تیوال | علی ژیان درباره نمایش شپش: کوروش نریمانی با «شپش» به تئاتر باز می‌گردد. کوروش
S2 : 21:33:43
علی ژیان  
درباره نمایش شپش i
کوروش نریمانی با «شپش» به تئاتر باز می‌گردد.

کوروش نریمانی بعد از چند سال دوری از تئاتر با اجرای نمایش «شپش» به صحنه تئاتر بازمی‌گردد، این نمایش که تولید تازه "تئاتر مستقل تهران" است، بعد از گذشت ۱۰ ماه تمرین، از ۲۴ تیرماه در تئاتر مستقل تهران بروی صحنه می رود.

این نمایشنامه‌نویس و کارگردان تئاتر با بیان اینکه مراحل تمرین این نمایش به خوبی پیش می‌رود‌ و بزودی شاهد یک کمدی متفاوت خواهید بود، توضیح داد: کمدی « شپش »، قصه ی مردی مفلوک و کارمندی دون پایه است که قصد می کند در زندگی  پسر نابغه ی تازه بالغ اش، نقش مؤثر پدرانه داشته باشد، امّا سیر اتفاقات خیلی سطحی و کوچک، او را تا مرگ و نیستی پیش می برد...

به گزارش روابط عمومی نمایش، کوروش نریمانی با نگارش و اجرای نمایش‌هایی همچون «والس مرده‌شوران‌»، «دن کامیلو»،‌ «شب‌های آوینیون»، «هتل ... دیدن ادامه » پلازا»، «شوایک»، «هیپوفیز»، «جن‌گیر» و... یکی از هنرمندان موفق تئاتر در عرصه تئاتر کمدی است که تا کنون جوایز داخلی و خارجی گوناگونی را دریافت کرده است.

گفتنی است نمایش «شپش» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی کوروش نریمانی از ۲۴ تیرماه۹۷ ساعت ۱۹ در "تئاتر مستقل تهران" بروی صحنه می رود و پیش فروش بلیت های این نمایش با تخفیف ویژه از روز شنبه، ۱۶ تیرماه ساعت ۱۲ ظهر در سایت تیوال آغاز می شود.