تیوال نمایشگاه آثار منتخب چهارمین سالانه تبادل چاپ دستی (کارت پستال)
S1 : 12:07:47
  ۰۱ تا ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
  ۰۹:۰۰ تا ۱۹:۰۰نگارخانه لاله در چند سال اخیر با نگاهی ویژه به چاپ دستی، سعی در زمینه سازی فعالیت بیشتر هنرمندان در این رشته داشته و در این راستا، سالانه تبادل چاپ دستی (کارت پستال) را برنامه ریزی و ساماندهی نموده است.
این سالانه با هدف تبادل و به اشتراک گذاری تجربیات جدید هنرمندان شکل گرفته و در طول چند دوره علاقه مندان زیادی را به خود جلب نموده است. این رویداد هر سال در دو بخش بهار و آزاد برگزار می شود.
پس از انتشار فراخوان چهارمین سالانه تبادل چاپ دستی(کارت پستال)، ۲۰۲ هنرمند آثار خود را در قالب چاپ های هنری کالکوگرافی (حکاکی روی فلز)، چوب، لینولئوم، لیتوگرافی و سیلک اسکرین به دبیرخانه سالانه ارسال نمودند
پس از بررسی آثار، ۱۷۶ اثر حایز استانداردهای چاپ دستی شناخته شد. از این تعداد همانطور که در فراخوان اعلام شده بود، ۹۶ اثر به انتخاب دبیر سالانه برای ارائه در نمایشگاه انتخاب شد که به همراه مابقی آثار دارای استانداردهای چاپ دستی در آستانه سال نو تبادل گردید. دبیری این رویداد نیز بر عهده مهدی درویشی است.
طبق قوانین سالانه، از ۱۳ نسخه چاپی ارسالی، تعداد ۱۰ نسخه به صورت انتخاب تصادفی به دیگر شرکت کننده ها تحویل داده شده است. همچنین ۲ نسخه در آرشیو نگارخانه نگهداری و ۱ نسخه نیز برای فروش در نمایشگاه ارائه می شود.
نمایشگاه آثار منتخب چهارمین سالانه تبادل چاپ دستی (کارت پستال) روز جمعه اول اردیبهشت ۱۳۹۶ از ساعت ۱۶ تا ۲۰ با حضور هنرمندان در نگارخانه لاله گشایش خواهد یافت و برای بازدید از ۲ تا ۱۹ اردیبهشت ساعت ۹ تا ۱۳ و ۱۴ تا ۱۹ به استثنای ایام تعطیل ادامه خواهد داشت.

افتتاحیه: ساعت ۱۶ الی ۲۰  
منبع: سایت گالری‌اینفو

مکان

خیابان فاطمی، ضلع شمالی پارک لاله، جنب هتل لاله
تلفن:  ۸۸۹۶۰۴۹۲