کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال | بهزاد هندی درباره فیلم اژدها وارد می شود: برخی تماشاگران قبل از دیدن فیلم، در مورد آن مطالعه
S3 : 04:14:45 | com/org
برخی تماشاگران قبل از دیدن فیلم، در مورد آن مطالعه می کنند. این دسته از قبل می دانند که داستان فیلم "اژدها...." واقعی نیست و جمله ابتدای فیلم را هم جدی نمی گیرند و البته لذت دیدن فیلم را هم دست می دهند.

آنهایی که بدون هیچ پیش زمینه ای به دیدن "اژدها...." می روند، دو دسته اند. برخی در طول فیلم از روی برخی نشانه ها و یا در انتها با دیدن تیتراژ و نام بازیگران به واقعی بودن داستان شک می کنند. اما برخی طبق قرارداد موجود در سینما، جمله ابتدای فیلم را قبول کرده و داستان را باور می کنند و از دیدن فیلم هم لذت می برند. (به خصوص حضور افرادی چون زیبا کلام و حجاریان به این باور کمک می کند). اما این دسته بعد از تماشای فیلم، با مطالعه و یا گفتگو در مورد فیلم به ساختگی بودن داستان پی می برند و بد جوری توی ذوقشان می خورد.
ای کاش حقیقی جمله ابتدای فیلم را ذکر نمی کرد تا از همان ابتدا تماشاگر بین شک و تردید باشد و یا ای کاش در انتهای فیلم هم جمله ای می نوشت مبنی بر اینکه "هر چه دیدید غیر واقعی و شوخی من با شما بود"
البته یک دسته از افراد همچنان باور نمی کنند که همه چیز غیرواقعی بوده است :)
۱۲ خرداد ۱۳۹۵
دوست گرامی م.م.ر.
ممنون از توضیحاتتون.
توضیحات شما در مورد تماشاگر جدی و پیگیر سینما صحیح است.اما تماشاگر عادی سینما راضی از سالن بیرون می آید، اما بعدا از دیگران در مورد غیر واقعی بودن آن می شنود و توی ذوقش می خورد و این به نفع فیلم و سازنده اش نیست. به همین دلیل به نظر من بهتر بود جمله ابتدای فیلم حذف می شد تا هر کس برداشت خود را داشته باشد.
۱۳ خرداد ۱۳۹۵
به نظرم رسالت اصلی این فیلم برمبنا همین جمله بود اینجاست که تلنگری ظریف به تمام باورهایی است که شاید بر واقعیت بودنش اعتماد داریم
۱۴ خرداد ۱۳۹۵
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید