کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال | رضا بولو درباره نمایش خداحافظ: لذت اجرا خیلی وابسته به تماشاگرهاست که در وهله اول
S3 : 17:49:22 | com/org
رضا بولو
درباره نمایش خداحافظ i
لذت اجرا خیلی وابسته به تماشاگرهاست که در وهله اول مشارکت داشته باشن و صم بکم تو صندلی‌شون نشینن و در وهله بعدی اینکه "کل‌کل" زن و مرد رو کنار بذارن و ماجرا رو مثل سکوهای آزادی قرمز و آبی نکنن. امشب فکر کنم شش نفر از حضار برای ارائه پیشنهادشون رفتن روی صحنه و بازی کردن و غیر از یکی از اون عزیزان بقیه خیلی هم خوب بازی کردن. عکس‌العمل‌ها و همراهی دو بازیگر نمایش با اونها خیلی خوب بود. اگه شانس بیارین و خبری از دوستان مزه‌پرون که انگار از نیمکت سالهای دبیرستان مستقیم شوت شدن تو سالن نباشه، قطعا بیشتر هم لذت می‌برید. ما البته این شانس رو نداشتیم.
آقای دکتر ابهری اشانتیون گروه نمایش بود که راهکار صلبی رو که تجربه شخصی‌شون هم بود به عنوان راه‌حل واسه صورت مسئله مطرح کردن که شاید برآیند نظرات حضار هم بود چون چندین نفر قبلا بیانش کرده بودن.
تجربه دلپذیری بود و احتمالا بار دیگه به تماشاش برم با این امید که با ترکیب جمعیتی تازه اوضاع متفاوت‌تری رو شاهد باشم انگار نمایش جدیدی می‌بینم. ضمنا امیدوار باشم که اون مزه‌پرون‌های گلوله نمک تو ترافیکی چیزی گیر کرده باشن و به اجرا نرسن یا اگه رسیدن جناب رضایی تو کنترل‌شون تو سالن همتی به خرج بدن.
دست مریزاد و خدا قوت به گروه اجرایی.
آریان رضائی، rodabe rahmani، فرزاد و ساره رزاززاده این را خواندند
سپهر، رضا تهوری، آذین حجازی و مریم این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید