تیوال | ساره رزاززاده درباره فیلم من: از این به بعد هرکس در مورد بهنوش بختیاری بد بگوید با
S2 : 05:24:53
ساره رزاززاده
درباره فیلم من i
از این به بعد هرکس در مورد بهنوش بختیاری بد بگوید با من طرف است! صحنه ای که بهنوش بختیاری سر سفره ی مولودی خوانی صحبت می کند، توی سینما بلند بلند می خندیدم!
جایی که آذر در زمینه ای از چراغ های شهر در شب، ابوای شاگردش را در دست می گیرد و کند و با طمانینه به لب می گذارد، ولی فقط فوت و سوت خشکی بیرون می آید، تکان دهنده و به یاد ماندنی بود.
خانم رزاززاده میشه بیشتر درباره ی پاراگراف دومتون صحبت کنین؟ فیلمو دوست داشتم و خیلی دوس دارم درباره ی این قسمت از فیلم بیشتر بدونم.
۲۷ شهریور ۱۳۹۵
من هم از این صحنه چیزی بیشتر از دوست داشتنش نمی دانم! ولی شاید منتظر بودم با نوایی شبیه به موسیقی متن فیلم Mission که آهنگسازش انیو موریکونه است و آن صحنه ی جادویی که Jeremy Irons برای انسان های بدوی ابوا می نوازد روبرو شوم که مثلا بازتاب غنای تنهایی آذر باشد. ولی ... دیدن ادامه » وقتی بعد از 10-12 ثانیه که صرف به دست گرفتن و به لب گذاشتن و دمیدن در ساز شد فقط صدای فوت درآمد، کمی جا خوردم. بعد هم از جاخوردگی خودم خوشم آمد.
۲۷ شهریور ۱۳۹۵
چقدر زیبا توضیح دادین :)
آذر کسی بود که ابوا رو آموزش میداد ولی خودش بلد نبود ابوا بنوازه. اگه این جور آدما رو خارج از فیلم ندیده باشیم نمیتونیم آذر رو درک کنیم وگرنه مطمئنن کسایی هستن که یه سازو بلدن آموزش بدن ولی بلد نیستن بنوازن.
۲۹ شهریور ۱۳۹۵
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید