کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال | شیما: سلام. بعد از چند روز به تیوال سر زدم. به نظرم ایدۀ ستاره دادن نتیجۀ گ
S3 : 00:30:40 | com/org
سلام. بعد از چند روز به تیوال سر زدم. به نظرم ایدۀ ستاره دادن نتیجۀ گمراه کننده داره. توضیحی در مورد اونها پیدا نکردم و فقط تونستم استنباط کنم که جای گزینه های دوست داشتم و نداشتم که قبلا وجود داشتند، آمدند و از طرفی ستاره دادن یه جورایی مثل امتیار دادنه ( با توجه به رویه ای که در مورد چیزهای مختلف وجود داره، مثل درجه بندی هتل، نتیجه تکالیف مدرسه و ...) و اگر تعداد ستاره ها رو معیاری برای ارزش دادن به کار در نظر بگیریم مثلا میشه کار ضعیفی بود، متوسط بود و خوب بود به ترتیب با یک تا سه ستاره. در حالیکه به نظرم مسئله دوست داشتن یا نداشتن (گزینه های قبلی) از این موضوع جداست. یک کار میتونه کار متوسطی باشه (مثلا از نظر کارگردانی و دکور و ....) ولی من به عنوان تماشاگر بگم با همه کاستی ها، کار رو دوست داشتم. امیدوارم منظورمو تونسته باشم برسونم.
پرند محمدی و عالیا این را خواندند
ماهرخ، ذوق زده، mona.a و محمدرضا دانش این را دوست دارند
سلام، حالا دوست داشتن بهتره به نظرتون یا امتیاز دادن که الآن جاش رو گرفته؟
۲۶ فروردین ۱۳۹۶
باهاتون موافقم که دوست داشتن یک نمایش با امتیازی که بهش میدی گرچه همبستگی دارند ولی دو سؤال متمایز هستند و هر کدوم بار معنایی متفاوتی رو منتقل میکنند.
به خصوص سیستم امتیازدهی از ۳ اصلن جالب نیست و دوست داشتن رو بهش ترجیح میدم قطعن اما اگر امتیازدهی از ۵ بود، امتیازدهی رو ترجیح میدادم.
۲۸ فروردین ۱۳۹۶
^_^
به نظرم 6 ردۀ پاسخگویی کامل تر خواهدبود: اصلا، خیلی کم، کم، متوسط، زیاد و خیلی زیاد.
۲۸ فروردین ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید