تیوال zeinab tabrizi | دیوار
S2 : 10:17:32
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
آیا این کار درسته که قبل از اجرای نمایش بلیت تمام روز ها رو پیش فروش کردید؟
سپیده این را خواند
پوریا، صبا صالحیان، زهرا قوامی شهیدی، me و ندا این را دوست دارند
باید دید از دید کی درسته..
۱۳ تیر
علی جان موافقم با شما . اختیار باز کردن بلیت رو گروه اجرایی داره و همونطور که گفتی بعضی مواقع شده که بلیت فروشی بدون اطلاع قبلی باز شده و سایت مربوطه اعلام کرده این موضوع بخاطر درخواست ناگهانی گروه برای باز کردن سانس ها بوده و سایت هیچ اختیاری نداشته ! ... دیدن ادامه » تازه تا اونجایی که شنیدم ایران نمایش بلیت فروختناش داستان داره سر ساعت نیس و .... ! از اون طرف هم مخاطبان هم مقصرن که اجازه میدن هر نوع رفتاری باهاشون بشه و در نهایت باز هم بلیت میخرن !
۱۳ تیر
دقیقا پوریا جان
۱۳ تیر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
کارگردان محترم و تمامی اعضای گروه نمایش "خانواده دوست داشتنی من"، خیلی ممنونم از نمایش عالی و طنز فوق العادتون. ممنونم که باعث شدین امشب بعد از مدت ها از ته دل بخندیم. صمیمانه برای شما آرزوی موفقیت می کنم.
سلام و عرض ادب خانم تبریزی عزیز. خنده از ته دل شما و همشهریانی که شاید این روزها حال خوشی نداشته باشند رو ما روی چشمانمون میزاریم و خداوند رو هزاران بار بابتش شکر میکنیم. سپاس فراوان از اینکه نمایش ما رو دیدید و البته برای ثبت نظرتون.
۰۳ خرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید