کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال | مریم زارعی درباره نمایش دریازدگی: دیروز تو یه عصر بارونی زیبا و در تاتر باران به همراه جمعی از دوستان عز
S3 : 16:52:05 | com/org
دیروز تو یه عصر بارونی زیبا و در تاتر باران به همراه جمعی از دوستان عزیزم به دیدن این نمایش رفتیم :) نمایش خیلى خوبی بود با موضوع جدید و جذاب و البته عاشقانه :)) این میتونست همینجا تموم بشه و خوشحال باشم بابت روز تعطیلم و وقتی که گذاشتم و هزینه ای که کردم، اما ازونجایی که وقتی خیلی خوشحالی یچیزی باید خرابش کنه و حالتو بگیره، متاسفانه مسئول محترم سالن لطف کردن و عکاس محترم رو دقیقا کنار من نشوندن و بنده و البته دیگر دوستان رو مورد عنایت قرار دادن... البته که تذکر دادیم ولی... به هر حال به قول خانوم عکاس این وظیفشون بود ولی برای حق من که برام مزاحمت ایجاد شد و نتونستم با وجود صداهای پشت سرهم شاتر دوربین ایشون از نمایش لذت ببرم، کی پاسخگو هست؟ ممنون میشم جوابگو باشین.
جدن از این بابت ناراحت هستم.
درود مریم عزیز
متاسفانه بارها و بارها این مزاحمت برای مخاطبی که هزینه کرده چه مالی چه وقتی وچه اینکه حمایت اصلی رو داره از تئاتر میکنه وحق داره در یک محیط مناسب نمایشش رو ببینه ،پیش میاد و کسی جوابگو نیست چه بسیار نمایش هایی که بهمین دلیل برای من تلخ و اعصاب خرد کن رقم خورده..
بارها در طی تذکر به عکاس محترم هم همین پاسخ رو شنیدیم که وظیفه ی عکاسی از اجرارو دارم یا تعداد کم میگیرم (که همون تعدادکم اونقدر بوده که آزار دهنده باشه ).
به نظرم هیچ راهی نیست مگر گروه اجرایی دراین باره تصمیم درستی بگیرند ... وازشون مجدانه بخوایم که اجراهایی برای عکاسان محترم درنظر ... دیدن ادامه ›› بگیرند و در باقی روزها مزاحمتی برای سایر مخاطبان ایجاد نشه
در غیر اینصورت مخاطبانی که دراین شرایط قرار میگیرند باید واجبانه و محقانه به عکاس تذکر و خواستار توقف مزاحمتشون بشن ...
این حق ماست و باید مطالبه اش کنیم ...
عکاسان محترم هم رعایت فرمایند که عکاسی از یک تئاتر ،به منزله ی خرید کل سالن و دراختیار مطلق قرارگرفتن آنها نیست ...
۲۸ بهمن ۱۳۹۶
خانم ثانی عزیزم،
جدن امیدوارم پاسخگو باشن هم گروه اجرایی و هم مسئولین محترم تاتر باران :(
جناب فرزاد،
من و یکی از دوستان اعتراض کردیم به خانم عکاس اما ایشان به کارشون ادامه دادن...
۲۸ بهمن ۱۳۹۶
یک بار اقای عکاسی صندلی جلوی من نشسته بودن و من سریع قبل از شروع نمایش بهشون تذکر دادم که "شاتر دوربین که صدا نداره؟" ایشون هم با لبخند گفتن که نه بستم صدا رو و چند تا عکس گرفتن و پرسیدن که صدا داشت؟ گفتم نه.
حالا مدل دوربین این خانم جوری بوده که صدا کامل بسته نمی شده یا نمی خواستن که صدا رو ببندن نمی دونم!
۲۹ بهمن ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید