آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال | نماینده گروه اجرایی درباره اپرای عروسکی مولوی: ○○قابل توجه مخاطبان و دوستداران گروه آران○○ از آنجایی که متاسفانه ا
S3 : 04:14:21 | com/org
○○قابل توجه مخاطبان و دوستداران گروه آران○○

از آنجایی که متاسفانه امکان اجرای اپرای عروسکی سعدی به دلایلی که می دانید!! در بهمن ماه فراهم نشد، لذا با تصمیم گروه، اپرای عروسکی مولوی جایگزین این اجرا خواهد شد.
به این منظور در روز ●پنجشنبه 28 آبان ماه ساعت 14●، روزهای جدید فروش بر روی سایت تیوال قرار خواهد گرفت.

یادداشت بهروز غریب پور کارگردان و مدیر گروه تئاتر عروسکی آران در رابطه با این جایگزینی را در ادامه می توانید بخوانید:

عزیزان هوادار "آران"
یازده سال پیش کمتر کسی تصور میکرد که "رپرتوار " آثار یک گروه تئاتری با موفقیت روبرو بشود زیرا در ایران چنین ... دیدن ادامه ›› پدیده ای بی سابقه بود اما در سایه ی همت و همدلی و تحمل روزهای سخت اعضای گروه و با حمایت همه جانبه ی شما عزیزان روز به روز بر شمار هواداران و دوستداران گروه تئاتر عروسکی آران افزوده شد و گروهی که فاقد امکانات تبلیغی است و تنها در برخی از برنامه های برون مرزی سیما و آنهم با احتیاط نامش برده می شود به لطف اصحاب رسانه های مستقل و فراتر از آن فرهنگ دوستانی که در شبکه های مجازی بخشهائی از آثار ما را دست به دست گرداندند جایگاهی شایسته پیدا کرد وحرکت بی سابقه ی اجرای رپرتوار ی آثارمان را با موفقیتی باور نکردنی روبرو کردند : در یازدهمین سال فعالیتمان برخی بناگهان ما را "کشف" کردند و برخی دیگر از نخستین سالها گروه آران را بعنوان طلایه دار اپرای ملی مورد حمایت قرار داده و نگذاشتند که این شعله برفروخته ی عشق به موسیقی و شعر ایرانزمین فروکش کند و چنین بود وهست که این بار پرشورتر از هرسال هزاران تماشاگر جدید آثارمان را دیدند و با پیامها و یادداشتها و تحسینهای رودر رو دوشادوش ما در این حرکت فرهنگی شرکت کردند .بنابراین برعهده ی ماست که هر نکته و هر پیشنهادتان را صمیمانه بخوانیم و بشنویم و در حد توانمان خواسته های شما را تامین کنیم . زمانی که نتواستیم "سعدی" را تقدیم حضورتان کنیم چاره اندیشی کردیم تا هم خواسته ی مشتاقان "حضرت مولوی" را تامین کنیم و هم برابر با تقویم پیش بینی شده مان "رپرتوار" را تا بهمن ماه ادامه بدهیم و نگذاریم که آن خلاء بهانه ای برای تعطیل اجرای تناوبی تولیداتمان تلقی بشود.از این رو تلاش کردیم تا مجوز اجرای مجدد اپرای مولوی را دریافت کنیم و خوشبختانه موفق به اخذ اجرای مجدد شدیم ... و از پیش فروش بلیتهای آن را آغاز خواهیم کرد .
اما در این فرصت توصیه می کنم که تاریخ و روز حضورتان را در تقویمتان علامت گذاری کنید تا مبادا همچون یکی از تماشاگران امشب-بیست و پنجم آبانماه - ناگهان و بیست دقبقه از زمان اپرا گذشته هراسان و متوقع وارد تالارفردوسی بشوید و بر سرمان فریاد بکشید که :من بلیت تمام اپراهای شما را از چند ماه پیش خریده ام و ناگهان به تقویمم نگاه کردم و متوجه شدم که برای امشب بلیت دارم !...البته این عزیزعجیب! به تالار وارد شد اما اعصاب تماشاگران ،خودش و میزبانان را بهم ریخت...باور کنید ملتی که برنامه ریزی فرهنگی دارد به حداکثر خواسته های اجتماعی اش نیز می رسد :چقدر خوب خواهد شد که در تقویمتان روزهائی برای خرید کتاب ،روزهائی برای دیدن تئاتر را تعیین کنید و هراز چندگاه به آن رجوع کنید :این تلاشیست که ما را از "ملت دقیقه ی نودی" دور می کند.
به امید دیدارتان در تالارفردوسی .
بهروز غریب پور

کانال رسمی ما در تلگرام:
Https://telegram.me/puppet_opera
اینستاگرام : Puppet_opera@
با سلام خدمت نماینده محترم گروه اجرایی
سوالی از خدمتتون داشتم . من بلیت جمعه 2 بهمن رو خریداری کردم. آیا در اجراهای امسال بروشور اثر رو هم ارائه می کنید یا نه؟چون سال گذشته هم متأسفانه بروشور کار عرضه نشد. خیلی مایلم بروشور رو به صورت فیزیکی نه pdf داشته باشم.
۲۸ آبان ۱۳۹۴
ممنون از لطفتون
۲۸ آبان ۱۳۹۴
یلدا نگارگر
درباره نمایش اپرای عروسکی لیلی و مجنون در بخش گفت‌وگو

یک عدد بلیت برای تاریخ 24 آذر دارم که متاسفانه نمیتوانم استفاده کنم ...شماره تماس 09212242136
۰۴ آذر ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید