کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال | آدنا درباره نمایش ساعت: جل‌الخالق! تمام اطلاعات ریز نمایش معلومه، به جز دو مورد که از قضا از م
S3 : 05:51:00 | com/org
آدنا
درباره نمایش ساعت i
جل‌الخالق! تمام اطلاعات ریز نمایش معلومه، به جز دو مورد که از قضا از مهمترین‌هاست! یکی نام بازیگران، و دیگری توضیحی در مورد نمایش. تیوال جان، جدیداً عجیب و غریب شدی! یک اصولی داشته باش جانم. از نظر من تا زمانی که نام بازیگران مشخص نشده باشد نباید صفحهٔ این نمایش رونمایی شود. حتی گیریم فروش بلیط هنوز راه نیفتاده باشد. والله بالله همه چی پول نیست! (که البته انگار هست!)
mahaya و لیلا مظاهری این را دوست دارند
درود بر شما
لیست بازیگران هنوز از سوی گروه محترم اعلام نشده‌است و البته که تا این بخش مشخص نشود فروش نیز آغاز نمی‌شود... البته عبارت بازیگران به زودی اعلام میشود را در چنین شرایطی استفاده میکنیم که درباره این پروژه نیز انجام می‌شود.
۲۶ شهریور ۱۳۹۸
ممنون ماهایا جان. خیلی خیلی خوب بود و کلی استفاده کردم. با این توصیف، باید کار خوبی باشه. هم به اعتبار نویسنده که شما معرفیش کردید و هم مترجم که جناب نوری هستند و ترجمه هاشون از ترجمه‌های به‌اصطلاح منقّح و پاکیزه است. خانم میرعلمی و خانم پرور هم که نیاز به تعریف ندارند. البته متاسفانه جناب هدایتی رو نمی‌شناسم و کاری ازشون ندیدم (که البته من ملاک نیستم چون یک تماشاگر عادی هستم که گاهی فرصت می کنم و نمایش می‌بینم) ولی امیدوارم یکی از کارهای خوب و دیدنی روی صحنه رقم بخوره. پیشاپیش همه گروه خسته نباشند و بدرخشند روی صحنه.
۲۷ شهریور ۱۳۹۸
آدنای نازنین ، منم هم نظرم با شما ، به نظر کار دیدنی میاد.
۲۷ شهریور ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید