برای پیش‌گیری از شیوع بیشتر ویروس کرونای جدید، همه تئاترها، کنسرت‌ها و سینماها تا پایان هفته یعنی آدینه ۹ اسفندماه تعطیل است. اطلاعات بیشتر
تیوال | آذین حجازی درباره نمایش نمی‌تونیم راجع بهش حرف بزنیم: چند دقیقه ایست که دارم فکر میکنم که درباره حس و حالم
S3 : 21:19:55
چند دقیقه ایست که دارم فکر میکنم که درباره حس و حالم از دیدن این نمایش چند کلمه بنویسم ولی نمیدانم چرا توان تبدیل حسم به کلمه و نوشتنش را ندارم ،تقلب کرده و نقل قول میکنم از دوست عزیز و گرامی جناب حسین مردی " یک اجرای خاص" ... و اضافه میکنم خیلی پر رمز و راز
٩٦.٠٦.٠٩
.
پی نوشت 1 : اگر هنوز بلیط نگرفته اید جایگاه A و B ردیف 3 به بالا دید بهتر و مسلط تری دارد ولی بهرحال چیدمان اجرا جوریست که احتمالا تصویر خوبی از بعضی از بازیگران در هر صورت نخواهید داشت پس موقع ورود حتما بازیگران جناح طرف خود را بخوبی تماشا کنید.
پی نوشت 2 : اگر بلیط گرفته اید و در ردیف اول هستید و آنهم وسط ردیف مراقب باشید ممکن است از صحنه غذا به لباستان پرتاپ شود ، متاسفانه پیراهن و شلوار من محکوم به خشکشویی شدند :)
پی نوشت 3 : سپاس از مسئولین محترم سالن که درباره روشن بودن گوشی موبایل ... دیدن ادامه » تذکر خیلی جدی ای دادند و حتی چند نفر از تماشاچیان را قبل از اجرا مجبور به خاموش کردن گوشی کردند .
جالب است که هرچه دقت کردم شما را ندیدم . اگر اشتباه نکنم جناب اشکان خیل نژاد و همچنین خانم بهناز جعفری میهمانان اجرای امشب بودند .
۰۹ شهریور ۱۳۹۶
خوشحالم که این لذت نصیب شما دوست عزیز شده است . :)
۱۰ شهریور ۱۳۹۶
سپاس از مهرتان جناب پوریا و به امید دیدار و دیدن نمایش در کنار شما و دیگر دوستان فرهیخته و گرامی تیوالی
۱۰ شهریور ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید