تیوال | بهار گراوندی درباره نمایش نفرین قحطی زده‌گان: اولین چیزى که در شروع نمایش جلب توجه میکرد دکور و طراحى
S2 : 01:02:53
اولین چیزى که در شروع نمایش جلب توجه میکرد دکور و طراحى صحنه بود که از اول هم مطمئن بودم از سهیل دانش کمتر از این نمیشه انتظار داشت.
بازى ها خوب بود و با ورود میر سعید مولویان بهتر هم شد و این هم دور از ذهن نبود.
اتفاق بامزه اى هم در جریان اجرا افتاد که لو نمیدم که خودتون تجربه اش کنید.
در مورد متن نمایشنامه به نظر من نمایشنامه ى متوسطى بود.
موسیقى هایى که پخش شد عالى بود.
—————
در مورد سالن: خیلى خوب بود که نمایش راس ساعت شروع شد و تاخیر نداشت ولى متاسفانه تا نیم ساعت بعد از شروع همچنان اجازه ى ورود داده میشد و براى من و کسانى که ردیف اول سمت چپ بودیم واقعا ایجاد مشکل شده بود که گروه گروه با تشکچه از جلوى دید ما و بعضاً روى پاى ما عبور میکردند و کل تمرکز رو بهم میزدنند که واقعاً باعث شد چندین بار قصه از دستم در بره.
تماشاخانه ایرانشهر رویکرد بدى ... دیدن ادامه » رو پیش گرفته چه در جشنواره تئاتر فجر و چه با ورود دادن هاى بى رویه.
راه دادن تماشاگر به داخل سالن بعد از شروع اجرا یه مقصر بزرگتر هم داره: خود اون تماشاگری که با وجود اطلاع از شروع نمایش، برای اونایی که تو سالن نشسته‌ان که بماند، برای خودش هم هیچ احترامی قائل نیست؛ مطلقا هیچ احترامی.
۲۷ خرداد
کروکی :)))
صبا من ردیف دو بودم
سر برگردوندم ردیف ۴ رو ببینم خانم شکوه عزیز و تو ردیف ۳ دیدم و همصحبت با ایشون شدم :)
۰۴ تیر
ااا ، رویا جان، فکر کنم دیدم شما رو پس... موهای جو گندمی دارین؟؟ و اگه اشتباه نکنم لباستون سبز یا رنگی شبیه اون بود؟؟ خانم شکوه رو هم نمیشناسم متاسفانه، ولی چون قبل از اجرا توی فروشگاه باسمه دیدمشون توی ذهنم هست. عینک داشتن و موهاشون کمی کوتاه بود و لباسشمونم ... دیدن ادامه » فکر کنم قهوه‌ای بود؟؟ اگر درست گفته باشم، من دقیقاً در همون خط قطری نشسته بودم.
اگر اینا که گفتم درسته، واقعاً چهره مهربونی دارید به گفته آقای محمد جواد. چون همون یک نظری که دیدم توی دلم گفتم "آخی، چه خانم نازی... :) :*
۰۴ تیر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید