کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال | شیرین درباره نمایش مرد بالشی: چرا اینجا همه فقط درباره کیفیت سالن نظر دادند؟ مقداری در مورد کیفیت خو
S3 : 21:24:02 | com/org
شیرین
درباره نمایش مرد بالشی i
چرا اینجا همه فقط درباره کیفیت سالن نظر دادند؟ مقداری در مورد کیفیت خود نمایش هم بنویسید بدونیم اگر تمدید شد بریم ببینیم یا نه؟
پوریا و عرفان م این را خواندند
حسام نیکونام و رعنا* این را دوست دارند
مطابق پیشنهاد خودتون بعد از دیدن این اجرا، مرد بالشی کیخایی/یعقوبی رو از روی فیلیمو دیدم.
پیشنهاد میکنم که ببینید چنانچه تمدید شد. خصوصا از لحاظ طراحی لباس و صحنه حضور دانش‌اشراقی این کار رو متفاوت کرده. نوید محمدزاده بسیار بهتر از دهکردی بود و البته اگر قبل از اجرا سوال میکردن از من که اگر در یک اجرا یک بازجو عصبی و پرخاشگر داشته باشیم و یک بازجوی نسبتا آرام‌تر، محمدزاده کدوم نقش رو بازی میکنه؟ بدون شک میگفتم آدم عصبانیه رو و اینکه این اتفاق نیفتاد بسیار هیجان‌زده شدم و خیلی بازی ش رو هم دوست داشتم. افشاری هم بسیار باورپذیرتر از محمدزاده‌ی اجرای کیخایی/یعقوبی بود. بعلت پردیالوگ‌بودن نقش کاتوزیان، توپوق زدن بازیگر این نقش اجتناب‌ناپذیره اما باز هم سرابی مسلط از مهرانفر بازی کرد.
قطعا دیدن یک تئاتر در سالن نمایش و دیدن یک تئاتر در تلویزیون من رو دچار سوگیری میکنه، اما باز هم معتقدم این اجرا قوی تر بود.
اعتراضات ... دیدن ادامه ›› دوستان به سالن کاملا بجاست، بنابراین سعی کنید در دو سه ردیف اول بلیط بگیرید تا صدای بازیگران واضح تر از هو هوی تهویه باشه براتون و البته شانس بیارید از احمق‌های پچ‌پچ کن حین اجرا به دور باشید.
۲۱ تیر ۱۳۹۸
با توجه به برآیند نظرات معلومه کسانی که اجرای قبلی رو در سالن دیدند از این اجرا رضایت نداشتند و برعکس. با توجه به اینکه اجرای قبلی رو دیدم و ابنکه قیمت 100 تومان برای سالن شهرزاد زیادی گرونه ترجیحم همچنان بر نرفتنه. :-)
۲۵ تیر ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید