تیوال | گروه همیاری درباره نمایش اوستاد نوروز پینه‌دوز: خرید بلیت این نمایش، به کارگردانی رحمت امینی و با بازی
S3 : 03:46:20
خرید بلیت این نمایش، به کارگردانی رحمت امینی و با بازی نوید جهانزاده، سارا الهیاری، آیلار نوشهری، مرتضی نجفی و ... فردا (سه شنبه) ساعت ۱۲ با تخفیف روزهای نخست، آغاز خواهد شد.
کاری بسیار خوش ریتم با بازی های روان موسیقی جذاب و طراحی لباس بانمک که در کنار هم یه کار خوب رو به وجود آورده بود و حس خوب دیدن یه تئاتر خوب رو برای ساعتها در ذهنت باقی نگه میداره ممنون بابت اجرای زیبای گروه و کارگردانی خوب آقای امینی
۱۴ تیر
مریم جان، نوشتت به دلم نشست، بدخواه داشتی غمت نباشه، داش اسمالو پیش پات بنداز اُ کارت نباشه...
مریم جان ای کاش نظرتو از نوشته همیاری جدا میکردی اُ به‌عنوان کامنت جدید مینوشتی.
خداییش همینجوریم عالیه...
مینا جان خداوکیلی ریتم حرکات موزون داش‌اسمال تک ... دیدن ادامه » نبود؟!؟
امین جان حضور بانو آدینه مارو هم چسبوند به طاق سالن قشقایی.
عاطفه جان حالا که اینطور شد، خداقوت به خودتو جد و آبادت...
۲۷ تیر
نمایش پینه دو، نمایشی جسور و تند و به طرز هیجان انگیزی نشاط آور است و درست تا زمانی که چراغ ها روشن می شود شما را درون خودش نگه می دارد .به علاوه جذابیت که از انتخاب درست بازیگران و میزانسی صحیح و موسیقی به روز آن نشات می گیرد .این نمایش حاوی طنز اجتماعی ... دیدن ادامه » گزنده ای است که نشان می دهد وضعیت و‌ مسائل اجتماعی ما در طول صد سال اخیر تغییر نیافته است و نمایشی است که مسائل امروز ایران با زبان طنز نشان می دهد . با اینکه دوره زمانی ان‌ مربوط به گذشته است اما بازنویسی و استفاده درست از موسیقی تماشای آن را لذت بخش می کند .از صبحت های دوستان فهمیدم که این نمایش برای آنها نیز شور و جذابیت داشته است.
۰۷ مرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید