همینک تیم پشتیبانی تیوال از طریق چت آنلاین و ایمیل در خدمت شماست و موقتا پاسخگویی تلفنی متوقف شده‌است. اطلاعات بیشتر
تیوال | مرتضی بیگ لو درباره نمایش فهرست: باید خسته نباشی حسابی به این گروه پر انرژی گفت....
S2 : 06:12:20
مرتضی بیگ لو
درباره نمایش فهرست i
باید خسته نباشی حسابی به این گروه پر انرژی گفت.... گروهی که مشخصه زحمت زیادی کشیدن تا اثری قابل توجه و قابل دفاع تولید کنن.........
زیاده گویی نخواهم کرد و نقد آن چنانی و فنی ندارم.... چون بعضی از نقد ها در این صفحه که خوندم به جا دیدم و تکرار مکررات نمی کنم اما چند نکته!
کاش دوستانی که برنامه ریزی می کنن برای همچین نمایشی یک مقداری به من نوعی هم فکر می کردن، من نوعی به عنوان تماشاگری که قرارا هست 2 ساعتو نیم به روی یک صندلی نا مطلوب و سالنی با تهویه بد بشینم! حداقل با برنامه ریزی میتونستن سالن بهتری ببینن برای این مخاطب! به قدری کج و معوج میشدم و میشدن مردم که چی بگم!!!
کاش نمایش کوتاه تر بود... قسمت های مربوط به گروه کر می توانس کمتر بشه ...
کاش چیدمان دکور بهتر بود! منی که در انتهای سالن بودم دید مناسبی نداشتم تا کسی که در وسط میشینه... فکر کنم با چیدمان 3 طرفه ... دیدن ادامه » تماشاگر بهتر اثرو میدید(ضمن اینکه نقد اساسی هم وارد هست به دکور صحنه! )
اما دکور... به نظرم زحمتی که آقای ثروتی و گروهشون داشتن این دکور مناسبشون نبود! در اجرایی که من بودم (مطمئن هستم که در اجراهای بعدی درست شده) درب انتهایی صحنه خراب شد و نقشی که درب باید ایفا میکرد به عنوان کمد دوران کودکی نتونست و لنگ لنگان کار جلو میرفت ........... کاش دکور حرفه ای تر نگاه می شد!
خسته نباشید میگم به تمام گروه ........... امیدوارم باز هم شاهد این انرژی باشم، مخصوصا انرژی شروع نمایش.........
من هم دکور کار را خیلی نپسندیدم. به نظرم با این همه زحمتی که برای کار کشیده شده میشد به دکور بیشتر بیشتر فکر کرد :)
۱۱ تیر ۱۳۹۴
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید