کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال | نماینده گروه اجرایی درباره نمایش عکس سفید: خواستگاری یک تماشاگر از نامزدش بعد از دیدن نمایشی با
S3 : 18:01:16 | com/org
خواستگاری یک تماشاگر از نامزدش بعد از دیدن نمایشی با موضوع ازدواج سفید


شب گذشته 28 فروردین ماه در یک اتفاق غافلگیرکننده بعد از پایان نمایش «عکس سفید» که سوژه اصلی آن پدیده ازدواج سفید و معضلات جوانان است، یکی از تماشاگران در برابر حاضرین از نامزدش خواستگاری کرد و با اشاره به یکی از دیالوگ‌های نمایش گفت :« برای اینکه در سال‌های آینده از نامزدم نشنوم که تو چی کاره‌ی منی؟ همین‌جا از اون خواستگاری می‌کنم.»

گروه اجرایی معتقد است: «اگر با گذشت تنها 7 اجرا از اجرای «عکس سفید» با سوژه‌ای مهم مانند پدیده ازدواج سقید، توانسته باشیم تاثیری این چنین روز تماشاگر بگذاریم یعنی راه را درست رفته‌ایم. به قول پیتر شومان تئاتر یک ضرورت است، چیزی شبیه نان.»
برای دغدغه شما احترام قائلم. ولی کسانی که سالها با هم با ازدواج سفید یا سیاه یا هر چیز دیگری که شما می نامید زندگی کرده اند مفهوم تعهد را نفهمند و صرفا در قالب یک امضا برای هم معنی پیدا کنند دارای مشکل رفتاری و اجتماعی عمیق هستند. برای زندگی مشترک بیش از امضا روی دفترچه ازدواج به تعهد فکری نیاز هست که الزاما برای وفادار بودن به یک رابطه به اجبار یک امضا سخیف و بی محتواست. وقتی کسی بدون اجبار قانون متعهد باشد می توان همه چیز را با او شریک شد نه با کسی که دنبال نامی از تو در رابطه می گردد که کسی در رابطه ای کاره‌ی او باشد
به گمانم گروه محترم شما اکیدا باید چشم هاش را بشوید و جور دیگر ببیند
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
متاسفم برای کسی که فقط برای اینکه بعدا نامزدش(دوست دختر) بهش نگه تو کی منی؟! خواستگاری و ازدواج میکنه!!!!
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید