آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال | سیدمهدی: احتمالا بزودی تعدادی فرصت طلب که منتظرند از آب گل آلود ماهی بگیرند شرو
S3 : 02:31:04 | com/org
احتمالا بزودی تعدادی فرصت طلب که منتظرند از آب گل آلود ماهی بگیرند شروع خواهند کرد به سمپاشی و منحرف کردن اذهان که اینا باندند و گروهند و دارن لشگرکشی میکنند و.... برای من به شخصه که مهم نیست، چون حرف ما حقه.
وقتی میگیم کسی داره باجگیری میکنه و ازون روز به بعد حداقل ده تا از گروههای نمایشی بهمون گفتند نه تنها به تهیه کننده بلکه به تک تک بازیگرا و عوامل دایرکت داده شده که بلیت مفت بدید تا پنج ستاره و کامنت خوب بدیم و اگه ندید منفی خواهیم نوشت، میفهمیم حرفمون حق بوده و درست.
وقتی میگیم آقای کارگردان عزیز، همین دوروز پیش یکی از دوستان خیلی محترمانه و بعد از نمایش به شما گلایه کردند که عکاستون تمرکز سالنو بهم میزد و کارگردان محترم صدهابار گفتند چشم و حق با شماست ولی دوروز بعدش همون آش و همون کاسه ست و حتی بدتر، یعنی شما و دوستانتون اهمیتی به اون حرف ندادید و فقط درهمون حد که اون مزاحم روبروتون سریع رهاتون کنه چشم و تایید کردید.
چندین ده بار حضوری، مجازی، تو تیوال، اینستاگرام صفحات نمایشی اعتراض کردیم عکاسهای غیر حرفه ای تمرکز مارو بهم میزنن. چاره ای بیندیشید، ده ها پیشنهاد ارائه دادیم، اجرای عکاسان جدا باشه، سایلنت شاترو الزامی کنید، صفحه نمایششونو مدام چک نکنن، روزی که عکاس قراره باشه تو تیوال اعلام کنید بدونیم، دوسه روز اولو اختصاص بدید به عکاسا.....
بیش از ده ها گروه اجرایی پاسخ دادند بله، بله، حق با شماست، چشم.
لطفا انصاف داشته باشید بفرمایید کدوم گروه اجرایی رعایت کرده و مشکل عکاس تو نمایششون نیست ... دیدن ادامه ›› ؟؟
همین عکاسای حرفه ای بسیاریشون سر صحنه فیلمبرداریهای فیلمای سینمایی حاضرند، همگی میدونن اونجا قاعده ای وجود داره که به محض کوچکترین صدایی یا مزاحمتی بزرگترین عکاس هم باشی با تحقیر از لوکیشن فیلمبرداری اخراج خواهند شد. ولی اینجا برعکس، عوامل اجرایی همیشه درصدد دلجویی ازیشون هستن که ببخشیدا اگه کسی مزاحمتون شد، دوباره تشریف بیارید و هرکجای سالن دوست داشتید بشینید و با خیال راحت عکاسیتونو کنید.
ما اگه گروهیم، اگه باندیم، اگه بی فرهنگیم، هر اسمی که رومون گذاشته بشه، چون حرفمون حقه و خواستمون کاملا معقول و منطقی به اعتراض هامون و حمایت از همدیگه ادامه خواهیم داد.
بی شک بنده در نمایش بعدی هم اگر عکاسی اصول حرفه ای اینکارو رعایت نکنه، من هم بصورت غیر حرفه ای به ایشون اعتراض خواهم کرد.
جناب سیدمهدی عزیز کاملاً با فرمایشات شما موافقم و به شخصه دومین نفر خواهم بود که از همین امشب که قرار نمایشی رو ببنیم اگر عکاسی مزاحمت ایجاد کرد با صدای بلند اعتراض خواهم کرد، بحث باند و مافیا و اینجور انگ ها هم مدتهاست کهنه شده هر وقت کاربران فعال تیوال به روند اشتباهی از جمله افزایش بها بلیط عتراض کردن با این انگهای دسته بندیهای مافیایی مواجه شدند!
من خودم بارها به عکاسها تذکر اروم دادم که لطفاً شاتر قطع کنید و عکس گرفته شده رو چک نکنید ولی از این به بعد با صدای بلندتری خواهم گفت،کنش مناسب از سوی تماشاگرها باعث عدم تکرار رفتار غلط از سمت گروهای نمایشی می شه پس از این بعد روش صحیح در پیش می گیریم :آموزش!
البته متاسفانه ما نباید بانی آموزش رفتار صحیح تئاتر دیدن باشیم ولی فعلاً متولی جز خودمون وجود نداره!
۰۴ مهر ۱۳۹۸
سلام مجدد و عرض ادب سرکار خانم احمدیان
ممنون از توجهتون
۰۶ مهر ۱۳۹۸
سلام، وقت شما بخیر

زنده باشید
۰۶ مهر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید