کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال | لونـ ـِززی نبیل درباره فیلم اژدها وارد می شود: از نظر من اژدها وارد میشود فیلم خوبیه اما برای هر کسی
S3 : 09:04:09 | com/org
از نظر من اژدها وارد میشود فیلم خوبیه اما برای هر کسی نیست . یعنی اینطوری نیست که خانوادگی بشینی ببینی و خوش بگذره و تموم . بیشتر اینجوریه که تنها بشینی ببینی هی باخودت بگی نه بابا ؟ یعنی اینطوریم بوده ؟ اسم دو سه نفری رو بنویسی که یادت نره که راجبش تحقیق کنیو در نهایت ببینی ای بابا گول خوردی .

پیام قشنگی داره کل فیلم ، این که کار رسانه ها و بعضی مستند ها تو دنیا چجوریه . یه مقدار واقعیت غیرقابل انکار ، یه مقدار شایعه و بقیشم هر چی که لازمه قبول کنه مخاطب . اینطوریه که رسانه همیشه حرفشُ به کرسی میشونه و واقعیتُ اونجور که خودش میخواد به خوردت میده .

اما از لحاظ هنر کارگردانی فیلم خوش ساختیه ، لوکیشن های جدید و منظره های بی نظیر و آهنگسازی فوق العاده . یه مقدار بازیگریش لنگ میزنه که شخصا میبخشم به خوبی فیلم :)) برای من که تجربه ی خوبی بود . انقدر خوب که چند ساعت صرف تحقیق راجب شخصیت ها و اسم ها و مکان های تو فیلم شدم تا که رسیدم به ... دیدن ادامه ›› تیوال :دی

ولی آدم بعضی ازین نقد ها و نظر ها رو میخونه نمیفهمه چرا انقدر ناراحت شدن بقیه که کار کشیده به یسری متنایی که آدم بعد خوندنش با خودش فکر میکنه یارو چاقو به دست در به در دنبال مانی حقیقیه انتقامشُ ازش بگیره :دی مگه کم دروغ و مستند سفارشی به نافمون بستن که حالا از یه شوخی اینجور به دل بگیریم ؟
وحید هوبخت این را خواند
زهره مقدم و فاطمه دُرامامی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید