تیوال | ساره رزاززاده درباره نمایش لطفا یک قاتل بالفطره باشید (یا) ماجرای اندوه یک استیو مک منمن: از تجربه ی گوش دادن به پادکست های "رادیو آکواریوم"
S2 : 00:46:56
از تجربه ی گوش دادن به پادکست های "رادیو آکواریوم" انتظار داشتم یاسین حجازی خوب بنویسد ولی چیزی که دیدم از حد انتظارم بالاتر بود. نوشتن در مورد قاتلی که قبل از قتل توسط مقتول کشته شده...قتل هایی که هرروزه مرتکب می شویم و هیچ بازپرسی را یارای دستگیری ما نیست. شروع غیرمنتظره ی سکانسی از فیلم هفت و بعد سکانسی از no country for old men؛ سالن را در حالی ترک می کنی که ذهنت پر از مادام بواری (اشاره ی آرسنیک) و استیو مک منمن است. بازی های خیلی خوب و خیره کننده (خصوصا بازی جسدی که به در توالت آویزان بود). من که خیلی لذت بردم. از این به بعد کار های این گروه را از دست نمی دهم.
مریم زارعی و امیرمسعود فدائی این را خواندند
محمد رحمانی این را دوست دارد
در ارتباط با بازیگر روی در نکته جالبی تعریف کنم. روزی که من برای تماشای نمایش رفته بودم . آقای فراهانی هم تشریف اورده بودند. آخر نمایش بازیگرها از آقای فراهانی دعوت کردند که باهاشون عکس بیاندازند . ولی بازیگر روی در همچنان آن بالا اویزان روی در مانده بود. ... دیدن ادامه » که یکهو یکی از بازیگرها اشاره کردند به همه با ایشونم عکس بندازید دوستان با ایشون هم عکس بیاندازید . بنده خدا مظلوم اون بالا مونده بود.
۱۶ دی ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید