کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال | مریم عظیمی درباره نمایش فهرست: این یک نقد نیست، برون ریزی هیجانات و احساساته :) اولین بار که وار
S3 : 06:03:41 | com/org
مریم عظیمی
درباره نمایش فهرست i
این یک نقد نیست، برون ریزی هیجانات و احساساته :)


اولین بار که وارد پارک هنرمندان و تماشاخانه ایرانشهر شدم روزهای شلوغ آخر اسفند و قبل از عید بود که به قصد دیدن نمایش عجایب المخلوقات رفته بودم. اصلا یادم نمیاد چرا تصمیم گرفتم برم تئاتر یا چی شد که این نمایشو انتخاب کردم یا اصلا چون بلیت اون یکی نمایش گیرم نیومد این یکی رو رفتم:)

به هرحال از بعضی نمایش هایی که همین امسال دیدم شاید چیزی یادم نیاد :)) ولی هنوز خیلی از صحنه های اون نمایش در ذهنم زنده است. نمایشی بدون دیالوگ پر از تصویرهای زیبا که بسیار از دیدنش لذت بردم و شاید همون جا شروعی بود برای عشق و علاقه من به تئاتر.

دیشب که فهرست رو دیدم دوباره همه اون عشق و علاقه ام به این صحنه جادویی زنده شد. از همون شروع نمایش تا انتها دیدم، فکر کردم، لذت بردم، سِحر شدم، زندگی ... دیدن ادامه ›› کردم، به مرگ فکر کردم و به زندگی برگشتم و میدونم تا مدت طولانی شبانه روز باهاش زندگی خواهم کرد. به نظرم همه چیز کامل بود. از متن، بازی، طراحی لباس، موسیقی، حرکات، گریم... میتونم بگم این کار به سلیقه من بهترین کاری بوده که تا به حال دیده ام. خیلی مشتاقم دوستانی که ذهن تحلیلگر و قلم خوبی دارند این کارو زودتر ببینند و در موردش بنویسند که به نظرم کار هرکسی از جمله خودم نیست.

هزار بار ممنون رضا ثروتی عزیز از بابت خلق این همه زیبایی و تبریک مخصوص به خانم نجاتی عزیز که با این نمایش فوق العاده یک شروع طوفانی داشتند.
باز هم برای دیدن این اثر عالی میام حداقل دو سه بار :D
عالی بود مریم جان

مرسی از قلم خوبت

ممنون
۲۳ خرداد ۱۳۹۴
خانم نجاتی ارجمند .. امید اینکه اکنون فرصت بیشتری داشته باشین و نمایش ها را تند تند ببینین :))

خانم عظیمی گرامی .. من هم دقیقا مثل شما .. منتها چند ساعت هم نخوابیدم و موسیقی گوش دادم ولی ساعت 12 تضمینی بود ! :))

ذوق زده عزیز حتما , و در نمایش های بعدی..
۰۳ مرداد ۱۳۹۴
جناب Marillion
قطعا:-) اکنون دیگر زمان خواندن و دیدن و شاید نوشتن است.
۰۳ مرداد ۱۳۹۴
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید