تیوال | محمد شمالی درباره نمایش بنگاه تیاترال: انتخاب من نیست ولی خوشحالم برای سنگلج که پس از مدت
S2 : 21:35:25
انتخاب من نیست ولی خوشحالم برای سنگلج که پس از مدت ها گروهی توش اجرا میره و سالنش خالی نمیمونه ..
میترا این را خواند
Nita این را دوست دارد
محمد جان سنگلج تو این دو سالی که من تئاتر بین شدم،علی الدوام اجرا داشته.
۱۱ تیر ۱۳۹۶
عده ای نسبت به مانایی این هویت دغدغه دارند!!!! دغدغه ش
شخصی آنهاست و می توانند نداشته باشد!!!
ولی اینکه مهم است:
که در فضای مجازی و در یک شبکه اجتماعی به راحتی جمله ای نگوییم که معنای آن جمله این هویت را نادیده می گیرد...
در صورتی که به خدا خیلی ساده است در ... دیدن ادامه » ارتباط با آمار اجراها و فروش یک تماشاخانه سرچ ساده ای کنیم...
جناب شاهین وقتی این کار را بکنیم هم باز به راحتی نمی گوییم: " منظور جناب شمالی این بوده که بعد از مدتی تئاتر مردم پسندی به این تماشاخانه اومده که سالن هاش کاملا پر شده"...
همان سرچ ساده به ما می گوید که درست قبل از اجرای "بنگاه تئاترال" نمایش "سرآشپز پیشنهاد می کند" در این تماشاخانه به روی صحنه بوده که هم مردم پسند بوده و هم حداقل دو سوم شب ها سالن کاملن پر بوده و در دوره ی اجرایی خود از ۱۰ نمایشی که در دو مکان پر رفت و آمد تئاتری (تئاترشهر و ایرانشهر) از لحاظ فروش در رتبه سوم (با رقم ۷۵ میلیون) قرار داشته است!...
پس دوست عزیزم؛ پس از مدتها اصلت معنایی ندارد. مس دوست عزیزم راحت قضاوت نکنیم، مس دوست عزیزم راحت حکم ندیم و هرجا که امکان ارائه نظر بود فکر نکنیم حتمن باید نظری داشت!!!!
البته باز هم از تندیِ جبری کلمات عذرخواهی میکنم!!!!!
۱۳ تیر ۱۳۹۶
دوست عزیز جناب حسن زاده، من کاملا با شما موافقم و به همین دلیل هم هست که کامنت افای شمالی رو برداشت دیگه ای کردم..چون نظرم اینه که تماشاخانه ی سنگلج با اون قدمت مسلما توش کار زیاد اجرا میشه و باعث رونق هر چه بیشتر تئاتر میشه و این موضوع بر کسی پوشیده نیست ... دیدن ادامه » حتی جناب اقای شمالی..بر این اساس و نظر، من فکر میکنم نظر اقای شمالی همان برداشت من بوده و شاید کلمات را اشتباه انتخاب کرده اند مثل من که واژه ی مردم پسند را بد انتخاب کردم..! مقصود من این بود در سال جدید تئاتری که صندلی هایش از هفته ها قبل کاملا پر بشه توش اجرا نداشته..نظر من این نبوده مطلقا این نمایشخانه اجرا های سطح پایین ( از نظر فروش)داشته و یا اینکه نمایش خوب توش اجرا نرفته و یا اینکه این نمایش خانه جای مناسبی نیست..
جناب شمالی هم اول کامنتشون عنوان کردند که این تماشاخانه انتخابشون نیست..ولی باز من دلیل این عدم انتخاب رو به مرکزیت نبودن و جنوبی و شمالی و... یه تماشاخانه نمیتونم نسبت بدم..
خود من سینما فلسطین رو به سینما فرهنگ،کورش و سینما های مدرن و شمالیِ شهر ترجیح میدم..ولی این به جهت خاطرات منه و محیط سینما و نه به دلیل جنوبی و شمالی و فیلم هایی که توش پخش میشه..!
و باز هم نظر من اینه که این طبقه بندی های ی جغرافیایی و مرکزیت دادن به هنر اصلا درخور مقام والای هنر نیست..و اینکه جسارت منو در مخالفت ببخشید و من نظر شخصی ام رو گفتم..پیروز باشید.
در ضمن غیرت شما برای تماشاخانه ی محبوبتان هم ستودنیست. با سپاس
۱۳ تیر ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید