تیوال | رضا یزدانی پدرام درباره نمایش آوازه خوان خیابان های منهتن: حیرت کردم... یکی از بهترین بازی هایی بود که میشد ی
S3 : 19:34:24
حیرت کردم...
یکی از بهترین بازی هایی بود که میشد ی نفر انجام بده و محشر بود احسنت به این مرد. احسنت.
اما اما اما چرا تک نفره؟ چرا کمک از شکسپیر ؟ وقتش نشده از شکسپیر خداحافظی کنیم و بگذاریم در ارامش شکوه خودش رو حفظ کنه ی گوشه تو قبرش بخوابه بزار ما هم به کارمون برسیم چرا باید هنوز شاه لیر ، مکبث و ... کمک کننده ما برای نمایشمون باشند؟ کسل کنندس تکراری و اینکه بودن یا نبودن ... از این دست دیالوگ ها که من بهشون میگم فاخر تاریخشون گذشته منه تماشاگر یک دغدغه جدید رو لازم دارم که این نمایش این دغدغه رو به شما نخواهد داد و بعد از تمام شدنش در راه خانه خودش نیز تمام میشود ...
هر چقدر هم جناب شهرستانی درخشید که باز هم میگم درخشید اما باز متن نجات پیدا نکرد و کسل کننده شد . اما در کل توصیه میکنم حتما به دیدن این نمایش برید.

ی انتقاد : لطفا اگه قراره عکاسان حضور ... دیدن ادامه » داشته باشن اینجا اعلام کنند عوامل گروه شخصا اگر هر تاتری برم از این ببعد و این صدای شاتر لعنتی بخواد اعصابمو خراب کنه منم اون دوربینو از دستش میگیرم پرت میکنم وسط نمایش انقدر که حین اجرا عصبیم کردن اونم تو اون سالن درب داغون .
دوم این عدد ۴۰ تومن برای نمایشی که بازیگر و کارگردانش ( جناب شهرستانی)به وضوح به دنبال روح خود تیاتر هست و این رو از متنشون همه میشه فهمید و نه دنبال صنعت تیاتر ی ذره عجیب و گرونه با اون صندلیهای داغون .