آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال | فرزین زمان خان درباره نمایش گرگ ها: من کار رو به انگلیسی دیدم، بعضی اوقات واقعا فراموش می کردم که دارم تئا
S3 : 06:24:02 | com/org
فرزین زمان خان
درباره نمایش گرگ ها i
من کار رو به انگلیسی دیدم، بعضی اوقات واقعا فراموش می کردم که دارم تئاتر میبینم و همه چیز زنده است، کاملا خودم رو در حال تماشای یک فیلم تینیجری هالیوودی که باهاشون بزرگ شدم، حس می کردم به طوری که اصلا متوجه گذر ١١٠ دقیقه نشدم.
به نظرم جامعه ما همواره به نقطه ای میرسد که جوامع غرب به ان رسیده اند و ممکن است برخی بخش های متن غریب به نظر برسد ولی مطمئنم که در اینده ای نه چندان دور کاملا اشنا خواهند بود و مسائلی مانند تبعیض بین نژادهای مختلف و به سخره گرفته شدن که همواره مسائل مهمی هستند به زیبایی مطرح میشوند. شاید دلیل اصلی اوریجینال بودن زبان کار است.
اسپانسر حتی اگر واقعی بود، باز هم قابل تقدیر و تبریک بود زیرا خودم به عنوان یک فرد فعال در تئاتر همواره با مسائل مالی دست و پنجه نرم می کنم و به نظرم برخی اوقات برای دیده شدن باید کارهای غیر متعارف کرد. به نظر من ارزشش را داشت.
طراحی لباس بسیار عالی بود و در بخش اخر تفاوت بین افرادی که در طول نمایش یکسان مینمودند را نشان میداد.
بازیگران این کار اعجوبه اند!!!! مسلط به تمام ادوات بازیگری و برخی اوقات فراتر و انگار نه انگار که به زبان دومشان سخن می گویند، من معتقدم شماره ١٣ حتی به برق کشی منزل و پرشکی هم مسلط است.
ممنون از نظرتون دو دل بود که اجرای انگلیسی رو برم یا فارسی رو ..هرچند دلم برای یه اجرای خوب انگلیسی لک زده بود .نظرتون از دو دلی بیرونم کشید.سپاس.
۳۰ شهریور ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید