آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال پردیس | دیوار
S3 : 18:13:04 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
امشب من و حدود بیست نفر دیگه به خاطر اینکه ساعت شش و نیم رسیدیم به سالن اجرا نتونستیم اجرا رو ببینیم و بهمون گفتن ببخشید دیر اومدید نمی تونید برید داخل چون اجرا شروع شده !!! به همین راحتی 20-25 نفر نادیده گرفته شدن !!
دوست عزیزی که اومدی و یه ژست روشنفکرانه گرفتی و گفتی که می خواستید زودتر از خونه بیاید بیرون !!! ما از خونه نیمدیم !! ما بعد از یه روز کاری از اون سر شهر توی ترافیک ....یه چهارشنبه کوبیدیم اومدیم تئاتر ببینیم !!
چند بار در طول سال توی همین سالن و همه ی سالن های دیگه پشت در معطل شدیم و صدامون در نیومد !! اومدید ازمون معذرت خواهی کردید ؟؟؟ ناراحت شدید که وقت ما تلف شده ؟؟ یا وقت ما مهم نیست و فقط وقت گروه اجرا کننده مهمه !!!
آقای مساوات عزیز که اومدی و با لبخند گفتی شلوغ نکنید !!! گروه داره اجرا می کنه !!! خداروشکر که امروز در جایگاهی هستید که براتون مهم نیست چند نفر از مخاطبین تون پشت در بمونن !! دم شما هم گرم !
سر موقع شروع کردن و راه ندادن یه بحثه ، بد حرف زدن و بد جواب دادن یه بحثه دیگه
۰۳ بهمن ۱۳۹۸
من راستش خیلی از ارادتمندان و طرفداران جناب مساوات نیستم، ولی اینکارشون که از روز اول دقیقا راس ساعت ورود میدادند و نمایششونو‌ شروع میکردند خیلی کار درست و قابل احترامیه.
۰۴ بهمن ۱۳۹۸
منم به خاطر ترافیک حاصل از نماز جمعه ده دقیقه دیر رسیدم و در بسته شده بود توقع نداشتم که به سالن رام بدن ولی برخوردشون مناسب نبود. در سالن شهرزاد یکبار دیر رسیدم و بلیطمو امضا کردن تا بتونم یه روز دیگه خارج از ظرفیت نمایشو ببینم.
۰۵ بهمن ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
این نمایش تا کی ادامه داره؟
parisanov21 این را خواند
تا دوشنبه ۳۰ دی ماه نوشتن!
۲۴ دی ۱۳۹۸
امروز بلیت روزهای جدید تا 2 بهمن رو باز کردن!
۲۵ دی ۱۳۹۸
امروز توی پست جدیدش آقای مساوات گفته بود الان که " در روزهای پایانی اجرا " هستیم و اینا،
برای همین من هم اول فکر کردم تا دوشنبه باید باشه ولی الان تیوال خبر فروش بلیت ها تا 2 بهمن رو میده که نشون میده پس فعلن هست :)‌
ولی توی قسمت فروش بلیت ها هم ننوشته روزهای پایانی یا اجرای پایانی، پس احتمالن ادامه داره فعلن.
۲۵ دی ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
پردیس
درباره نمایش ملاقات i
داستان خوبی داشت ولی نه کارگردانی و نه بازی ها اونقدر خوب نبودن که نمایشی عالی رو ارائه بدن ... بازی ها بسیار معمولی بود مخصوصا خانم پناهی ها که من بیشتر ازشون توقع داشتم . کلا انتظار داشتم یه نمایش فوق العاده رو از آقای پیروزفر ببینم که اصلا همچین چیزی نبود.
حمیدرضا مرادی این را خواند
امـیـر، آقای سوبژه (محمد لهاک) و taghaodi این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
چرا باکس خرید برای خارج از ظرفیت فعال نیست ؟ چه جوری باید خرید کرد ؟؟؟
امکان خرید بلیت خارج از ظرفیت برای تمامی سانس های این نمایش فعال می باشد.
۲۲ شهریور ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خداروشکر که تمدید شد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
توروخدا انقدر زود زود پیش فروش نکنید ، از الان بلیت های شهریور رو هم فروختید ... فکر ما کارمندها هم باشید که سر ماه حقوق می گیریم !! تا ما حقوق بگیریم دیگه بلیتی نیست برای خریدن :(
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
متاسفانه سیستم فروش بلیت این نمایش خیلی مشکل داره و همه برای خرید بلیت سردردگم هستن !! نه روز مشخصی داره فروش بلیت نه ساعت مشخصی !! یه روز ساعت ده فروش شروع میشه یه روز ساعت یازده و یه روز هم اصلا فروش انجام نمیشه !! دو دقیقه قبل از شروع فروش بلیت توی تلگرام شون اعلام می کنن و در اون لحظه ی خاص هم انقدر هجوم هست که نمی تونی بلیت بخری ! متاسفانه بازار سیاه درست شده برای بلیت های این نمایش با قیمت های خیلی بالا !! واقعن کسی نیست که به این سیستم نظارت کنه ؟؟ تازه میگن مفتخریم که اولین سایتی هستیم که این سیستم رو برای اولین بار استفاده کردیم برای فروش بلیت !! حتی وقتی که چندتا بلیت رو انتخاب می کنی تا بخری وقتی می خوای وارد صفحه پرداخت بشی می نویسه بلیت توسط کاربر دیگه ای درحال پرداخته !! ینی حتی یک دقیقه هم بلیت رو برای شما رزرو نمی کنه و چند نفر در یک لحظه در حال خرید یک صندلی هستن !! کاش مسیولین فکری می کردن و فروش رو به سایت تیوال می دادن تا حقی از کسی ضایع نشه و یه مشت سودجو نتونن از هنر دیگران اینجوری سواستفاده کنن !! به قول استاد نصیریان اگه قراره اینجوری بازار سیاه باشه حداقل پولش به سود خیریه ها جمع بشه !
سلام
بنده با نظر شما موافقم
۱۱ شهریور ۱۳۹۶
خود تهیه کننده و عوامل که استاد نصیریان هم جزوشون هستند فروش رو به ایران نمایش دادن و این اتفاقات افتاده حالا چطور شده که خودشونم معترض بودن به بازار سیاه. چه بسا اگر لو نمیرفت بازار سیاه این نمایش و عمومی نمیشد استاد نصیریان هم براشون فرقی نمیکرد که پولش کجا بره.
۱۳ شهریور ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام کاش ساعتش کمی دیرتر بود که شاغلین هم بتونن استفاده کنن
نسیم ح این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
موضوع این نمایش چیه ؟؟؟
یعنی در ستایش بهداده ؟؟ آخه من ازش ...
با درود

در خلاصه این نمایش آمده است:
«اگه یکی که عاشق حامد بهداده راهشو بکشه بیاد کافه تریای تئاتر شهر چی میشه؟ حتما یک گوش مفت گیر میاره واسه حرف زدن و از حامد گفتن. حالا اونی که این حرفارو می‌شنوه چی کار ... دیدن ادامه ›› میکنه؟ ...»

نمایش «عشق من؛ حامد بهداد» با بداهه نوازی و بداهه‌خوانی مهدی امین‌لاری اجرا می‌شود و ماهان خورشیدی دستیار کارگردان این اثر نمایشی است. این نمایش از 10 اردیبهشت ماه راس ساعت 18 اجرا می‌شود و اجرای آن تا پیش از تعطیلات نیمه‌ی خرداد ادامه خواهد داشت.

فارغ از چگونگی اثر فک میکنم کاری که نویسنده اش افشین هاشمی باشه حتماً ارزش دیدن رو داره
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۱
نه ، خوشمان آمد :)
مرسی بابت معرفی وبسایت
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۱
دوست عزیز کیوان امیر باقری بابت معرفی سایت ممنون
کیوان جان میتونی منو تو انتخاب یه نمایشنامه خوب برای اجرای جشنواره استانی کمک کنی؟
اینم ایمیل من khoshdel479@yahoo.com
ممنون میشم
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۱
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام
برای نمایش بازیگر و زنش تخفیف نمی ذارید ؟؟
این نمایش همین دو تا بازیگر رو داره ؟؟ سوسن پرور ، چیستا یثربی ??
وحید اسکندری این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
با سلام
فکر نکنم ضرورتی داشته باشه که همه ی کارای آقای فلاحی رو اون هم با این تفصیل در این صفحه بیارید
درباره ایشون بهتره در قسمت هنرمندان توضیح داده بشه !!!
این خوبه که در مورد سابقه کاری اطلاعات داده بشه اما به نظرم تو این صفحه مناسب نیست برام عجیب بود تا الان در مورد هیچ کارگردانی چنین چیزی درسایت ندیده بودم ...زیادی عجیبه!!!
۱۳ خرداد ۱۳۹۰
درسته. بچه‌های خوب روابط عمومی در این باره توجیه می‌شن...
۱۵ خرداد ۱۳۹۰
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
پردیس رمضان زاده
درباره نمایش i
چرا نظر من از اینجا حذف شده ؟؟؟؟؟
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
پردیس رمضان زاده
درباره نمایش i
«تماشاچی محکوم به اعدام»اثرماتئی ویسنی یک به دراماتورژی وکارگردانی روح الله جعفری درباره دادگاهی است که درآن به مسلخ رفتن عدالت و لگدمال شدن ارزش ها وقوانین به نمایش درمی آید و فرزین صابونی، سیروس همتی، الهام کردا،مجید رحمتی،نازگل نادریان،هدا ناصح، طوفان مهردادیان،امیر جنانی، رضا بهرامی و شیرین اسماعیلی بازیگران آن هستند. همچنین محمد علی کشاورز بازیگر پیشکسوت ایران نیز پس از 32 سال دوری از صحنه نقش کوچکی در این نمایش ایفا می کند.
دیگرعوامل نمایش هم عبارتند از: آهنگساز : محسن میرزایی ،طراح صحنه : احمد کچه چیان،طراح لباس: کتایون فیض مرندی،دستیاران کارگردان : رضا بهرامی ولاله علی پور،مدیر صحنه : داود چرخط،منشی صحنه و عکاس: فهیمه حکمت اندیش.
ماتئی ویسنی یک درسال 1956میلادی دررومانی به دنیا آمد ورشته تحصیلی اش تاریخ و فلسفه است اوکه عاشق ادبیات است ،علاوه بر چاپ مجموعه اشعار، به نمایشنامه نویسی هم روی آورد اما رژیم کمونیستی وقت رومانی کلیه آثاراو را توقیف می کند واومجبور می شود تا به فرانسه کوچ کند. ویسنی یک به عنوان مبارز فرهنگی ایمان دارد که تئاتر و شعر می توانند در ایجاد دموکراسی موثر باشد، زبان نمایشنامه های اوظریف و دقیق هستند و تعدادی از آثارش درایران توسط تینوش نظم جو ترجمه شده است.
به نقل از ایسکا نیوز
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید