مقدم
درباره نمایش آئورا i
امشب با دیدن این نمایش مساله عکاسی تاتر حسابی ذهنم رو مشغول کرد.
من با دیدن یک یا دو شات از این اجرا تصمیم قطعی مو برای دیدن کار میگرفتم که از این سبک خوشم میاد یا نه. حالا برای خودم سوال شده دلیل این همه عکسی که از یک نمایش منتشر میشه چیه؟ غیر از اینکه میتونه لحظاتی از اوج کار رو که عکاسان مشتاقانه در پی شکارشون هستند برای تماشتگر لو بده، مگه دیدن عکس چهارم یا دهم فرقی به حال بیننده میکنه؟
امشب عکاس گروه در سالن حضور داشت و متاسفانه با تذکر مخاطبان روبرو شد.
در نمایشی که عکاس تیوال گزارش تصویریش رو قبلا گرفته و دو سه هفته ای هم از اجراش میگذره..
حالا کار نداریم.
سبک این دست نمایش ها برای من خیلی جذاب هست و کار رگه های شباهتی هم به پرومته داشت در بازی و وجهه موسیقیایی.
صحبت های کارگردان دوست داشتنی رساننده این مطلب بود که آواها و صداهایی که دغدغه ... دیدن ادامه » شخصی بازیگران بودند در کار گنجونده شدند تا در ذهن مخاطب جای خودشون رو پیدا کنند و به نوعی برداشت شخصی هر فرد صورت بگیره.
و باید بگم روی این تجربه های موسیقیایی تمرین زیادی شده بود و با همزمانی کار فیزیکال قوی بازیگران خیلی هنرمندانه مدیریت و اجرا شد، اما به شخصه ترجیح میدادم مرتبط با کار و حامل مفاهیم مستقیم تری می‌بود.‌
نمایشنامه برای شکل گرقتن از سه متن مجزا کار زیادی برده و بازی ها در قالب نمایشی که َاحتمالا میشه بهش گفت تلفیقی از کلاسیک و مدرن ، بعضا خیلی خوب هست.
موتور نمایش مثل منچستر یونایتد دهه هشتاد دیر روشن شد اما با سرعت گرفتنش مبهوت کننده پیش رفت و هت تریک دکور، بازی، آوا رو به صدر رسوند:)
باز هم از تلاش های زیادتون تشکرمیکنم و خسته نباشید میگم.
گروه جوان و تجربه گر و تاتر باز خاکی و دوست داشتنی.
خانم مقدم من هم به این موضوع زیاد فکر کردم و به این نتیجه رسیدم عکاسان گرامی به شنیدن صدای شاتر دوربین معتاد شدند و متاسفانه درمانی هم برای این اعتیاد نیست.
۲۶ تیر
آقای جوانی ارادتمند و سپاسگزار
۲۶ تیر
با سلام
من چون شما تعریف کردید دیدم..
بد نبود
بگذاریم دانشجویان تجربه کنند..
۳۱ تیر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید